Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

STARŠÍ DOROST ODEHRÁL FASTAV CUP

29.02.2020 | Petr Říha

V minulých víkendech odehrál starší dorost svá poslední dvě utkání  zimního tunaje  Fastav Cupu proti  krajským  týmům.

Vsetín U 19 - Hovězí 1:3 (0:1)
"Utkání bylo hrané docela tvrdě. Kluci se s tím vypořádali dobře a místy jsme měli i více ze hry. Hovězí hrálo důrazně, nakopávalo to. Bylo tam hodně důrazu, hra se kouskovala. Jejich bojovné nasazení a zkušenost nakonec rozhodly. My jsme se snažili držet míč. I takový zápas byl pro nás přínosný, protože narazíme na soupeře i v naší soutěži, kteří mají hru založenou na silovosti," řekl trenér Vsetína U 19 Josef Miklas  pro  Valašský  fotbal.

Vidče - Vsetín U 19 4:3 (2:1)
"Měli jsme dobrý vstup do zápasu. Dali jsme brzkou branku a byli jsme dvacet minut lepším celkem. Naše hra byla velmi dobrá. Pak to soupeř do poločasu otočil a po přestávce jsme bohužel dostali hned třetí branku. Za stavu 4:1 jsme se opět dostali do zápasu a dvěma brankami z penalt nakonec závěr zdramatizovali," řekl k utkání trenér Vsetína U 19 Josef Miklas.

"Celkově jsem velmi rád, že jsme Fastav Cup hráli. Měl jsem před turnajem trochu obavy, jak se s mužským fotbalem popasujeme, ale kluci se ukázali ve velmi dobrém světle a předváděli výkony, které bych od nich rád viděl i v mistrovské sezoně," dodal Josef Miklas.

S trenérem Miklasem pracujeme na posílení  týmu starších dorostenců. Jednak abychom zvýšili kvalitu, jednak kvůli zraněním, které nás sužují. V našem regionu to však není vůbec jednoduché. Je to i obrázek dospělého fotbalu a toho, že hráčů je prostě nedostatek. Dorazové ročníky jsou již několik let přemlouvány okolními týmy, které mají nedostatek svých hráčů, aby šli k ním hrát za muže. Získat opačným směrem rozdílového hráče do moravskoslezské divize staršího dorostu není jednoduché, protože takových hráčů po okolí  prostě moc není. Nicméně pracujeme na několika jménech. Dnes jsem se domluvili s FC Brumov na výměně dvou hráčů. Na hostování, pro jaro. Do Brumova jde vypomoci a zvýšit  si herní vytížení René Zuzaňák. Opačným směrem mírí do dorostu  FC Vsetín hráč Brumova, Lukáš Novák.
Na dalších jménech pracujeme. Věříme, že podaří klukům a trenérovi zabojovat, aby pro FC Vsetín byla moravskoslezská  divize  zachována i pro další ročníky, které dorostou do staršího dorostu v početnějších sestavách. Pozitivem je, že hráči poctivě trénují a herně lze vidět pokroky. 
První mistrovské utkání odehrají oba týmy dorostenců FC Vsetín v Hranicích  proti  Novému  Jičínu. V sobotu 14.3.2020.

 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od 10:15)  

SO 14.března :
Luhačovice

PŘÍPRAVNÉ  UTKÁNÍ  V LUHAČOVICÍCH  ZRUŠENO
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
LETOŠNÍ SEZONA SKONČILA

Jak se dalo (bohužel) očekávat, letošní sezona byla ukončena.  Nikdo nepostupuje. Nikdo nesestupuje. Celá sezona se bude  opakovat....

 
RADEK VÍTEK V MANCHESTER UNITED !!

V dnešní nelehké době, kdy máme sport přibržděný, však fotbalový život přináší i příjemné příběhy : Dnešní tisk...

 
OMEZENÍ SPORTU TRVÁ

Máme za sebou apríl. Doba covidová trvá. Stav nouze trvá. Sportoviště uzavřená. Žádná změna. Podle epidemiologů bude krize kulminovat...

 
HISTORICKÉ KRONIKY ONLINE
 
FASTAV CUP 2020
 
ÚTERÝ 17.3.2020 - FOTBALOVÝ DEN "D"
 
TYRŠOVKA - SPORTOVIŠTĚ VSETÍNSKÉ SPORTOVNÍ - UZAVŘENA
 
... ZDÁ SE, ŽE JE VYMALOVÁNO.
 
DO KONCE MĚSÍCE BŘEZNA VYHLAŠUJEME FOTBALOVOU KARANTÉNU
 
ROZHODNUTÍ ŘÍDÍCÍ KOMISE PRO MORAVU
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS