Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

KRÁSNÝ GÓL Z PŘÍMÁKU I ŘADA ŠANCÍ. VSETÍN V DERBY PŘEHRÁL VALMEZ

22.05.2022 | Radek Štohl (Valašský deník)

Tři body zůstaly na domácí půdě. Fotbalisté Vsetína v sobotním odpoledním derby porazili Valašské Meziříčí 2:0, o branky se postarali Mydlář a Bahounek, který se prosadil krásnou střelou z přímého kopu. 

„Kluky celý týden mrzel zkrat ze Skaštic. Teď odehráli druhý domácí vynikající zápas v řadě, slušný výkon předvedli i s Hranicemi či v Přerově. Vyhráli jsme zaslouženě, klidně to mohlo být 5:0. Soupeř hrozil jen ze standardních situací. V podstatě neměl šanci,“ mnul si ruce po závěrečném hvizdu hlavní kouč domácího mančaftu Miroslav Mičega.

„Výsledek je spravedlivý, domácí vyhráli zaslouženě. V některých fázích, hlavně v prvním poločase, jsme měli více ze hry. Nevytvořili jsme si ale šanci. Soupeř nás naopak hned ze začátku potrestal. Pak tam měl další příležitosti,“ všiml si lodivod lavičky Valašského Meziříčí Pavel Hajný.

Skóre utkání bylo otevřeno už ve třetí minutě, po úniku Geržy se prosadil Mydlář. Na další gól se čekalo dalších 68 minut. „Byl jsem z toho nervózní, mohlo být vyrovnáno ze standardky nebo jiné chyby. Kluci by si to nezasloužili. Bahy (Adam Bahounek – pozn. red.) to naštěstí trefil na 2:0,“ poukázal Mičega na pohledné zakončení přímého kopu někdejšího hráče Otrokovic. „Trefil to opravdu krásně,“ chválil rovněž Hajný.

Bahounek přitom předtím ve druhém poločase měl dvě solidní příležitosti. Dalo by se říci tutovky. „Kdyby nedal gól, tak ho snad vyhodím,“ smál se Miroslav Mičega. „Zahrál skvělé utkání, nevyužité šance ho mrzely. Byl naštvaný. O to větší pak měl radost,“ těšilo dobře naladěného Mičegu.

Hostující kouč naopak neskrýval rozčarování. „Pro mě je to obrovské zklamání. Naši hráči si moc nevěřili, což zcela nechápu. Poslední zápasy můžeme hrát úplně v klidu, naopak předvádíme špatné výkony, jsme zakřiknutí – ať už se Slavičínem, nebo nyní. Kluci si s prominutím můžou jít zahrát, nemáme žádné starosti se sestupem. Jestli budeme čtvrtí nebo pátí není žádný rozdíl,“ uvědomuje si Pavel Hajný.


 
Utkání

1. kolo

TJ Skaštice - FC Vsetín

2. kolo

FC Vsetín - FK Šumperk

3. kolo

SFK Holešov - FC Vsetín

4. kolo 

FC Vsetín - Všechovice

5. kolo

SK Baťov - FC Vsetín

6. kolo

FC Vsetín - FK Nové Sady

7. kolo

 FC Slavičín - FC Vsetín

8. kolo 

FC Vsetín - 1. FC Přerov

9. kolo

TJ Bzenec - FC Vsetín

10. kolo

FC Vsetín - ZBROJOVKA BRNO B

11. kolo

FK Kozlovice - FC Vsetín

12. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín

13. kolo

FC Vsetín - FK Šternberk

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
Z JIHU VEZOU ALESPOŇ BOD

TJ Slovan Bzenec – FC Vsetín z.s. 0 : 0K mistrovskému zápasu na daleký jih zajíždělo...

 
ZE ZÁPASU NA JIŽNÍ MORAVĚ SE ZRODILA BEZBRANKOVÁ REMÍZA

K dalšímu mistrovskému utkání zajížděl  A-tým mužů do jihomoravského Bzence. Sestavy obou týmů byly silně poznamenány nemocemi,...

 
PŘEDSTAVUJEME SOUEŘE : TJ SLOVAN BZENEC

V devátém kole zajíždějí vsetínští fotbalisté k jednomu z mála soupeřů z jihu Moravy, a to na půdu nevyzpytatelného mužstva...

 
MLADŠÍ DOROST : FC VSETÍN - SK UNIČOV 4:2 (2:0)
 
OBA TÝMY DOROSTENCŮ SI VEDOU VELMI DOBŘE
 
KALICH HOŘKOSTI DOPIT DO SAMÉHO DNA
 
Z BLÁTA DO LOUŽE
 
PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE : 1.FC VIKTORIA PŘEROV
 
ŽÁDOST FC VSETÍN O INDIVIDUÁLNÍ DOTACI NA POKRYTÍ ZVÝŠENÍ ENERGIÍ A NÁJMŮ SMETENA ZE STOLU V PLNÉM ROZSAHU
 
STARŠÍ DOROST : MFK HAVÍŘOV - FC VSETÍN 2:3
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
RSS