Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

VÍTĚZNÉ NEDODRŽENÉ TRADICE

07.08.2022 | Petr Říha

Máme za sebou tříbodový začátek nové sezony, který se nesl na vlně nedodržených tradic. Pokud to má být nějaké znamení, tak otočme vše vzhůru nohama :-)

Zásadní faux pas se stalo Alence Mockové, která celé roky zpět před každou sezónou vypisuje svou individuální cenu, kdy sama ze svého odměňuje prvního střelce sezóny, jehož gól přinese první tři body, obálkou s finanční odměnou 500 Kč. Každou sezónu pak Alenka žmoulala obálku do několikátého kola, kdy to konečně klaplo. Tentokráte v Alence hrklo už při příjezdu ke Kroměříží! „Hhhh!? Já zapomněla obálku s odměnou!!“ Hned jsme si dělali srandu, že to je patrně nějaké znamení. A bylo !! Finanční obnos jsme vykouzlili po kapsách a byť bez slavnostní obálky, mohl se náš patrně nejmladší novodobý divizní střelec, culit po utkání štěstím. Gratulujeme Martine!

Martin Zbranek bojoval před utkáním o dres číslo 9, což bylo číslo, které nosil v FC Vsetín svého času jeho tatínek, bomber Maryn starší :-)  Bohužel, vzhledem k mladému věku Martina juniora, byla tradice porušena, devítka je již obsazena a tak si vzal Martin tedy číslo 18 (dvě devítky) a hle, jaké štěstí mu nová tradice přinesla! :-)

Naši hráči měli před příchodem do netradičně stěny šatny polepené vzkazy od trenérů, včetně rozestavení hráčů při různých standardních situacích. Pokyny trenéra evidentně zabraly, domácí snipeři si na nás tentokráte vylámali zuby, nedostali jsme ani gól.

Velké poděkování patří i trojici sudích, kteří řídili utkání na jedničku. Hned zkraje utkání hlavní sudí netradičně vlepil tradičnímu „nejmenovanému“  domácímu řvounovi žlutou kartu a byl klid. Tradici tří mužských sudí porušila na čáře mladá čárová slečna, která zaslouží za svou jistotu velkou pochvalu.

Tak věřme, že tyto a další různě pokřivené tradice budou mít za následek to, že si budeme moci v této sezoně vícekrát vychutnat vítězný pokřik, jako po prvním utkání ve Stašticích, kde na tuto tradici, kdy se pějí vítězné ódy v kabině hostů, nejsou vůbec zvyklí.

První letošní vítězný pokřik ZDE.


 
Utkání

1. kolo

TJ Skaštice - FC Vsetín

2. kolo

FC Vsetín - FK Šumperk

3. kolo

SFK Holešov - FC Vsetín

4. kolo 

FC Vsetín - Všechovice

5. kolo

SK Baťov - FC Vsetín

6. kolo

FC Vsetín - FK Nové Sady

7. kolo

 FC Slavičín - FC Vsetín

8. kolo 

FC Vsetín - 1. FC Přerov

9. kolo

TJ Bzenec - FC Vsetín

10. kolo

FC Vsetín - ZBROJOVKA BRNO B

11. kolo

FK Kozlovice - FC Vsetín

12. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín

13. kolo

FC Vsetín - FK Šternberk

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
Z JIHU VEZOU ALESPOŇ BOD

TJ Slovan Bzenec – FC Vsetín z.s. 0 : 0K mistrovskému zápasu na daleký jih zajíždělo...

 
ZE ZÁPASU NA JIŽNÍ MORAVĚ SE ZRODILA BEZBRANKOVÁ REMÍZA

K dalšímu mistrovskému utkání zajížděl  A-tým mužů do jihomoravského Bzence. Sestavy obou týmů byly silně poznamenány nemocemi,...

 
PŘEDSTAVUJEME SOUEŘE : TJ SLOVAN BZENEC

V devátém kole zajíždějí vsetínští fotbalisté k jednomu z mála soupeřů z jihu Moravy, a to na půdu nevyzpytatelného mužstva...

 
MLADŠÍ DOROST : FC VSETÍN - SK UNIČOV 4:2 (2:0)
 
OBA TÝMY DOROSTENCŮ SI VEDOU VELMI DOBŘE
 
KALICH HOŘKOSTI DOPIT DO SAMÉHO DNA
 
Z BLÁTA DO LOUŽE
 
PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE : 1.FC VIKTORIA PŘEROV
 
ŽÁDOST FC VSETÍN O INDIVIDUÁLNÍ DOTACI NA POKRYTÍ ZVÝŠENÍ ENERGIÍ A NÁJMŮ SMETENA ZE STOLU V PLNÉM ROZSAHU
 
STARŠÍ DOROST : MFK HAVÍŘOV - FC VSETÍN 2:3
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
RSS