Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

DEN SPORTU VE VSETÍNĚ. POZVÁNKA DĚTÍ I DO FOTBALU.

12.10.2021 | Michal Horský a Petr Říha

V pátek 3. září to na vsetínském Lapači žilo. Uskutečnil se tam totiž historicky první Den sportu na Vsetíně. Ukázky z činnosti tří desítek místních sportovních klubů či kroužků přišly zhlédnout a také si je vyzkoušet stovky občanů našeho města, převážně pak dětí.

„Právě motivovat děti a mládež k pohybu, obzvláště v současné covidové době, a současně podpořit místní sportovní organizace a představit nabídku jejich aktivit bylo hlavním posláním této akce. Z ohlasů návštěvníků i zástupců prezentovaných klubů a kroužků je zřejmé, že se nadmíru vydařila. A to je pro nás tou největší odměnou. Všichni, kteří se na její organizaci podíleli, zaslouží velké poděkování,“ uvedl místostarosta pro sport Tomáš Pifka a dodal: „Jsem rád, že se podařilo položit základ tradici, kterou chceme z této akce udělat. Již nyní se těším na příští ročník. Ten se uskuteční 2. září 2022.“
A co vše premiérový Den sportu na Vsetíně nabídl? Před zimním stadionem prezentovali svou činnost hokejisté, kteří připravili i autogramiádu hráčů prvoligového A-týmu. Tamtéž měli své stanoviště šachisté a hráči šprtce. Ve sportovní hale se předvedli florbalisté a házenkáři, na antukových kurtech volejbalisté, tenisté a nohejbalisté. V někdejší pingpongové hale si ukázky z činnosti připravili sportovní gymnasté, stolní tenisté a tanečnice. V permanenci bylo i sportoviště pro pétanque, prostor bývalé nafukovací haly, skateboardové hřiště a vedlejší plocha, která v zimě slouží jako přírodní kluziště. Na travnatém ploše poblíž parkoviště u zimního stadionu představili své dovednosti fotbalisté, biatlonisté a hasiči. Přímo na parkovišti se prezentovali bajkeři a hokejbalisté. Tamtéž bylo umístěno pódium, kde své aktivity představilo středisko volného času Alcedo či oddíly brazilského jiu-jitsu, tradičního karate, plavání, horolezectví a další. V lokalitě na Ohradě si pak bylo možné zahrát kuželky.

Reportáž regionálnítelevice.cz zde : DEN DĚTÍ VE VSETÍNĚ.

Hlavní organizátorem akce bylo město Vsetín za podpory jednotlivých sportovních organizací a partnerů, jimiž byly středisko volného času Alcedo Vsetín, Vsetínská sportovní, Dům kultury Vsetín, Masarykova veřejná knihovna Vsetín a Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska.
Zpracoval: Michal Horský

Ke slovům Michala Horského, z redakce Vsetínských novin, přidáváme i naší fotoreportáž z míst, kde probíhaly fotbalové hry. Dětem se ten den věnovali trenéři Polčák, Najt, Gargulák a Hošťálek.  Příště budeme muset postavit mnohem více fotbalových hřišť, protože  zájem byl veliký :-). Několik kluků se dokonce přišlo přihlásit do  fotbalu a dnes chodí pravidelně na tréninky na Tyršovku a Pod Pecník.  
Tímto zveme i další  malé zájemce o fotbal aby se přihlásili našim trenérům a přišli si vyzkoušet fotbal. Zváni jsou ročníky 2016, 2015 ale zveme  stále i ročníky  2014 , 2013 i 2012. Nově otvíráme již také tréninky pro ročníky 2017. Zatím trénujeme venku ale již máme rezervované tělocvičny v základních školách za zimní měsíce.
Trenéři se na vás těší. 
Tel. kontakt : Martin Zbranek  606 707 592


 
Utkání

1. kolo

TJ Skaštice - FC Vsetín

2. kolo

FC Vsetín - FK Šumperk

3. kolo

SFK Holešov - FC Vsetín

4. kolo 

FC Vsetín - Všechovice

5. kolo

SK Baťov - FC Vsetín

6. kolo

FC Vsetín - FK Nové Sady

7. kolo

 FC Slavičín - FC Vsetín

8. kolo 

FC Vsetín - 1. FC Přerov

9. kolo

TJ Bzenec - FC Vsetín

10. kolo

FC Vsetín - ZBROJOVKA BRNO B

11. kolo

FK Kozlovice - FC Vsetín

12. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín

13. kolo

FC Vsetín - FK Šternberk

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
Z JIHU VEZOU ALESPOŇ BOD

TJ Slovan Bzenec – FC Vsetín z.s. 0 : 0K mistrovskému zápasu na daleký jih zajíždělo...

 
ZE ZÁPASU NA JIŽNÍ MORAVĚ SE ZRODILA BEZBRANKOVÁ REMÍZA

K dalšímu mistrovskému utkání zajížděl  A-tým mužů do jihomoravského Bzence. Sestavy obou týmů byly silně poznamenány nemocemi,...

 
PŘEDSTAVUJEME SOUEŘE : TJ SLOVAN BZENEC

V devátém kole zajíždějí vsetínští fotbalisté k jednomu z mála soupeřů z jihu Moravy, a to na půdu nevyzpytatelného mužstva...

 
MLADŠÍ DOROST : FC VSETÍN - SK UNIČOV 4:2 (2:0)
 
OBA TÝMY DOROSTENCŮ SI VEDOU VELMI DOBŘE
 
KALICH HOŘKOSTI DOPIT DO SAMÉHO DNA
 
Z BLÁTA DO LOUŽE
 
PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE : 1.FC VIKTORIA PŘEROV
 
ŽÁDOST FC VSETÍN O INDIVIDUÁLNÍ DOTACI NA POKRYTÍ ZVÝŠENÍ ENERGIÍ A NÁJMŮ SMETENA ZE STOLU V PLNÉM ROZSAHU
 
STARŠÍ DOROST : MFK HAVÍŘOV - FC VSETÍN 2:3
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
RSS