Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PŘEDSTAVUJEME PRVNÍHO LETOŠNÍHO SOUPEŘE TJ SKAŠTICE

04.08.2022 | Jiří Kořínek

Prvním soupeřem našich hráčů je mužstvo TJ Skaštice, jehož vizitku se vám pokusíme přiblížit.

Historie fotbalu ve Skašticích se datuje kolem roku 1960, ve kterém se zde hrála pouze přátelská utkání a různě pořádané turnaje. Organizovaně se začal hrát fotbal jako takový od roku 1983, kdy měl klub pouze mužstvo starších žáků!! Teprve v roce 1987 byl založen tým dospělých.
Začátky nebyly nikterak lehké, ba dokonce se dá říci, že hodně těžké. Řada místních hráčů působila v okolních vesnicích, anebo ve vyšších soutěžích. Postupem času se však vrátili do Skaštic a v roce 1993 klub pod vedením trenéra Ivo Frýdla, tehdejšího hráče Hanácké Slavie Kroměříž, slavil postup do okresního přeboru. V roce 1999 však mužstvo sestoupilo do nejnižší soutěže, a zpět do okresního přeboru se vrátilo po čtyřech letech. Poté nastal prudký vzestup, neboť tým postupně úspěšné proplouval soutěžemi od 1. B třídy až po krajský přebor. Vrcholem se stala sezóna 2018/2019, kdy skaštický soubor vybojoval historický postup do divize. Od ročníku 2019/2020 je jejím stálý účastníkem.

Majitelem areálu i fotbalového hřiště je Obecní úřad ve Skašticích, díky jehož výrazné pomoci se fotbal v obci, který je zde sportem číslo jedna, zdárně rozvíjí.

Současné mužstvo dospělých se podařilo doplnit řadou velmi kvalitních hráčů, kteří v dřívějších letech působili ve vrcholovém fotbalu. Jako namátkou vyjmenujme ostrostřelce Zdeňka Konečníka, hrajícího v prvoligové Tescomě Zlín a Lukáše Motala, jenž startoval v dorosteneckém věku rovněž v zlínské Tescomě a navíc byl úspěšným mládežnickým reprezentantem v kategorii U 18.
Mužstvo Skaštic v minulé sezóně skončilo na velmi hezkém šestém místě, těsně za naším týmem, když získalo 37 bodů ( bilance: 10 – 7 – 9 při celkovém skóre 46 : 49 ).

Ještě v živé paměti je krutá jarní porážka v poměru 2 : 7, kterou tým z Hané uštědřil vsetínskému celku. Věřme, že se Valaši z této vysoké prohry náležitě poučili a předvedou výkon, za který se nebudou stydět.

 
Utkání

1. kolo

TJ Skaštice - FC Vsetín

2. kolo

FC Vsetín - FK Šumperk

3. kolo

SFK Holešov - FC Vsetín

4. kolo 

FC Vsetín - Všechovice

5. kolo

SK Baťov - FC Vsetín

6. kolo

FC Vsetín - FK Nové Sady

7. kolo

 FC Slavičín - FC Vsetín

8. kolo 

FC Vsetín - 1. FC Přerov

9. kolo

TJ Bzenec - FC Vsetín

10. kolo

FC Vsetín - ZBROJOVKA BRNO B

11. kolo

FK Kozlovice - FC Vsetín

12. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín

13. kolo

FC Vsetín - FK Šternberk

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
ANTONÍN PTÁČEK. ROZHOVOR S BRANKAŘSKOU OPOROU FC VSETÍN PRO VALAŠSKÝ DENÍK

16letý Antonín Ptáček chytá dva zápasy po sobě. O víkendu debutoval za A-tým Vsetína. Skončí mu jeden zápas a hned se musí soustředit...

 
ROZHOVOR TRENÉRA VOJVODÍKA PRO VALAŠSKÝ DENÍK

Špatný podzim přinese změny: Vsetín chystá odchody, přijít můžou čtyři i více hráčů. Přehnaná očekávání před podzimem neměli....

 
POHLEDNÉMU FOTBALU NA VRŠAVĚ CHYBĚLY JEN GÓLY

Poslední listopadový víkend odehrál omlazený A-tým poslední letošní utkání proti zlínskému U19 trenéra Jardy Matějíčka. Trenérovi...

 
V SOBOTU POSLEDNÍ ZÁPAS PODZIMU VE ZLÍNĚ
 
SKVĚLÉ VÝKONY STARŠÍCH I MLADŠÍCH DOROSTENCŮ
 
REKAPITULACE PODZIMU S TRENÉREM ROMANEM VOJVODÍKEM
 
PŘEDSTAVUJEME NAŠE TÝMY : FC VSETÍN
 
PŘEDSTAVUJEME NAŠE TÝMY : A TÝM FC VSETÍN
 
PŘEDSTAVUJEME NAŠE TÝMY : U19
 
PŘEDSTAVUJEME NAŠE TÝMY : U17
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
© eSports s.r.o. & FC Vsetín RSS