Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

GOLOVÝ VÍKEND DOROSTENECKÝCH TÝMŮ

17.04.2023 | Roman Dobeš, Tomáš Drábek

FC VSETÍN - MFK HAVÍŘOV 9-2 ( 6-1 )
Góly Vsetína: 5x Zbranek Martin, po 2 Kasák a Řezníček..


K zápasu napsal trenér staršího dorostu Roman Dobeš: "Náš soupeř před týdnem uhrál překvapivou remízu s Opavou a počasí nás "vyhnalo" opět na umělku, kde se spíše trápíme. Bylo tedy otázkou, jak k zápasu přistoupíme tentokrát. Kluci spustili uragán ještě větší než ve Staré Bělé. Naši útočníci byli mimořádně střelecky plodní a již v 7.min svítilo na tabuli 4-0! Havíři měli ve svých řadách jen dva hráče, kteří tomuto tempu stíhali a tak si náš tým skvěle zastřílel.
Velmi dobrá práce kluci !!! Jen si přeji, abychom zde na jaře už nemuseli žádný zápas hrát a další výhry se rodily na travnatém pažitu."


FC VSETÍN - MFK HAVÍŘOV  11:0 (7:0)
Góly: 3 x Leckéši, 3 x Konečný, 2 x Miklaš, 2 x Filák, 1 x Zicha.

K zápasu napsal trenér mladšího dorostu Tomáš Drábek : "Dnešní utkání bych zhodnotil konstatováním, že jsme potvrdili roli papírově silnějšího týmu a vyhráli. Pochopitelně s pokorou a úctou k soupeři, neboť bez něho bychom neměli proti komu hrát. A tak je to vždy! Ovšem i přesto, že jsme se ujali vedení v 1. minutě a postupně navyšovali skóre, s hrou samotnou jsem v 1. poločase spokojený nebyl. Nicméně 7:0 je prostě 7:0. Naopak v 2. poločase se obrázek hry změnil k lepšímu, dle mého, ale produktivita šla dolů. Co je v této kategorii mladších dorostenců důležitější? Výsledky, nebo předváděná hra? Nechám na odbornících, kterých je po celé České republice mooooc. Hattricky se blýskli Lecky a Fija. Zastříleli si i Míra s Tomem. No a pochopitelně nesmím zapomenout na našeho nově objeveného střelce Davida, jenž má na beka úžasnou bilanci z posledních dvou utkání = 2 góly = A Star Is Born. ;-)
Příští týden to bude o mnoho těžší. Kluky čeká výzva v Hranicích. Že jim dlužíme něco z podzimu, tak o tom žádná. Tak nás přijďte podpořit jako dnes! Byli jste skvělí. 
Utkání

14. kolo

FC Vsetín - TJ Skaštice  

15. kolo

FK Šumperk - FC Vsetín

16. kolo

FC Vsetín - SFK Holešov 

17. kolo 

Tatran Všechovice - FC Vsetín 

 

18. kolo

FC Vsetín - SK Baťov

18. kolo

FK Nové Sady - FC Vsetín

19. kolo

FC Vsetín - FC Slavičín 

20. kolo 

Viktoria Přerov - FC Vsetín

21. kolo

FC Vsetín -  TJ Bzenec

22. kolo

FC Zbrojovka Brno B - FC Vsetín

23. kolo

FC Vsetín - FK Kozlovice

24. kolo

FC Vsetín - HFK Olomouc

25. kolo

FC Šternberk - FC Vsetín

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
VSETÍN JE KE KONCI SEZONY STŘELECKY NENASYTNÝ. MARTIN ZBRANEK DĚLAL ZE SOUPEŘE CEDNÍK

Radek Fojtů (trenér Vsetín) : "V prvním poločase jsme dali jen jednu branku. Soupeř hrozil jen po rozích. Když jsme z kraje druhého...

 
VÍKENDOVÁ SMRŠŤ DOMÁCÍCH ZÁPASŮ

První červnový víkend je nám nalosováno hned 7 domácích mistrovských zápasů!? Jakoby na řídící komisi nikdo nevěděl, že tu máme na...

 
NÁBOROVÝ ČERVNOVÝ ČTVRTEK č.1

Máme za sebou první z červnových náborových čtvrtků. Celá akce za slunného počasí se velmi vydařila, na dětech bylo vidět nadšení z...

 
OBROVSKÝ KLOBOUK DOLŮ - TAKHLE SE BOJUJE !!
 
VE SKVĚLÉM DRUHÉM POLOČASE PÁLILI POUZE OSTRÝMI !!!
 
VSETÍNSKÉ "YOUNG GUNS" ROZSTŘÍLELY SK BAŤOV
 
FC VSETÍN - SK BAŤOV 6:2 (0:2)
 
DNES NA TYRŠOVCE DOHRÁVKA PROTI SK BAŤOV OD 18:30
 
ČTVRTEČNÍ NÁBORY DĚTÍ PO CELÝ ČERVEN
 
DVA TURNAJE PRO NEJMENŠÍ BENJAMÍNKY
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
© eSports s.r.o. & FC Vsetín RSS