Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE: SK BAŤOV 1930

30.08.2022 | Jiří Kořínek

V pořadí třetím utkáním vsetínských fotbalistů na hřišti soupeře je první z nováčků v soutěži - ambiciózní tým Baťova.

Sportovní klub Baťov 1930 je moravský fotbalový klub, sídlící ve městě Otrokovice. Byl založen v roce 1930 pod názvem SK Otrokovice. Po dlouhém působení v nižších soutěžích se v sezóně 2014/2015 probojoval do přeboru Zlínského kraje, páté nejvyšší kategorie v rámci České republiky. Největším dosavadním úspěchem klubu je odehrání jednoho ročníku v první fotbalové lize v sezóně 1964/1965 pod názvem TJ Jiskra Otrokovice. Ve druhé lize se klub objevil v ročníku 1965/1966, ve třetí lize působil naposledy v období 1977/1978. Opravdovou kuriozitou v dějinách klubu je fakt, že se hráči Baťova proslavili rekordním penaltovým rozstřelem proti mužstvu FC Fryšták v utkání Zlínského krajského přeboru ze dne 3. června 2016, v němž rozhodl až 52. pokutový kop, a tím byl vytvořen nový světový rekord v zahrávání této standartní situace!!

Po více než čtyřiceti letech se tým vrátil suverénním vítězstvím v přeboru Zlínského kraje v loňské sezóně opět do divize.
V letní přestávce došlo v mužstvu k zásadní změně. Na postu trenéra vystřídal úspěšného Petra Zapletala, který přešel k práci s mládeží, jeho asistent Pavel Gerych. Celek Baťova rovněž doznal značných změn ve svém kádru. Tým oproti minulé, velmi vydařené sezóně, spíše oslabil, než posílil. V oddíle však dosahují velmi dobrých výsledků s mladými fotbalisty, a tak kádr mužů byl doplněn o talentované dorostence. Celek má stanovenou jasnou koncepci, ve které sází na týmovost, bojovnost a nasazení!!

Do letošního ročníku vstoupil tým Baťova výborně. V prvních třech kolech získal plný počet devíti bodů, když vyhrál dvakrát na půdě soupeře. Především velmi cenné je vítězství v Přerově, jenž patřil vloni k jednomu z nejvážnějších aspirantů na postup do třetí ligy. Rovněž získal, tentokrát na svém stadionu s umělým povrchem, cenný skalp rezervy brněnské Zbrojovky. Teprve bodově naprázdno vyšel až v minulém kole, kdy padl na horké půdě v Kozlovicích.

Mezi opory týmu patří hráči Patrik Šiška, Ondřej Žáček, Zdeněk Ondráš, Pavel Krajča a Roman Vitásek.

 
Utkání

1. kolo

TJ Skaštice - FC Vsetín

2. kolo

FC Vsetín - FK Šumperk

3. kolo

SFK Holešov - FC Vsetín

4. kolo 

FC Vsetín - Všechovice

5. kolo

SK Baťov - FC Vsetín

6. kolo

FC Vsetín - FK Nové Sady

7. kolo

 FC Slavičín - FC Vsetín

8. kolo 

FC Vsetín - 1. FC Přerov

9. kolo

TJ Bzenec - FC Vsetín

10. kolo

FC Vsetín - ZBROJOVKA BRNO B

11. kolo

FK Kozlovice - FC Vsetín

12. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín

13. kolo

FC Vsetín - FK Šternberk

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
Z JIHU VEZOU ALESPOŇ BOD

TJ Slovan Bzenec – FC Vsetín z.s. 0 : 0K mistrovskému zápasu na daleký jih zajíždělo...

 
ZE ZÁPASU NA JIŽNÍ MORAVĚ SE ZRODILA BEZBRANKOVÁ REMÍZA

K dalšímu mistrovskému utkání zajížděl  A-tým mužů do jihomoravského Bzence. Sestavy obou týmů byly silně poznamenány nemocemi,...

 
PŘEDSTAVUJEME SOUEŘE : TJ SLOVAN BZENEC

V devátém kole zajíždějí vsetínští fotbalisté k jednomu z mála soupeřů z jihu Moravy, a to na půdu nevyzpytatelného mužstva...

 
MLADŠÍ DOROST : FC VSETÍN - SK UNIČOV 4:2 (2:0)
 
OBA TÝMY DOROSTENCŮ SI VEDOU VELMI DOBŘE
 
KALICH HOŘKOSTI DOPIT DO SAMÉHO DNA
 
Z BLÁTA DO LOUŽE
 
PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE : 1.FC VIKTORIA PŘEROV
 
ŽÁDOST FC VSETÍN O INDIVIDUÁLNÍ DOTACI NA POKRYTÍ ZVÝŠENÍ ENERGIÍ A NÁJMŮ SMETENA ZE STOLU V PLNÉM ROZSAHU
 
STARŠÍ DOROST : MFK HAVÍŘOV - FC VSETÍN 2:3
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
RSS