Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FC VSETÍN - TATRAN VŠECHOVICE 1:1

27.08.2022 | Petr Říha

Utkání ve kterém jsme měli vyhrávat po první půlce 4:1 a byl by klid. Druhá půlka hrozná. Korunu všemu nasadil čárový Krupa. Ten samý Krupa, který úřadoval s červenými kartami už na jaro ve Skašticích. Tentokrát v 66. minutě nafilmovaný zákrok hostujícího hráče ve vápně, po kterém nechal hlavní sudí normálně pokračovat ve hře. Tu zastavil až po několika sekundách vehementního mávaní praporem čárového Krupy. Všichni přítomní se domnívali, že hráč hostů dostane za filmování žlutou kartu. K překvapení však najednou hlavní sudí ukazuje na penaltu. I pan delegát po utkání potvrdil, že se o žádnou penaltu nejednalo a sudí hrubě ovlivnili utkání. Poté co čárový Krupa vyleze ze šatny po utkání, tak říká : „Stojím si za tím, devět z deseti sudích by na to nemělo koule“. Ano, docela trefné vyjádření. Devět z deseti sudích by vyhodnotilo situaci úplně jinak, jen desátý sudí Krupa si musí sám sobě na fotbale dokazovat, že má koule. Už v divadle ve Skašticích si dovolil zastavit celé utkání, dožadovat se vyvedení diváka z tribuny. Dokonce vydíral v zastavené hře domácí pořadatelskou službu, že jim dá do zápisu, když nevyvede z tribuny diváka, který si řádně zaplatil vstupenku. Asi si také dokazoval, že má koule. Škoda, že tak činí na fotbale, čímž devastuje tuto krásnou hru. My jsme nikdy nechtěli vetovat žádného sudího, naopak jsme za poslední roky říkali jak se úroveň rozhodčích zvedla a v drtivé většině sudí chválíme, ale toto je tedy případ. Snad už půjde brzo do rozhodcovského důchodu, dokazovat si jinam, že má koule, fotbalu by to velmi prospělo.

To však nic nemění na nejhorším výkonu Vsetína v této sezoně, hlavně v druhé půlce. Bohužel se nám trochu hromadí zranění. Musíme se otřepat, zapomenout a jdeme dál. Ve čtyřech srpnových zápasech jsme nedostali gól ze hry a zůstáváme neporažení, v týdnu potrénujeme a v pátek vzhůru na Baťov. 


 
Utkání

1. kolo

TJ Skaštice - FC Vsetín

2. kolo

FC Vsetín - FK Šumperk

3. kolo

SFK Holešov - FC Vsetín

4. kolo 

FC Vsetín - Všechovice

5. kolo

SK Baťov - FC Vsetín

6. kolo

FC Vsetín - FK Nové Sady

7. kolo

 FC Slavičín - FC Vsetín

8. kolo 

FC Vsetín - 1. FC Přerov

9. kolo

TJ Bzenec - FC Vsetín

10. kolo

FC Vsetín - ZBROJOVKA BRNO B

11. kolo

FK Kozlovice - FC Vsetín

12. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín

13. kolo

FC Vsetín - FK Šternberk

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
Z JIHU VEZOU ALESPOŇ BOD

TJ Slovan Bzenec – FC Vsetín z.s. 0 : 0K mistrovskému zápasu na daleký jih zajíždělo...

 
ZE ZÁPASU NA JIŽNÍ MORAVĚ SE ZRODILA BEZBRANKOVÁ REMÍZA

K dalšímu mistrovskému utkání zajížděl  A-tým mužů do jihomoravského Bzence. Sestavy obou týmů byly silně poznamenány nemocemi,...

 
PŘEDSTAVUJEME SOUEŘE : TJ SLOVAN BZENEC

V devátém kole zajíždějí vsetínští fotbalisté k jednomu z mála soupeřů z jihu Moravy, a to na půdu nevyzpytatelného mužstva...

 
MLADŠÍ DOROST : FC VSETÍN - SK UNIČOV 4:2 (2:0)
 
OBA TÝMY DOROSTENCŮ SI VEDOU VELMI DOBŘE
 
KALICH HOŘKOSTI DOPIT DO SAMÉHO DNA
 
Z BLÁTA DO LOUŽE
 
PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE : 1.FC VIKTORIA PŘEROV
 
ŽÁDOST FC VSETÍN O INDIVIDUÁLNÍ DOTACI NA POKRYTÍ ZVÝŠENÍ ENERGIÍ A NÁJMŮ SMETENA ZE STOLU V PLNÉM ROZSAHU
 
STARŠÍ DOROST : MFK HAVÍŘOV - FC VSETÍN 2:3
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
RSS