Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

MIČEGOVI VYŠLA DERNIERA, VSETÍN V POSLEDNÍM ZÁPASE PORAZIL FC STRÁNÍ

20.06.2022 | Radek Štohl (Valašský deník)

Úspěšnou derniéru má za sebou Miroslav Mičega. Slovenský kouč v posledním zápase letošního ročníku Divize E dovedl fotbalisty Vsetína k vítězství nad sestupujícím týmem ze Strání 3:0. Pro charismatického trenéra se jednalo o poslední duel v barvách Valachů.

„Poslední zápasy sezony jsou těžké po motivační stránce, každý se už vidí na dovolené. Hráčům bych proto chtěl poděkovat za to, jak k zápasu přistoupili. Po celé utkání jsme dominovali, kromě tří branek jsme zahodili dalších pět šest šancí, navíc nedali penaltu. Strání se naproti tomu snad vzmohlo na jedinou střelu,“ těšilo Mičegu.

Sobotní odpolední duel se nelichotivě hodnotil hostujícímu trenérovi a předsedovi klubu Antonínu Popelkovi. „Kluci měli takticky méně svázané ruce, se Vsetínem jsme si to chtěli rozdat na férovku. Ukázalo to však na naše slabiny, které dlouhodobě máme – domácí byli rychlejší, nebezpečnější, dva ze tří gólů jsme jim darovali. O poločase jsme s výsledkem něco chtěli udělat, do šatny jsme ale dostali gól na 0:3. Víceméně pak už bylo hotovo,“ trápilo Popelku.

Zatímco Strání sestoupilo do Krajského přeboru, fotbalisté Vsetína ročník 2021/2022 zakončili na pátém místě tabulky. Valaši se v následující sezoně se už budou muset obejít bez Miroslava Mičegy. „Po podzimu nám to už tolik nesedlo, nezískali jsme takový počet bodů, hodně jsme remizovali, což se odvíjelo i na bodech. Jsem zodpovědný za sportovní stránku, proto jsem nabídl rezignaci," přiblížil Mičega.

„Rozešli jsme se v dobrém, mužstvo po pěti letech potřebuje novou krev. Rád bych poděkoval hráčům, kteří pode mnou prošli, díky něm se Vsetín stal pravidelným a respektovaným účastníkem divize, díky nim patří mezi špičku,"
těší 53letého kouče.

Jak by měla vypadat jeho budoucnost? „Mám nějaké nabídky. Věřím, že pro kluby můžu být zajímavý. Uvidíme, zda někde zakotvím, nebo zda si na nějaký čas od trénování odpočinu," uzavřel Miroslav Mičega.

 
Utkání

1. kolo

TJ Skaštice - FC Vsetín

2. kolo

FC Vsetín - FK Šumperk

3. kolo

SFK Holešov - FC Vsetín

4. kolo 

FC Vsetín - Všechovice

5. kolo

SK Baťov - FC Vsetín

6. kolo

FC Vsetín - FK Nové Sady

7. kolo

 FC Slavičín - FC Vsetín

8. kolo 

FC Vsetín - 1. FC Přerov

9. kolo

TJ Bzenec - FC Vsetín

10. kolo

FC Vsetín - ZBROJOVKA BRNO B

11. kolo

FK Kozlovice - FC Vsetín

12. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín

13. kolo

FC Vsetín - FK Šternberk

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
Z JIHU VEZOU ALESPOŇ BOD

TJ Slovan Bzenec – FC Vsetín z.s. 0 : 0K mistrovskému zápasu na daleký jih zajíždělo...

 
ZE ZÁPASU NA JIŽNÍ MORAVĚ SE ZRODILA BEZBRANKOVÁ REMÍZA

K dalšímu mistrovskému utkání zajížděl  A-tým mužů do jihomoravského Bzence. Sestavy obou týmů byly silně poznamenány nemocemi,...

 
PŘEDSTAVUJEME SOUEŘE : TJ SLOVAN BZENEC

V devátém kole zajíždějí vsetínští fotbalisté k jednomu z mála soupeřů z jihu Moravy, a to na půdu nevyzpytatelného mužstva...

 
MLADŠÍ DOROST : FC VSETÍN - SK UNIČOV 4:2 (2:0)
 
OBA TÝMY DOROSTENCŮ SI VEDOU VELMI DOBŘE
 
KALICH HOŘKOSTI DOPIT DO SAMÉHO DNA
 
Z BLÁTA DO LOUŽE
 
PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE : 1.FC VIKTORIA PŘEROV
 
ŽÁDOST FC VSETÍN O INDIVIDUÁLNÍ DOTACI NA POKRYTÍ ZVÝŠENÍ ENERGIÍ A NÁJMŮ SMETENA ZE STOLU V PLNÉM ROZSAHU
 
STARŠÍ DOROST : MFK HAVÍŘOV - FC VSETÍN 2:3
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
RSS