Radek Štohl (Valašskýdeník.cz) |

VSETÍN ZAHÁJIL JARO VÝHROU. MOHLI JSME DÁT I PĚT GÓLŮ, ŘÍKÁ VOJVODÍK

Začali výborně. Tříbodovým vítězstvím. Fotbalisté Vsetína zvládli zrádný vstup do jarní části Divize E, na domácím pažitu přehráli silné Skaštice 2:1. O góly Valachů se postarali mladíci Mikuš s Hruškou.

„Je to pro nás důležitá výhra," zářil hlavní kouč domácího mančaftu Roman Vojvodík.

Valaši se do vedení dostali v 16. minutě díky trefě Hrušky, šest minut před koncem úvodního poločasu zvyšoval 19letý Mikuš. „Měli jsme další tři tutovky, klidně jsme mohli vést 5:0," litoval Vojvodík nevyužitých šancí.

Hostům se nakonec podařilo snížit, v 85. minutě skóroval Menšík. „Ke konci ještě bylo dusno," uznal domácí kouč.
„Vítězství je však zasloužené. Byli jsme lepší. Jsme spokojeni jak s hrou, tak výsledkem," radoval se bývalý asistent Znojma.

Vsetínští poprvé v letošním roce naskočili na trávě. Dlouho se přitom nevědělo, zda naskočí na přírodním terénu. „Rád bych poděkoval našemu správci hřiště, ještě ve čtvrtek jsme nevěděli, zda tady budeme hrát. Pořádně si mákl," chválil Roman Vojvodík.

Aktuální články

ZÁPAS PROTI RÝMAŘOVU ZAČÍNÁ V SOBOTU JIŽ VE 14:30 !!

Je to tady. Poslední zápas sezóny. Úspěšné sezony. Ve které současný FC Fastav Vsetín trenéra Lukáše Pazdery posunul, do těchto chvil...

BENEFIČNÍ AUKCE PODEPSANÝCH DRESŮ

Na závěr letošní sezóny vsetínský klub pořádá fotbalový turnaj firem O pohár starosty města Vsetína. Pro naše partnery, firmy, které...

č.1 - SPARTA PRAHA

Fotbalový dres současné mistrovské Sparty. Originální fanouškovský dres na Vsetín přivezla osobně legenda Sparty,...