Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

KALICH HOŘKOSTI DOPIT DO SAMÉHO DNA

25.09.2022 | Martin Němec a Petr Říha (valasskyfotbal.com)

FC VSETÍN - 1. VIKTORIA PŘEROV 0:1

Tento týden se nevydařil. Prohry na všech frontách. Kalich hořkosti jsme si dopili do samého dna v sobotu, kdy jsme prohráli zápas proti Přerovu, gólem minutu před koncem. Zápas to byl nehezký, plný nepřesností a nervozity pramenící z toho, že oba týmy nenastupovaly v nejlepším psychickém rozpoložení, vědomy si toho, že potebují bodovat. Bohužel nám to nevyšlo. Je to sport, nejde o život. Musíme se z té šlamastyky vymotat sami.    

Roman Vojvodík, trenér Vsetína pro Valašskýfotbal.com : "Větší kvalita byla na straně soupeře. Dvacet minut jsme nehráli špatně. Nerukh šel sám na brankáře, ale nedal. Pak jsme se zranil Mydláře, začali jsme ztrácet míče. Ve druhém poločase jsme měli šanci jít do vedení, ale pak jsme začali vyrábět velké množství individuálních chyb a vše vyvrcholilo hloupou inkasovanou brankou v závěru. Musíme zastavit postupný pád tabulkou."

Pár hodin před koncem přestupního termínu přišel z Otrokovic středopolař Artur Ulianytskyi. Ze Slovácka přišel Štěpán Kozel, podhrotový záložník.
Naopak před vypršením přestupů zamířila do Valašské Polanky dvojice Pěťa Mikuš a Matěj Rodek. Na šest zápasů, aby měli plné zápasové vytížení. Do Kateřinic šel ze stejného důvodu Honza Jančina, který laboruje navíc se zraněním, přejeme ať stihne co největší porci zápasů, do konce podzimu. Kluci se vrátí po zápasech zpět do tréninkového procesu Vsetína.
Tým se musí (hlavně v hlavách) připravit na další zápas v jihomoravském Bzenci. Musíme hodit za hlavu momentální nezdary, začneme žrát trávu a musíme to zlomit.

 
Utkání

14. kolo

FC Vsetín - TJ Skaštice  

15. kolo

FK Šumperk - FC Vsetín

16. kolo

FC Vsetín - SFK Holešov 

17. kolo 

Tatran Všechovice - FC Vsetín 

 

18. kolo

FC Vsetín - SK Baťov

18. kolo

FK Nové Sady - FC Vsetín

19. kolo

FC Vsetín - FC Slavičín 

20. kolo 

Viktoria Přerov - FC Vsetín

21. kolo

FC Vsetín -  TJ Bzenec

22. kolo

FC Zbrojovka Brno B - FC Vsetín

23. kolo

FC Vsetín - FK Kozlovice

24. kolo

FC Vsetín - HFK Olomouc

25. kolo

FC Šternberk - FC Vsetín

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
Z DALEKÉHO ŠUMPERKU SE VRACELI S ÚSMĚVEM NA RTECH

FK Šumperk - FC Vsetín   1:2 (1:0)S kompletním kádrem zajížděli v nedělním, poněkud pochmurném odpoledni, vsetínští hráči...

 
PRÁZDNINOVÝ CLIMAX FOTBALOVÝ KEMP FC VSETÍN

Fotbalový klub FC Vsetín pořádá tento rok prémiový prázdninový fotbalový kemp. Chtěli bychom po době covidové nabídnout dětem více...

 
O VSETÍNSKÉM ANGAŽMÁ DOMINIKA HNILA ROZHODL MOŽNÁ I BÝVALÝ ÚTOČNÍK PAVEL PREŠNAJDER

"S fotbalem jsem začínal v šesti letech ve Štítné. Prošel jsem tam všemi věkovými kategoriemi až do mužů a zahrál jsem si pod trenérem...

 
MLADŠÍ I STARŠÍ DOROST DĚLÁ RADOST
 
ROZHOVOR S OLIVII LUKÁŠOVOU V MLADÉ FRONTĚ DNES
 
ŠUMPERK NENAVÁZAL NA VÝHRU S LÍDERM A PADL SE VSETÍNEM. KOUČ NEŠETŘIL KRITIKOU.
 
JAN ŠULÁK ROZHODL Z PENALTY O VÝHŘE VSETÍNA V ŠUMPERKU
 
PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE : FK ŠUMPERK
 
POZDRAV TOMÁŠI FREUNDOVI
 
LOGO FC VSETÍN PATŘÍ KLUBU
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
© eSports s.r.o. & FC Vsetín RSS