Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

TRENÉR FC VSETÍN MIROSLAV MIČEGA HODNOTÍ PODZIMNÍ ČÁST SEZONY.

18.11.2021 | Martin Němec (www.valasskyfotbal.com) a Petr Říha

Vsetínský trenér Mičega vidí nastupující generaci mladých hráčů  a láme si hlavu nad kvantem zraněných hráčů

5. místo vzhledem k té velké marodce není špatné.
Zase nám ubylo hodně hráčů, ale tentokrát to bylo jiné než před covidem, kdy jsme přišli najednou v Kozlovicích o sedm hráčů. Nyní jsme postupně postrádali devět fotbalistů a museli si ve větší míře pomáhat dorostenci. Analyzuji si tu situaci, proč tomu tak je. Byl tady covid, dva roky se pořádně nehrálo. Ti hráči nebyli v pravidelném zápřahu. Já musím uznat, že oslabený tým se semkl a udělal dobré výsledky. Možná bychom v kompletním složení byli i na bedně. Podobné problémy se zraněnými hráči vzhledem k té době, co panuje, mají i jiné týmy, jak jsem se například ptal v Šumperku, Slavičíně a dalších týmech.

Jak moc chyběli dlouhodobě zranění hráči v čele s Mydlářem?
Když začnu u Martina, tak je to velmi kvalitní hráč a my doufáme, že naskočí do zimní přípravy. Jen dva hráči měli svalové zranění a to Maček se Stuchlíkem. Jako by nad námi visela nějaká kletba. Foltýna vzhledem k věku trápí chronické problémy s třísly. Dekleva utrpěl otřes mozku a následně si poranil ruku. Jirka Matyáš si zlomil nos. René Zuzaňák se  po střetu na tréninku dlouhodobě zranil. Do tréninků po covidu se již nevrátil Vladimír Mišinský a ukončil kariéru. Bylo toho strašně moc.

Co Vám jako trenérovi říká vsetínské skóre 20:19?
Samozřejmě, že jsme mohli dát i více branek, ale k tomu nám chybí více konstruktivnějších hráčů ve středu pole. Když si odečtete čtyři inkasované branky s Kozlovicemi a pět s Přerovem, jste na deseti brankách a to je vysvědčení pro skvěle fungující defenzívu.

Jakub Eliáš si stále drží pozici neotřesitelné jedničky v brance.
Eli si drží stále vysokou výkonnost a opět nás podržel. Svými výkony nepustil do branky mladého Trčku, který k nám přišel na půl roku, aby byl připraven zaskočit.

Máte v kádru hodně perspektivních hráčů - dobrou formu měli Vítek, Gerža nebo Stuchlík.
Máme tady cíl ty hráče neustále posouvat a zlepšovat. To se nám daří a třeba se jednou s těmito hráči dostaneme  i do třetí ligy. Líbí se mi, že vedení klubu na to netlačí a pracuje koncepčně,  jsme na dobré cestě. Ano, zápasy s Přerovem, Kozlovicemi a Hranicemi nám ukázaly, že tyto týmy jsou ještě před námi a něco nám na ně chybí. Děláme ale vše pro to, abychom byli na jejich úrovni. Tito mladí hráči včetně například i Naňáka jsou výborně rychlostně vybaveni pro fotbal na úrovni divize nebo i v budoucnu třetí ligy. Co my potřebujeme a na to se zaměříme, jsou konstruktivní střední záložníci, kteří nám více fotbalovou inteligencí podpoří ofenzívu.

A co generace dorostenců, které dáváte až už vynuceně nebo koncepčně čím dál více šancí?
To jsou dvě fotbalové generace v U 19 a v U 17. Jančina, Rodek, Durmon, Zbranek, Samiec, Orság nebo po uzdravení Mikůš, to jsou všechno hráči, na kterých by chtěl v budoucnu Vsetín stavět. My s těmito hráči pracujeme, pracují s nimi trenéři Miklas a Kulhaj v U 19 a do toho roste výborná parta pod Romanem Dobešem v U 17. A dále mladší kluci pod trenéry Tomášem Drábkem a Radimem Dobešem. Začíná se zúročovat výborná práce trenérů ve Sportovním střediku mládeže FC Vsetín za  poslední léta. 

 
Utkání
Sobota  26. 3. 2022 
HFK  Olomouc - FC Vsetín
1:1 (1:0)
Sobota 9. 4. 2022 
FK Nové Sady - FC Vsetín
0:0
Pátek15. 4. 2022 15:30
FC Vsetín - Tatran Všechovice
2:0 (1:0)

Středa 20. 4. 2022 16:00
FC Vsetín - FK Šumperk
1:1 (0:1)

Sobota 23. 4. 2022 16:00
FC Viktorie Přerov - FC Vsetín
3:0 (1:0)
Sobota 30. 4. 2022 14:00
FC Vsetín - FC TVD Slavičín
1:1 (0:1)

Sobota 7. 5. 2022
FC Vsetín - SK Hranice
1:3

Sobota 14. 5. 2022 
SK Skaštice - FC Vsetín
7:2
Sobota 21. 5. 2022
FC Vsetín - TJ Valašské Meziříčí
2:0

Sobota 28. 5. 2022 
Holešov, - Vsetín 
4:2
Sobota 4. 6. 2022 16:00
Vsetín - Bzenec

Neděle 12. 6. 2022 17:00
Kozlovice - Vsetín

Sobota 18. 6. 2022 16:00
Vsetín - Strání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
LOUČENÍ SE SEZONOU, ALE I OBĚMA TRENÉRY

FC Vsetín z.s. – FC Strání3 : 0 (3 : 0) V posledním utkání divize „E“ soutěžního ročníku 2021-2022 přivítali...

 
MIČEGOVI VYŠLA DERNIERA, VSETÍN V POSLEDNÍM ZÁPASE PORAZIL FC STRÁNÍ

Úspěšnou derniéru má za sebou Miroslav Mičega. Slovenský kouč v posledním zápase letošního ročníku Divize E dovedl fotbalisty Vsetína...

 
VSETÍN POCTIVÝM VÝKONEM VYPROVODIL FC STRÁNÍ Z DIVIZE

Miroslav Mičega (trenér Vsetín) : "Kluci vzali poslední utkání sezony vážně a já jim za to děkuji. Rozhodli jsme v prvním poločase, kdy...

 
TOMÁŠ MLÝNEK ZASLOUŽENĚ VYDOLOVAL PRO VSETÍN BOD Z KOZLOVIC
 
ZLOMILI NEPŘÍZNIVOU TRADICI
 
NEPŘÍLIŠ VYDAŘENÝ ZÁPAS
 
VSETÍN NEMĚL DOMA PROTI BZENCI GÓLOVOU ŠŤÁVU
 
POSLEDNÍ DVA DOMÁCÍ MISTROVSKÉ ZÁPASY SEZONY
 
OD OUTSIDERA ODJELI S PRÁZDNOU
 
SFK ELKO HOLEŠOV - FC VSETÍN 4:2
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
RSS