Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

DOPLNĚNÍ TÝMŮ, HLEDÁME FOTBALOVÉ NADŠENCE !!

19.07.2022 | Petr Říha

Kromě hráčského kádru však pracujeme na doplnění a konsolidaci týmu, který se kolem fotbalu točí. A to je dnes mnohem větší oříšek, než hráči či trenéři samotní. Doba po covidu, v probíhající válečné době, která přináší tlak na peneženky a život nás všech, je pro sport extrémně obtížná. Není to jednoduché a hlavně nás nic lehkého ještě vůbec nečeká.
 
Můžeme však oficiálně zmínit, že na pozici sportovního managera A-týmu naplno pracuje již od června Tomáš Juřica. U A-týmu nově působí i nový vedouci, Petr Říha mladší. Máme dohodu, že u týmu bude pokračovat i masér a zdravotník Ladislav Holík, který se osvědčil již v jarní části minulé sezony. Kariéru komentátora a pozápasového reportéra se rozhodl prodloužit i Miroslav Močička: Stejně tak na postu hlavního pořadatele domácích zápasů jsme rádi za služby Vojtěcha Zemánka.

Nicméně nikdy není dostatek dobrovolníků a nadšenců fotbalu, kteří jsou vítáni. Hledáme neustále dobrovolníky například na pozice pořadatelů jednotlivých utkání. Zváni jsou například bývalí mladí hráči, kluci kteří prošli mládeží, již nehrají fotbal a chtěli by pomoci i mimo hřiště. Někteří se například angažují v roli rozhodčích, což je dobře. Doba není jednoduchá, každý máme spoustu svých povinností a starostí. Ale kdo by uměl přidat ruku k dílu, za nevelkou finanční odměnu, je vítán. Žádaní jsou také dobrovolníci pro práci s mládeží, na všech možných postech, vedoucích týmů, asistentech trenérům. Ale také pochopitelně i noví trenéři samotní. Kdo by chtěl a mohl pomoci, uměl obětovat kousek svého času, neváhejte se ozvat. Nejvíce nás tlačí bota tam, kde je to vidět nejméně, v takové té mravenčí, každodenní práci pro druhé. Pojďte nám pomoci, volejte klidně 603 803 812. FC Vsetín není malý klub, je to 11 týmů, každý šikovný nadšenec je vítán.

 
Utkání

1. kolo

TJ Skaštice - FC Vsetín

2. kolo

FC Vsetín - FK Šumperk

3. kolo

SFK Holešov - FC Vsetín

4. kolo 

FC Vsetín - Všechovice

5. kolo

SK Baťov - FC Vsetín

6. kolo

FC Vsetín - FK Nové Sady

7. kolo

 FC Slavičín - FC Vsetín

8. kolo 

FC Vsetín - 1. FC Přerov

9. kolo

TJ Bzenec - FC Vsetín

10. kolo

FC Vsetín - ZBROJOVKA BRNO B

11. kolo

FK Kozlovice - FC Vsetín

12. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín

13. kolo

FC Vsetín - FK Šternberk

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE: SFK ELKO HOLEŠOV

V dalším utkání podzimní časti divize skupiny „E“ zajíždějí vsetínští hráči do Holešova, kde se střetnou s loňským nováčkem...

 
PO VÝBORNÉM VÝKONU SKVĚLÝ VÝSLEDEK

FC Vsetín z.s. – FK Šumperk 4 : 0 (2 : 0) Opravdu vynikající představení předvedli v...

 
FC VSETÍN - FK ŠUMPERK 4:0

Opět po nějakém čase odcházeli fanoušci z Tyršovky velmi spokojeni. Dobrý výkon, čtyři branky v síti soupeře, co víc si přát? Kaňkou...

 
VSETÍN UŤAL ŠUMPERK ČTYŘMI TREFAMI
 
UKRAJINSKY LEGIONAR NERUKH POTVRDIL VÝBORNÝ VSTUP VSETÍNA DO SEZONY
 
ŠUMPERK AŽ PŘÍLIŽ CHYBOVAL. ZE VSETÍNA SI DOVEZL JASNOU PROHRU
 
NOVÉ VSTUPNÉ NA ZÁPASY
 
V SOBOTU FK ŠUMPERK
 
PŘEDSTAVUJEME SOBOTNÍHO SOUPEŘE : FK ŠUMPERK
 
ROZHOVOR S PATRIKEM GERŽOU
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
RSS