Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

ROZLOSOVÁNÍ NOVÉHO DIVIZNÍHO ROČNÍKU A NOVÍ SOUPEŘI

08.07.2022 | Petr Říha

Koncem června proběhl v Olomouci losovací aktiv, který přinesl několik nečekaných zvratů. Většina měla původ v MSFL, ve které skončil už v zimě Dolní Benešov, který následně nepřijal ani možnost účasti v divizích. Těšně před začátkem rozlosování soutěže odpískal svou existenci i ostravský Vratimov.
MFSL budou v nadcházející sezoně hrát Vítkovice a Frýdlant nad Ostravicí, což mělo za důsledek ten, že se do severní divizní skupiny přesunulo Valašské Meziříčí. My jsme tím přišli o sousedské derby. Ale na druhou stranu máme v naší skupině nového zvučného soupeře, kterým je druhý tým Zbrojovky Brno. Dále jsou to dva nováčci, vítězové krajských přeborů. Otrokovický SK Baťov a FK Šternberk z olomouckého kraje.
Přihlásili jsme FC Vsetín opět do Mol Cupu, což je pro nás jediná cesta do fotbalové Evropy :-). Vzhledem k tomu , že se do poháru přihlásily téměř všechny týmy, tak musíme absolvovat dokonce dvě předkola. Druhé předkolo zahájíme na půdě sousedních Kateřinic, které vyhrály jarní krajský pohár na zlínské Letné. To je tým plný hráčů, kteří prošli FC Vsetín, navíc ho jako nový trenér povede Víťa Sachr. Pikantnější druhé předkolo MolCupu jsme si asi nemohli přát :-). Bude se hrát v Kateřinicích v pátek 22. července večer. V případném dalším předkole MolCupu bychom doma na Tyršovce přivítali v sousedském derby Valašské Meziříčí. V případném prvním kole bychom pak patrně opět doma přivítali právě jednoho z třetiligových nováčků Vítkovice či Frýdlant.
Konkrétní informace o hracích dnech i časech budeme včas podávat. Vše se nyní ladí. Pracujeme na plné obrátky. Včas informujeme o dalších případných přátelských utkáních a novinkách.

 
Utkání

1. kolo

TJ Skaštice - FC Vsetín

2. kolo

FC Vsetín - FK Šumperk

3. kolo

SFK Holešov - FC Vsetín

4. kolo 

FC Vsetín - Všechovice

5. kolo

SK Baťov - FC Vsetín

6. kolo

FC Vsetín - FK Nové Sady

7. kolo

 FC Slavičín - FC Vsetín

8. kolo 

FC Vsetín - 1. FC Přerov

9. kolo

TJ Bzenec - FC Vsetín

10. kolo

FC Vsetín - ZBROJOVKA BRNO B

11. kolo

FK Kozlovice - FC Vsetín

12. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín

13. kolo

FC Vsetín - FK Šternberk

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE: SFK ELKO HOLEŠOV

V dalším utkání podzimní časti divize skupiny „E“ zajíždějí vsetínští hráči do Holešova, kde se střetnou s loňským nováčkem...

 
PO VÝBORNÉM VÝKONU SKVĚLÝ VÝSLEDEK

FC Vsetín z.s. – FK Šumperk 4 : 0 (2 : 0) Opravdu vynikající představení předvedli v...

 
FC VSETÍN - FK ŠUMPERK 4:0

Opět po nějakém čase odcházeli fanoušci z Tyršovky velmi spokojeni. Dobrý výkon, čtyři branky v síti soupeře, co víc si přát? Kaňkou...

 
VSETÍN UŤAL ŠUMPERK ČTYŘMI TREFAMI
 
UKRAJINSKY LEGIONAR NERUKH POTVRDIL VÝBORNÝ VSTUP VSETÍNA DO SEZONY
 
ŠUMPERK AŽ PŘÍLIŽ CHYBOVAL. ZE VSETÍNA SI DOVEZL JASNOU PROHRU
 
NOVÉ VSTUPNÉ NA ZÁPASY
 
V SOBOTU FK ŠUMPERK
 
PŘEDSTAVUJEME SOBOTNÍHO SOUPEŘE : FK ŠUMPERK
 
ROZHOVOR S PATRIKEM GERŽOU
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
RSS