Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FASTAV CUP 2020

01.01.2020 | Petr Říha

Blíži se nám období  zimní  přípravy a my jsme se rozhodli  opět  uspořádat další  ročník  fotbalového turnaje  FASTAV  CUP.  Jen a pouze díky  podpoře  Vlastimila  Fabíka  tento  turnaj  budeme  moci opět  uspořádat a  zorganizovat.  Náklady  (zejména na úpravu plochy  v zimních měsících) převyšují příjem ze startovného a  tak již  devátý  ročník  se může uskutečnit  díky  firmě  Fastav Development. 
Po  skončení  každého ročníku si říkáme, že to je stále  těžší a těžší sehnat  týmy, které jsou schopné  turnaj  odehrát v  zimních měsících. Přesto se po roce  opět  pokoušíme o další  ročník. Minulý  rok se turnaje  zúčastnilo celkem 11  týmů. Před  následujícím  ročníkem už nás kontaktovaly  týmy  jak do okresních, tak do krajských skupin. Tak uvidíme  jaké se  utvoří  skupiny  soupeřů. Opět postavíme rozlosování do skupin tak, aby  týmy odehrály tři přípravné  zápasy. Před jarní částí  soutěží.  Tento model se  osvědčil , nebudeme ho tedy  měnit.
Opět  se bude  hrát  o  pečená selata  od  pana řezníka Černockého. Ročník 2019 vyhrál v krajské skupině  tým Romana Zámečníka z  Hovězí. Okresní skupiny  ve  finále  vyhrála  Hošťálková.

FASTAV  CUP  2020  se  zúčatsní  i  starší  dorost  FC Vsetín.
Žádáme tedy týmy aby se ozvaly na telefonním  čísle  603 803 812. Rád poskytnu další informace. 
Veškeré  novinky, tabulky , rozlosování a rozhovory  účastníků  po  zápasech  opět  poběží  přes  portál  www.valaskyfotbal.cz, který je mediálním partnerem  FC Vsetín. Turnaj  by se měl odehrát v rozmezí  22.2.2020 už  22.3.2020.   


 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od ..... )  

SO 14.března :
Luhačovice (v Luhačovicích, 14:00)
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
ROZLOSOVÁNÍ FASTAV CUPU 2020

FASTAV CUP 2020  je definitivně rozdělen. Zápasy jsme  vměstnali  do třech víkendů.  Rozpis jednotlivých zápasů...

 
PRVNÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS VE ZLÍNĚ

FASTAV ZLÍN "B"  -  FC VSETÍN 5:1  (3:0) "I když máme široký kádr, tak jsme odjeli k zápasu z mnoha příčin pouze se 13...

 
MOMENTKY Z PODZIMU 2019

Přinášíme ještě jeden pohled na podzim 2019. Momentky ze zápasů zachytila a poslala paní Leskovjanová. Děkujeme. Otevřít si můžete...

 
MARIÁN KOVAŘÍK JE ZPĚT NA VSETÍNĚ
 
PRVNÍ TÝDEN PŘÍPRAVY
 
ROK 2019 V OBRAZECH
 
AKTUÁLNĚ K DIVIZNÍMI A-TÝMU
 
FASTAV CUP 2020
 
KONCEPCE SPORTU VE VSETÍNĚ ANEB AKTUALITY OHLEDNĚ OHRADY
 
JAKUB PLŠEK ODCHÁZÍ SE SIGMY OLOMOUC DO ZAHRANIČÍ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS