Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE: SK BAŤOV 1930

30.08.2022 | Jiří Kořínek

V pořadí třetím utkáním vsetínských fotbalistů na hřišti soupeře je první z nováčků v soutěži - ambiciózní tým Baťova.

Sportovní klub Baťov 1930 je moravský fotbalový klub, sídlící ve městě Otrokovice. Byl založen v roce 1930 pod názvem SK Otrokovice. Po dlouhém působení v nižších soutěžích se v sezóně 2014/2015 probojoval do přeboru Zlínského kraje, páté nejvyšší kategorie v rámci České republiky. Největším dosavadním úspěchem klubu je odehrání jednoho ročníku v první fotbalové lize v sezóně 1964/1965 pod názvem TJ Jiskra Otrokovice. Ve druhé lize se klub objevil v ročníku 1965/1966, ve třetí lize působil naposledy v období 1977/1978. Opravdovou kuriozitou v dějinách klubu je fakt, že se hráči Baťova proslavili rekordním penaltovým rozstřelem proti mužstvu FC Fryšták v utkání Zlínského krajského přeboru ze dne 3. června 2016, v němž rozhodl až 52. pokutový kop, a tím byl vytvořen nový světový rekord v zahrávání této standartní situace!!

Po více než čtyřiceti letech se tým vrátil suverénním vítězstvím v přeboru Zlínského kraje v loňské sezóně opět do divize.
V letní přestávce došlo v mužstvu k zásadní změně. Na postu trenéra vystřídal úspěšného Petra Zapletala, který přešel k práci s mládeží, jeho asistent Pavel Gerych. Celek Baťova rovněž doznal značných změn ve svém kádru. Tým oproti minulé, velmi vydařené sezóně, spíše oslabil, než posílil. V oddíle však dosahují velmi dobrých výsledků s mladými fotbalisty, a tak kádr mužů byl doplněn o talentované dorostence. Celek má stanovenou jasnou koncepci, ve které sází na týmovost, bojovnost a nasazení!!

Do letošního ročníku vstoupil tým Baťova výborně. V prvních třech kolech získal plný počet devíti bodů, když vyhrál dvakrát na půdě soupeře. Především velmi cenné je vítězství v Přerově, jenž patřil vloni k jednomu z nejvážnějších aspirantů na postup do třetí ligy. Rovněž získal, tentokrát na svém stadionu s umělým povrchem, cenný skalp rezervy brněnské Zbrojovky. Teprve bodově naprázdno vyšel až v minulém kole, kdy padl na horké půdě v Kozlovicích.

Mezi opory týmu patří hráči Patrik Šiška, Ondřej Žáček, Zdeněk Ondráš, Pavel Krajča a Roman Vitásek.

 
Utkání

14. kolo

FC Vsetín - TJ Skaštice  

15. kolo

FK Šumperk - FC Vsetín

16. kolo

FC Vsetín - SFK Holešov 

17. kolo 

Tatran Všechovice - FC Vsetín 

 

18. kolo

FC Vsetín - SK Baťov

18. kolo

FK Nové Sady - FC Vsetín

19. kolo

FC Vsetín - FC Slavičín 

20. kolo 

Viktoria Přerov - FC Vsetín

21. kolo

FC Vsetín -  TJ Bzenec

22. kolo

FC Zbrojovka Brno B - FC Vsetín

23. kolo

FC Vsetín - FK Kozlovice

24. kolo

FC Vsetín - HFK Olomouc

25. kolo

FC Šternberk - FC Vsetín

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
DAVID KUČERA KVITUJE DLOUHODOBÝ ZÁJEM VSETÍNA A PŘIŠEL NA VALAŠSKO ZASE DÁVAT GÓLY

Jak dlouho jste strávil v angažmá ve Frýdlantu?Po odchodu z Valmezu jsem tam byl pět let. Přišel jsem tam v 17 letech. Ze začátku jsem tam...

 
PŘÍPRAVA NA SEZONU BĚŽÍ NA PLNÉ OBRÁTKY

Letošní zimní příprava A-týmu se blíží do poločasu. V pravidelné přípravě je 20 borců, účast na trénincích je výborná. ...

 
PŘÍPRAVA NA UMĚLCE POD PECNÍKEM

Zimní příprava všech kategorií běží na Pecníku naplno. Na jarní prípravu se připravují vzorně i páni rozhodčí. Jak vidět na...

 
VSETÍN SI VYDAŘENOU PŘÍPRAVOU NA SEBE UPLETL BIČ
 
JAKO JEDNOVAJEČNÁ DVOJČATA, BAHOUNEK S MLÝNKEM OPĚT NA VSETÍNĚ
 
DRUHÉ PŘÍPAVNÉ UTKÁNÍ VE FRÝDKU SPLNILO ÚČEL.
 
TROJROZHOVOR SE VSETÍNSKÝMI NADĚJEMI - MATĚJEM RODKEM, JANEM JANČINOU A PETREM MIKUŠEM.
 
VSETÍN OBSTÁL V PRVNÍ PŘÍPRAVĚ PROTI TŘETILIGOVÝM OTROKOVICÍM (Kvítkovicím)
 
VELKÉ ZIMNÍ ZMĚNY NA VSETÍNĚ ČÍTAJÍ NAVRÁTILCE I NOVÉ TVÁŘE
 
ZIMNÍ PŘÍPRAVA. PRVNÍ TRÉNINKY STARTUJÍ.
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
© eSports s.r.o. & FC Vsetín RSS