Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

NEPŘÍLIŠ VYDAŘENÝ ZÁPAS

06.06.2022 | Petr Říha

FC Vsetín z.s. – TJ Slovan Bzenec
0 : 0

Se soupeřem z jihu si vsetínští hráči neporadili. Za celých devadesát minut ohrozili branku hostů, kteří přijeli jen s náhradním brankářem a jedním střídajícím hráčem do pole, pouze dvakrát, což na připsání tří bodů do průběžné tabulky zdaleka nestačilo. Utkání se divákům příliš nelíbilo a po jeho skončení odcházeli z Tyršovky se smíšenými pocity. Všeobecně očekávaný plný bodový zisk bohužel nevyšel.
V úvodních minutách se obě mužstva navzájem herně „seznamovala“ a průběh se odvíjel především ve středu pole. První krásnou akci předvedli domácí v 6. minutě, kdy na levé straně Surovec uvolnil Geržu, jenž přesným centrem po zemi do pokutového území vybídl ke skórování nabíhajícího Bahounka, Ten nádhernou technickou střelou, směřující do levého horního rohu, nechal vyniknout mladého hostujícího brankáře Mezihoráka. Po této situaci převzali Vsetínští přibližně na deset minut otěže utkání a „vinaře“ zatlačili před vlastní šestnáctku. Ti podnikali pouze sporadické útoky, za to ovšem velmi rychlé a nebezpečné, většinou po chybách při rozehrávce Valachů. Brankových příležitostí bylo ale jako šafránu. Za zmínku stojí 26. minuta, kdy po rozehrání rohu vsetínským Kundrátkem se míč přikutálel na kopačky Šuláka, jehož následná střela však skončila mimo

Bzenečtí na sebe upozornili o tři minuty později, kdy ránu Zúbka ze střední vzdálenosti s přehledem zlikvidoval strážce domácí svatyně Eliáš. Další možnost ke vstřelení gólu se naskytla hostům ve 36. minutě, v níž zahrávali trestný kop z levé strany před šestnáctkou, naštěstí trefili pouze správně postavenou zeď. Ihned z protiútoku po centru Mačka se ocitl v dobré střelecké pozici Kundrátek, jehož hlavičku, směřující do sítě, odvrátil rovněž hlavou do bezpečí Daníček. Ve 42. minutě viděli přítomní diváci jediný gól zápasu po přesné hlavičce Knotka, který však po jeho předchozím postavení v ofsajdu nebyl uznán. Gólovou situaci přinesla druhá minuta nastavení, kdy po pravé straně unikl vsetínský Bahounek, centrem předložil možnost k dosažení branky Kundrátkovi, ten však hlavou v záklonu hostující branku vysoko přestřelil.
Do druhé půle nastoupili domácí s přeskupením řad a od počátku byli iniciativnější. Zrychlila se především hra záložní formace a zpřesnily se i přihrávky, hrané většinou na jeden dotek. V 53. minutě Surovec přiťukl před velkým čtvercem míč Vítkovi, který se ale mezi tři tyče netrefil. Jednu z mála oku lahodících akcí předvedli Vsetínští v 63. minutě, kdy se na levé straně vtipně uvolnil střídající Mlýnek, po jehož přesné přihrávce vyprášil Gerža rukavice nadějného hostujícího gólmana. Bzenečtí kontrovali Janásem v 70. minutě bombou po zemi ze střední vzdálenosti, Eliáš se ale po spolehlivém zákroku překvapit nenechal. Vůbec poslední možnost strhnout vítězství Vsetínských na svou stranu přinesla 81. minuta po rohovém kopu Gerži, v níž velmi dobře hrající Dulík poslal dělovku z otočky pár decimetrů nad břevno Mezihorákovy branky. Poté se hosté, evidentně spokojeni s jedním bodem, často uchylovali k polehávání po zemi, čímž výrazně otupili závěrečný tlak Vsetína. I tak však mohli Jihomoravané v 89. minutě rozhodnout střetnutí ve svůj prospěch, a to po nevídaném projektilu Komínka z dobrých pětadvaceti metrů, jenž skončil těsně nad břevnem Eliášovy klece.
Konečný výsledek je určitě pro domácí diváky zklamáním. Mužstvo Vsetína po nemastném neslaném vystoupení si nenapravilo čest z předcházejícího nevydařeného utkání v Holešově. V posledních zápasech předvádí fotbal bez jiskry, nápadu, hraje křečovitě, hráči si přestávají věřit. I přes to všechno doufejme, že v posledních dvou kolech, které zbývají odehrát do konce divize, najdou opět patřičné sebevědomí, zápal do hry a soutěž dohrají se vztyčenou hlavou!!

Sestava Vsetína: Eliáš – Maček (73. min. Hruška), Dulík, Šulák (46. min. Matyáš), Surovec –
Mydlář (62. min. Mlýnek), Vítek (73. min. Foltýn), Bahounek,
Kundrátek, Gerža - Novák

 
Utkání
Sobota  26. 3. 2022 
HFK  Olomouc - FC Vsetín
1:1 (1:0)
Sobota 9. 4. 2022 
FK Nové Sady - FC Vsetín
0:0
Pátek15. 4. 2022 15:30
FC Vsetín - Tatran Všechovice
2:0 (1:0)

Středa 20. 4. 2022 16:00
FC Vsetín - FK Šumperk
1:1 (0:1)

Sobota 23. 4. 2022 16:00
FC Viktorie Přerov - FC Vsetín
3:0 (1:0)
Sobota 30. 4. 2022 14:00
FC Vsetín - FC TVD Slavičín
1:1 (0:1)

Sobota 7. 5. 2022
FC Vsetín - SK Hranice
1:3

Sobota 14. 5. 2022 
SK Skaštice - FC Vsetín
7:2
Sobota 21. 5. 2022
FC Vsetín - TJ Valašské Meziříčí
2:0

Sobota 28. 5. 2022 
Holešov, - Vsetín 
4:2
Sobota 4. 6. 2022 16:00
Vsetín - Bzenec

Neděle 12. 6. 2022 17:00
Kozlovice - Vsetín

Sobota 18. 6. 2022 16:00
Vsetín - Strání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
LOUČENÍ SE SEZONOU, ALE I OBĚMA TRENÉRY

FC Vsetín z.s. – FC Strání3 : 0 (3 : 0) V posledním utkání divize „E“ soutěžního ročníku 2021-2022 přivítali...

 
MIČEGOVI VYŠLA DERNIERA, VSETÍN V POSLEDNÍM ZÁPASE PORAZIL FC STRÁNÍ

Úspěšnou derniéru má za sebou Miroslav Mičega. Slovenský kouč v posledním zápase letošního ročníku Divize E dovedl fotbalisty Vsetína...

 
VSETÍN POCTIVÝM VÝKONEM VYPROVODIL FC STRÁNÍ Z DIVIZE

Miroslav Mičega (trenér Vsetín) : "Kluci vzali poslední utkání sezony vážně a já jim za to děkuji. Rozhodli jsme v prvním poločase, kdy...

 
TOMÁŠ MLÝNEK ZASLOUŽENĚ VYDOLOVAL PRO VSETÍN BOD Z KOZLOVIC
 
ZLOMILI NEPŘÍZNIVOU TRADICI
 
VSETÍN NEMĚL DOMA PROTI BZENCI GÓLOVOU ŠŤÁVU
 
POSLEDNÍ DVA DOMÁCÍ MISTROVSKÉ ZÁPASY SEZONY
 
OD OUTSIDERA ODJELI S PRÁZDNOU
 
SFK ELKO HOLEŠOV - FC VSETÍN 4:2
 
NAPRAVILI SI POŠRAMOCENOU REPUTACI
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
RSS