Petr Říha |

MLADŠÍ I STARŠÍ DOROST DĚLÁ RADOST

V současných dobách nám výsledkově dělaji radost hlavně tři věkově nejstarší ročníky. V moravských divizích. Jak omlazený A-tým, tak oba týmy dorostenců. Uplynulý víkend plný počet bodů ve všech třech mistrovských zápasech, paráda, gratulace. 
Žáčci to mají výsledkově těžší v náročných moravských ligách a divizích. Budeme se s klidnou hlavou rozhodovat zanedlouho jak k soutěžím přistoupíme na příští sezónu. Vlivů proč tomu tak je evidujeme více, od početně slabších ročníků, přes covidovou odezvu ve sportu, přes současnou ekonomicknou situaci, až po určitou pohodlnost. Je to fotbal a musíme z toho mít hlavně všichni radost, kterou musíme v sobě opět najít. 
V přípravkách odvádí trenéři dobrou práci a uvidíme jak se nám do budoucna podaří vychovat si opět do žáčků silnější ročníky. Je to nikdy nekončící boj, práce a starost. Řečí klasika:"Je to sport" :-)      

Aktuální články

ZÁPAS PROTI RÝMAŘOVU ZAČÍNÁ V SOBOTU JIŽ VE 14:30 !!

Je to tady. Poslední zápas sezóny. Úspěšné sezony. Ve které současný FC Fastav Vsetín trenéra Lukáše Pazdery posunul, do těchto chvil...

BENEFIČNÍ AUKCE PODEPSANÝCH DRESŮ

Na závěr letošní sezóny vsetínský klub pořádá fotbalový turnaj firem O pohár starosty města Vsetína. Pro naše partnery, firmy, které...

č.1 - SPARTA PRAHA

Fotbalový dres současné mistrovské Sparty. Originální fanouškovský dres na Vsetín přivezla osobně legenda Sparty,...