Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

KDYŽ SE PODÍVAT DO TŘETÍ LIGY, TAK S MÝM VSETÍNEM, ŘÍKA V ROZHOVORU JAN STUCHLÍK

10.10.2021 | Martin Němec (www.valasskyfotbal.com)

Havně zaklepat silně na dřevo. Jan Stuchlík je ve čtvrté vsetínské sezoně konečně stoprocentně zdravý a je se čtyřmi brankami nejlepším střelcem týmu. "Dvakrát jsem si zranil koleno na Vsetíně, jednou ještě ve Zlíně. Celkem jsem byl na třech operacích, jedno koleno šlo pod nůž dvakrát. Nyní musím zaklepat, že kolena drží,. Jen po větší zátěži natečou, ale už snad nezažiji dobu, kdy budu půl roku bez fotbalu. A v době covidu, když se nehrálo, bylo jedinou výhodou, že jsem si prodloužil po jedné z operací rekonvalescenci a to také pomohlo," říká vsetínský útočník Jan Stuchlík.

V probíhající sezoně zdraví drží a Stuchlík zatím nechyběl v žádném utkání. "Hraji pravidelně na kraji útoku nebo zálohy. Pokud hrajeme v systému 4 - 3 - 3 jsem jedním z křídelníků s Patrikem Geržou, uprostřed je Marek Novák. Dvakrát jsme ale již nastoupil ve středu zálohy. Dal jsem čtyři branky, dvě navíc jsem mohl přidat se Slavičínem, kde jsem trefil tyčku a břevno, ale jinak mohu být s formou a produktivitou spokojený," pochvaluje si Stuchlík.

I podle Stuchlíkových slov má Vsetín dobrou sezonu. "Na to v jakém jsme rozpoložení, je zatím páté místo výborným počinem. Nemáme totiž vzhledem ke zraněním tak početný kádr, abychom mohli nabídnout ještě větší kvalitu i z lavičky. Mladí dorostenci mají svoji soutěž, je v pořádku, že nabírají zkušenosti v mužské soutěži, ale potřebovali bychom více hráčů širšího kádru, abychom ještě více konkurovali týmům, co po hodině hry střídají stejnou kvalitou," pokračuje Stuchlík, který bych chtěl nejraději zapomenout na zápas s Přerovem, naopak si myslí, že nejlepší kvaitu předvedl Vsetín proti HFK Olomouc a Skašticím.

Bylo by skvělé pro Vsetín, kdyby Jan Stuchlík odehrál celou sezonu a třeba mu pomohl deseti brankami k celkovému úspěchu. Ve 23 letech se ještě vidí ve vyšší soutěži? "Již vzhledem ke zdraví ty ambice nejsou nejvyšší, ale pokud bych se ještě chtěl podívat do tretí ligy, tak s mým Vsetínem, kde jsem opravdu doma a maximálně spokojený a chci tady podřídit individuální ambice kolektivnímu výsledku," dodává Jan Stuchlík.

 
Utkání

1. kolo

TJ Skaštice - FC Vsetín

2. kolo

FC Vsetín - FK Šumperk

3. kolo

SFK Holešov - FC Vsetín

4. kolo 

FC Vsetín - Všechovice

5. kolo

SK Baťov - FC Vsetín

6. kolo

FC Vsetín - FK Nové Sady

7. kolo

 FC Slavičín - FC Vsetín

8. kolo 

FC Vsetín - 1. FC Přerov

9. kolo

TJ Bzenec - FC Vsetín

10. kolo

FC Vsetín - ZBROJOVKA BRNO B

11. kolo

FK Kozlovice - FC Vsetín

12. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín

13. kolo

FC Vsetín - FK Šternberk

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
Z JIHU VEZOU ALESPOŇ BOD

TJ Slovan Bzenec – FC Vsetín z.s. 0 : 0K mistrovskému zápasu na daleký jih zajíždělo...

 
ZE ZÁPASU NA JIŽNÍ MORAVĚ SE ZRODILA BEZBRANKOVÁ REMÍZA

K dalšímu mistrovskému utkání zajížděl  A-tým mužů do jihomoravského Bzence. Sestavy obou týmů byly silně poznamenány nemocemi,...

 
PŘEDSTAVUJEME SOUEŘE : TJ SLOVAN BZENEC

V devátém kole zajíždějí vsetínští fotbalisté k jednomu z mála soupeřů z jihu Moravy, a to na půdu nevyzpytatelného mužstva...

 
MLADŠÍ DOROST : FC VSETÍN - SK UNIČOV 4:2 (2:0)
 
OBA TÝMY DOROSTENCŮ SI VEDOU VELMI DOBŘE
 
KALICH HOŘKOSTI DOPIT DO SAMÉHO DNA
 
Z BLÁTA DO LOUŽE
 
PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE : 1.FC VIKTORIA PŘEROV
 
ŽÁDOST FC VSETÍN O INDIVIDUÁLNÍ DOTACI NA POKRYTÍ ZVÝŠENÍ ENERGIÍ A NÁJMŮ SMETENA ZE STOLU V PLNÉM ROZSAHU
 
STARŠÍ DOROST : MFK HAVÍŘOV - FC VSETÍN 2:3
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
RSS