Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

VÍTĚZNÉ NEDODRŽENÉ TRADICE

07.08.2022 | Petr Říha

Máme za sebou tříbodový začátek nové sezony, který se nesl na vlně nedodržených tradic. Pokud to má být nějaké znamení, tak otočme vše vzhůru nohama :-)

Zásadní faux pas se stalo Alence Mockové, která celé roky zpět před každou sezónou vypisuje svou individuální cenu, kdy sama ze svého odměňuje prvního střelce sezóny, jehož gól přinese první tři body, obálkou s finanční odměnou 500 Kč. Každou sezónu pak Alenka žmoulala obálku do několikátého kola, kdy to konečně klaplo. Tentokráte v Alence hrklo už při příjezdu ke Kroměříží! „Hhhh!? Já zapomněla obálku s odměnou!!“ Hned jsme si dělali srandu, že to je patrně nějaké znamení. A bylo !! Finanční obnos jsme vykouzlili po kapsách a byť bez slavnostní obálky, mohl se náš patrně nejmladší novodobý divizní střelec, culit po utkání štěstím. Gratulujeme Martine!

Martin Zbranek bojoval před utkáním o dres číslo 9, což bylo číslo, které nosil v FC Vsetín svého času jeho tatínek, bomber Maryn starší :-)  Bohužel, vzhledem k mladému věku Martina juniora, byla tradice porušena, devítka je již obsazena a tak si vzal Martin tedy číslo 18 (dvě devítky) a hle, jaké štěstí mu nová tradice přinesla! :-)

Naši hráči měli před příchodem do netradičně stěny šatny polepené vzkazy od trenérů, včetně rozestavení hráčů při různých standardních situacích. Pokyny trenéra evidentně zabraly, domácí snipeři si na nás tentokráte vylámali zuby, nedostali jsme ani gól.

Velké poděkování patří i trojici sudích, kteří řídili utkání na jedničku. Hned zkraje utkání hlavní sudí netradičně vlepil tradičnímu „nejmenovanému“  domácímu řvounovi žlutou kartu a byl klid. Tradici tří mužských sudí porušila na čáře mladá čárová slečna, která zaslouží za svou jistotu velkou pochvalu.

Tak věřme, že tyto a další různě pokřivené tradice budou mít za následek to, že si budeme moci v této sezoně vícekrát vychutnat vítězný pokřik, jako po prvním utkání ve Stašticích, kde na tuto tradici, kdy se pějí vítězné ódy v kabině hostů, nejsou vůbec zvyklí.

První letošní vítězný pokřik ZDE.


 
Utkání

14. kolo

FC Vsetín - TJ Skaštice  

15. kolo

FK Šumperk - FC Vsetín

16. kolo

FC Vsetín - SFK Holešov 

17. kolo 

Tatran Všechovice - FC Vsetín 

 

18. kolo

FC Vsetín - SK Baťov

18. kolo

FK Nové Sady - FC Vsetín

19. kolo

FC Vsetín - FC Slavičín 

20. kolo 

Viktoria Přerov - FC Vsetín

21. kolo

FC Vsetín -  TJ Bzenec

22. kolo

FC Zbrojovka Brno B - FC Vsetín

23. kolo

FC Vsetín - FK Kozlovice

24. kolo

FC Vsetín - HFK Olomouc

25. kolo

FC Šternberk - FC Vsetín

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
DAVID KUČERA KVITUJE DLOUHODOBÝ ZÁJEM VSETÍNA A PŘIŠEL NA VALAŠSKO ZASE DÁVAT GÓLY

Jak dlouho jste strávil v angažmá ve Frýdlantu?Po odchodu z Valmezu jsem tam byl pět let. Přišel jsem tam v 17 letech. Ze začátku jsem tam...

 
PŘÍPRAVA NA SEZONU BĚŽÍ NA PLNÉ OBRÁTKY

Letošní zimní příprava A-týmu se blíží do poločasu. V pravidelné přípravě je 20 borců, účast na trénincích je výborná. ...

 
PŘÍPRAVA NA UMĚLCE POD PECNÍKEM

Zimní příprava všech kategorií běží na Pecníku naplno. Na jarní prípravu se připravují vzorně i páni rozhodčí. Jak vidět na...

 
VSETÍN SI VYDAŘENOU PŘÍPRAVOU NA SEBE UPLETL BIČ
 
JAKO JEDNOVAJEČNÁ DVOJČATA, BAHOUNEK S MLÝNKEM OPĚT NA VSETÍNĚ
 
DRUHÉ PŘÍPAVNÉ UTKÁNÍ VE FRÝDKU SPLNILO ÚČEL.
 
TROJROZHOVOR SE VSETÍNSKÝMI NADĚJEMI - MATĚJEM RODKEM, JANEM JANČINOU A PETREM MIKUŠEM.
 
VSETÍN OBSTÁL V PRVNÍ PŘÍPRAVĚ PROTI TŘETILIGOVÝM OTROKOVICÍM (Kvítkovicím)
 
VELKÉ ZIMNÍ ZMĚNY NA VSETÍNĚ ČÍTAJÍ NAVRÁTILCE I NOVÉ TVÁŘE
 
ZIMNÍ PŘÍPRAVA. PRVNÍ TRÉNINKY STARTUJÍ.
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
© eSports s.r.o. & FC Vsetín RSS