Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

NEPŘÍLIŠ VYDAŘENÝ ZÁPAS

06.06.2022 | Petr Říha

FC Vsetín z.s. – TJ Slovan Bzenec
0 : 0

Se soupeřem z jihu si vsetínští hráči neporadili. Za celých devadesát minut ohrozili branku hostů, kteří přijeli jen s náhradním brankářem a jedním střídajícím hráčem do pole, pouze dvakrát, což na připsání tří bodů do průběžné tabulky zdaleka nestačilo. Utkání se divákům příliš nelíbilo a po jeho skončení odcházeli z Tyršovky se smíšenými pocity. Všeobecně očekávaný plný bodový zisk bohužel nevyšel.
V úvodních minutách se obě mužstva navzájem herně „seznamovala“ a průběh se odvíjel především ve středu pole. První krásnou akci předvedli domácí v 6. minutě, kdy na levé straně Surovec uvolnil Geržu, jenž přesným centrem po zemi do pokutového území vybídl ke skórování nabíhajícího Bahounka, Ten nádhernou technickou střelou, směřující do levého horního rohu, nechal vyniknout mladého hostujícího brankáře Mezihoráka. Po této situaci převzali Vsetínští přibližně na deset minut otěže utkání a „vinaře“ zatlačili před vlastní šestnáctku. Ti podnikali pouze sporadické útoky, za to ovšem velmi rychlé a nebezpečné, většinou po chybách při rozehrávce Valachů. Brankových příležitostí bylo ale jako šafránu. Za zmínku stojí 26. minuta, kdy po rozehrání rohu vsetínským Kundrátkem se míč přikutálel na kopačky Šuláka, jehož následná střela však skončila mimo

Bzenečtí na sebe upozornili o tři minuty později, kdy ránu Zúbka ze střední vzdálenosti s přehledem zlikvidoval strážce domácí svatyně Eliáš. Další možnost ke vstřelení gólu se naskytla hostům ve 36. minutě, v níž zahrávali trestný kop z levé strany před šestnáctkou, naštěstí trefili pouze správně postavenou zeď. Ihned z protiútoku po centru Mačka se ocitl v dobré střelecké pozici Kundrátek, jehož hlavičku, směřující do sítě, odvrátil rovněž hlavou do bezpečí Daníček. Ve 42. minutě viděli přítomní diváci jediný gól zápasu po přesné hlavičce Knotka, který však po jeho předchozím postavení v ofsajdu nebyl uznán. Gólovou situaci přinesla druhá minuta nastavení, kdy po pravé straně unikl vsetínský Bahounek, centrem předložil možnost k dosažení branky Kundrátkovi, ten však hlavou v záklonu hostující branku vysoko přestřelil.
Do druhé půle nastoupili domácí s přeskupením řad a od počátku byli iniciativnější. Zrychlila se především hra záložní formace a zpřesnily se i přihrávky, hrané většinou na jeden dotek. V 53. minutě Surovec přiťukl před velkým čtvercem míč Vítkovi, který se ale mezi tři tyče netrefil. Jednu z mála oku lahodících akcí předvedli Vsetínští v 63. minutě, kdy se na levé straně vtipně uvolnil střídající Mlýnek, po jehož přesné přihrávce vyprášil Gerža rukavice nadějného hostujícího gólmana. Bzenečtí kontrovali Janásem v 70. minutě bombou po zemi ze střední vzdálenosti, Eliáš se ale po spolehlivém zákroku překvapit nenechal. Vůbec poslední možnost strhnout vítězství Vsetínských na svou stranu přinesla 81. minuta po rohovém kopu Gerži, v níž velmi dobře hrající Dulík poslal dělovku z otočky pár decimetrů nad břevno Mezihorákovy branky. Poté se hosté, evidentně spokojeni s jedním bodem, často uchylovali k polehávání po zemi, čímž výrazně otupili závěrečný tlak Vsetína. I tak však mohli Jihomoravané v 89. minutě rozhodnout střetnutí ve svůj prospěch, a to po nevídaném projektilu Komínka z dobrých pětadvaceti metrů, jenž skončil těsně nad břevnem Eliášovy klece.
Konečný výsledek je určitě pro domácí diváky zklamáním. Mužstvo Vsetína po nemastném neslaném vystoupení si nenapravilo čest z předcházejícího nevydařeného utkání v Holešově. V posledních zápasech předvádí fotbal bez jiskry, nápadu, hraje křečovitě, hráči si přestávají věřit. I přes to všechno doufejme, že v posledních dvou kolech, které zbývají odehrát do konce divize, najdou opět patřičné sebevědomí, zápal do hry a soutěž dohrají se vztyčenou hlavou!!

Sestava Vsetína: Eliáš – Maček (73. min. Hruška), Dulík, Šulák (46. min. Matyáš), Surovec –
Mydlář (62. min. Mlýnek), Vítek (73. min. Foltýn), Bahounek,
Kundrátek, Gerža - Novák

 
Utkání

1. kolo

TJ Skaštice - FC Vsetín

2. kolo

FC Vsetín - FK Šumperk

3. kolo

SFK Holešov - FC Vsetín

4. kolo 

FC Vsetín - Všechovice

5. kolo

SK Baťov - FC Vsetín

6. kolo

FC Vsetín - FK Nové Sady

7. kolo

 FC Slavičín - FC Vsetín

8. kolo 

FC Vsetín - 1. FC Přerov

9. kolo

TJ Bzenec - FC Vsetín

10. kolo

FC Vsetín - ZBROJOVKA BRNO B

11. kolo

FK Kozlovice - FC Vsetín

12. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín

13. kolo

FC Vsetín - FK Šternberk

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
Z JIHU VEZOU ALESPOŇ BOD

TJ Slovan Bzenec – FC Vsetín z.s. 0 : 0K mistrovskému zápasu na daleký jih zajíždělo...

 
ZE ZÁPASU NA JIŽNÍ MORAVĚ SE ZRODILA BEZBRANKOVÁ REMÍZA

K dalšímu mistrovskému utkání zajížděl  A-tým mužů do jihomoravského Bzence. Sestavy obou týmů byly silně poznamenány nemocemi,...

 
PŘEDSTAVUJEME SOUEŘE : TJ SLOVAN BZENEC

V devátém kole zajíždějí vsetínští fotbalisté k jednomu z mála soupeřů z jihu Moravy, a to na půdu nevyzpytatelného mužstva...

 
MLADŠÍ DOROST : FC VSETÍN - SK UNIČOV 4:2 (2:0)
 
OBA TÝMY DOROSTENCŮ SI VEDOU VELMI DOBŘE
 
KALICH HOŘKOSTI DOPIT DO SAMÉHO DNA
 
Z BLÁTA DO LOUŽE
 
PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE : 1.FC VIKTORIA PŘEROV
 
ŽÁDOST FC VSETÍN O INDIVIDUÁLNÍ DOTACI NA POKRYTÍ ZVÝŠENÍ ENERGIÍ A NÁJMŮ SMETENA ZE STOLU V PLNÉM ROZSAHU
 
STARŠÍ DOROST : MFK HAVÍŘOV - FC VSETÍN 2:3
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
RSS