Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

TENTO PODZIM NÁM DĚLAJÍ RADOST DOROSTENECKÉ TÝMY

23.10.2022 | Petr Říha, Roman Dobeš, Tomáš Drábek

Je to sport. Ne vždy to jde se ziskem bodů tak, jak by si trenéři (i fanoušci) představovali. Někomu se daří více někomu méně. V nedávných dobách jsme každé utkání drželi palce dorostencům, kteří se pohybovali na chvostu tabulky. Dařilo se více zase jiným celkům. Od začátku letošní sezony mají na starost starší dorostence trenér Roman Dobeš a mladší dorostence trenér Tomáš Drábek. Konečně nám také do těchto ročníků dorostli odchovanci v dostatečném kvantitě i kvalitě a na výkonech (a výsledcích) se to začíná projevovat.
Měli jsme před sezonou jinou představu o bodovém zisku po podzimní části v kategorii mužů a je jasné, že budou muset proběhnout nemalé změny, před jarní částí soutěže. Naopak na hru dorosteneckých týmů se dívá většinou s nadšením. Dobrá práce trenérů a hráčů se projevuje na výsledcích.
 
Tento víkend zajížděly oba týmy dorostenců až na kraj světa (Moravy), do Mohelnice. A vezou na Valašsko všechny body. Starší borci vyhráli 2:0, mladší 6:1. A mohou se tak těšít následující neděli, po utkání proti Prostejovu doma na Vsetíně, na malý rautíček :-)

Více k utkáním oba trenéři :
Roman Doběš : "Nas tym mel cele utkani velkou prevahu, utocna snaha i napaditost byla potesujici, pouze klid a kvalitu v koncovce je treba zlepsit. Roli favorita kluci zvladli velmi dobre."

 FC MOHELNICE - FC VSETIN 0-2 (0-1)

BRANKY : KUSÁK, ŘEZNÍČEK
SESTAVA : PTACEK, DOBEŠ, KARLIK, MIKLAŠ, SATIN, ŠVAGERA A (57.FILIP), LECKESI, DURMON, DIMAIO, ŘEZNICEK, KUSAK.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Trenér Tomáš Drábek : "V dnešním sychravém ránu odjíždíme do vzdálené Mohelnice. Postavení v tabulce naznačuje, kdo je dnes papírovým favoritem. Kluky od samotného začátku nabádám ke koncentraci a snažím se nastavit podmínky, které zabrání podceňení soupeře. To se mi daří, ale neproměněné tutovky v prvních deseti minutách, mi přidávají vrásky na čele. Soupeři v 6. minutě odskakujeme o gól a nasleduje totálně mizerná půlhodinka. Ovšem závěrem poločasu protrháváme střeleckou impotenci a jdeme se čtyřgolovým rozdílem do kabin. Druhý poločas si už vše pohlídáme, kromě jedné standardní situace, kterou po zásluze trestá nejlepší hráč soupeře Šimon Činčara."

FK Mohelnice - FC Vsetín 1:6 (0:4)
Sestava: Bachara, Cabras, Dronek, Drábek, Filák, Filgas Patrik, Chromík, Jašek, Konečný, Kročil, Palát, Ptáček, Sedlák, Švagera, Zbranek, Zezula, Zicha.
Góly: 2 × Filgas, 2 × Cabras, 1 × Švagera, 1 × Zezula.
 
      


 
Utkání

14. kolo

FC Vsetín - TJ Skaštice  

15. kolo

FK Šumperk - FC Vsetín

16. kolo

FC Vsetín - SFK Holešov 

17. kolo 

Tatran Všechovice - FC Vsetín 

 

18. kolo

FC Vsetín - SK Baťov

18. kolo

FK Nové Sady - FC Vsetín

19. kolo

FC Vsetín - FC Slavičín 

20. kolo 

Viktoria Přerov - FC Vsetín

21. kolo

FC Vsetín -  TJ Bzenec

22. kolo

FC Zbrojovka Brno B - FC Vsetín

23. kolo

FC Vsetín - FK Kozlovice

24. kolo

FC Vsetín - HFK Olomouc

25. kolo

FC Šternberk - FC Vsetín

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
Z DALEKÉHO ŠUMPERKU SE VRACELI S ÚSMĚVEM NA RTECH

FK Šumperk - FC Vsetín   1:2 (1:0)S kompletním kádrem zajížděli v nedělním, poněkud pochmurném odpoledni, vsetínští hráči...

 
PRÁZDNINOVÝ CLIMAX FOTBALOVÝ KEMP FC VSETÍN

Fotbalový klub FC Vsetín pořádá tento rok prémiový prázdninový fotbalový kemp. Chtěli bychom po době covidové nabídnout dětem více...

 
O VSETÍNSKÉM ANGAŽMÁ DOMINIKA HNILA ROZHODL MOŽNÁ I BÝVALÝ ÚTOČNÍK PAVEL PREŠNAJDER

"S fotbalem jsem začínal v šesti letech ve Štítné. Prošel jsem tam všemi věkovými kategoriemi až do mužů a zahrál jsem si pod trenérem...

 
MLADŠÍ I STARŠÍ DOROST DĚLÁ RADOST
 
ROZHOVOR S OLIVII LUKÁŠOVOU V MLADÉ FRONTĚ DNES
 
ŠUMPERK NENAVÁZAL NA VÝHRU S LÍDERM A PADL SE VSETÍNEM. KOUČ NEŠETŘIL KRITIKOU.
 
JAN ŠULÁK ROZHODL Z PENALTY O VÝHŘE VSETÍNA V ŠUMPERKU
 
PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE : FK ŠUMPERK
 
POZDRAV TOMÁŠI FREUNDOVI
 
LOGO FC VSETÍN PATŘÍ KLUBU
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
© eSports s.r.o. & FC Vsetín RSS