Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

ROZLOSOVÁNÍ NOVÉHO DIVIZNÍHO ROČNÍKU A NOVÍ SOUPEŘI

08.07.2022 | Petr Říha

Koncem června proběhl v Olomouci losovací aktiv, který přinesl několik nečekaných zvratů. Většina měla původ v MSFL, ve které skončil už v zimě Dolní Benešov, který následně nepřijal ani možnost účasti v divizích. Těšně před začátkem rozlosování soutěže odpískal svou existenci i ostravský Vratimov.
MFSL budou v nadcházející sezoně hrát Vítkovice a Frýdlant nad Ostravicí, což mělo za důsledek ten, že se do severní divizní skupiny přesunulo Valašské Meziříčí. My jsme tím přišli o sousedské derby. Ale na druhou stranu máme v naší skupině nového zvučného soupeře, kterým je druhý tým Zbrojovky Brno. Dále jsou to dva nováčci, vítězové krajských přeborů. Otrokovický SK Baťov a FK Šternberk z olomouckého kraje.
Přihlásili jsme FC Vsetín opět do Mol Cupu, což je pro nás jediná cesta do fotbalové Evropy :-). Vzhledem k tomu , že se do poháru přihlásily téměř všechny týmy, tak musíme absolvovat dokonce dvě předkola. Druhé předkolo zahájíme na půdě sousedních Kateřinic, které vyhrály jarní krajský pohár na zlínské Letné. To je tým plný hráčů, kteří prošli FC Vsetín, navíc ho jako nový trenér povede Víťa Sachr. Pikantnější druhé předkolo MolCupu jsme si asi nemohli přát :-). Bude se hrát v Kateřinicích v pátek 22. července večer. V případném dalším předkole MolCupu bychom doma na Tyršovce přivítali v sousedském derby Valašské Meziříčí. V případném prvním kole bychom pak patrně opět doma přivítali právě jednoho z třetiligových nováčků Vítkovice či Frýdlant.
Konkrétní informace o hracích dnech i časech budeme včas podávat. Vše se nyní ladí. Pracujeme na plné obrátky. Včas informujeme o dalších případných přátelských utkáních a novinkách.

 
Utkání

1. kolo

TJ Skaštice - FC Vsetín

2. kolo

FC Vsetín - FK Šumperk

3. kolo

SFK Holešov - FC Vsetín

4. kolo 

FC Vsetín - Všechovice

5. kolo

SK Baťov - FC Vsetín

6. kolo

FC Vsetín - FK Nové Sady

7. kolo

 FC Slavičín - FC Vsetín

8. kolo 

FC Vsetín - 1. FC Přerov

9. kolo

TJ Bzenec - FC Vsetín

10. kolo

FC Vsetín - ZBROJOVKA BRNO B

11. kolo

FK Kozlovice - FC Vsetín

12. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín

13. kolo

FC Vsetín - FK Šternberk

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
ANTONÍN PTÁČEK. ROZHOVOR S BRANKAŘSKOU OPOROU FC VSETÍN PRO VALAŠSKÝ DENÍK

16letý Antonín Ptáček chytá dva zápasy po sobě. O víkendu debutoval za A-tým Vsetína. Skončí mu jeden zápas a hned se musí soustředit...

 
ROZHOVOR TRENÉRA VOJVODÍKA PRO VALAŠSKÝ DENÍK

Špatný podzim přinese změny: Vsetín chystá odchody, přijít můžou čtyři i více hráčů. Přehnaná očekávání před podzimem neměli....

 
POHLEDNÉMU FOTBALU NA VRŠAVĚ CHYBĚLY JEN GÓLY

Poslední listopadový víkend odehrál omlazený A-tým poslední letošní utkání proti zlínskému U19 trenéra Jardy Matějíčka. Trenérovi...

 
V SOBOTU POSLEDNÍ ZÁPAS PODZIMU VE ZLÍNĚ
 
SKVĚLÉ VÝKONY STARŠÍCH I MLADŠÍCH DOROSTENCŮ
 
REKAPITULACE PODZIMU S TRENÉREM ROMANEM VOJVODÍKEM
 
PŘEDSTAVUJEME NAŠE TÝMY : FC VSETÍN
 
PŘEDSTAVUJEME NAŠE TÝMY : A TÝM FC VSETÍN
 
PŘEDSTAVUJEME NAŠE TÝMY : U19
 
PŘEDSTAVUJEME NAŠE TÝMY : U17
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
© eSports s.r.o. & FC Vsetín RSS