Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

KALICH HOŘKOSTI DOPIT DO SAMÉHO DNA

25.09.2022 | Martin Němec a Petr Říha (valasskyfotbal.com)

FC VSETÍN - 1. VIKTORIA PŘEROV 0:1

Tento týden se nevydařil. Prohry na všech frontách. Kalich hořkosti jsme si dopili do samého dna v sobotu, kdy jsme prohráli zápas proti Přerovu, gólem minutu před koncem. Zápas to byl nehezký, plný nepřesností a nervozity pramenící z toho, že oba týmy nenastupovaly v nejlepším psychickém rozpoložení, vědomy si toho, že potebují bodovat. Bohužel nám to nevyšlo. Je to sport, nejde o život. Musíme se z té šlamastyky vymotat sami.    

Roman Vojvodík, trenér Vsetína pro Valašskýfotbal.com : "Větší kvalita byla na straně soupeře. Dvacet minut jsme nehráli špatně. Nerukh šel sám na brankáře, ale nedal. Pak jsme se zranil Mydláře, začali jsme ztrácet míče. Ve druhém poločase jsme měli šanci jít do vedení, ale pak jsme začali vyrábět velké množství individuálních chyb a vše vyvrcholilo hloupou inkasovanou brankou v závěru. Musíme zastavit postupný pád tabulkou."

Pár hodin před koncem přestupního termínu přišel z Otrokovic středopolař Artur Ulianytskyi. Ze Slovácka přišel Štěpán Kozel, podhrotový záložník.
Naopak před vypršením přestupů zamířila do Valašské Polanky dvojice Pěťa Mikuš a Matěj Rodek. Na šest zápasů, aby měli plné zápasové vytížení. Do Kateřinic šel ze stejného důvodu Honza Jančina, který laboruje navíc se zraněním, přejeme ať stihne co největší porci zápasů, do konce podzimu. Kluci se vrátí po zápasech zpět do tréninkového procesu Vsetína.
Tým se musí (hlavně v hlavách) připravit na další zápas v jihomoravském Bzenci. Musíme hodit za hlavu momentální nezdary, začneme žrát trávu a musíme to zlomit.

 
Utkání

1. kolo

TJ Skaštice - FC Vsetín

2. kolo

FC Vsetín - FK Šumperk

3. kolo

SFK Holešov - FC Vsetín

4. kolo 

FC Vsetín - Všechovice

5. kolo

SK Baťov - FC Vsetín

6. kolo

FC Vsetín - FK Nové Sady

7. kolo

 FC Slavičín - FC Vsetín

8. kolo 

FC Vsetín - 1. FC Přerov

9. kolo

TJ Bzenec - FC Vsetín

10. kolo

FC Vsetín - ZBROJOVKA BRNO B

11. kolo

FK Kozlovice - FC Vsetín

12. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín

13. kolo

FC Vsetín - FK Šternberk

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
ANTONÍN PTÁČEK. ROZHOVOR S BRANKAŘSKOU OPOROU FC VSETÍN PRO VALAŠSKÝ DENÍK

16letý Antonín Ptáček chytá dva zápasy po sobě. O víkendu debutoval za A-tým Vsetína. Skončí mu jeden zápas a hned se musí soustředit...

 
ROZHOVOR TRENÉRA VOJVODÍKA PRO VALAŠSKÝ DENÍK

Špatný podzim přinese změny: Vsetín chystá odchody, přijít můžou čtyři i více hráčů. Přehnaná očekávání před podzimem neměli....

 
POHLEDNÉMU FOTBALU NA VRŠAVĚ CHYBĚLY JEN GÓLY

Poslední listopadový víkend odehrál omlazený A-tým poslední letošní utkání proti zlínskému U19 trenéra Jardy Matějíčka. Trenérovi...

 
V SOBOTU POSLEDNÍ ZÁPAS PODZIMU VE ZLÍNĚ
 
SKVĚLÉ VÝKONY STARŠÍCH I MLADŠÍCH DOROSTENCŮ
 
REKAPITULACE PODZIMU S TRENÉREM ROMANEM VOJVODÍKEM
 
PŘEDSTAVUJEME NAŠE TÝMY : FC VSETÍN
 
PŘEDSTAVUJEME NAŠE TÝMY : A TÝM FC VSETÍN
 
PŘEDSTAVUJEME NAŠE TÝMY : U19
 
PŘEDSTAVUJEME NAŠE TÝMY : U17
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
© eSports s.r.o. & FC Vsetín RSS