Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

TENTO PODZIM NÁM DĚLAJÍ RADOST DOROSTENECKÉ TÝMY

23.10.2022 | Petr Říha, Roman Dobeš, Tomáš Drábek

Je to sport. Ne vždy to jde se ziskem bodů tak, jak by si trenéři (i fanoušci) představovali. Někomu se daří více někomu méně. V nedávných dobách jsme každé utkání drželi palce dorostencům, kteří se pohybovali na chvostu tabulky. Dařilo se více zase jiným celkům. Od začátku letošní sezony mají na starost starší dorostence trenér Roman Dobeš a mladší dorostence trenér Tomáš Drábek. Konečně nám také do těchto ročníků dorostli odchovanci v dostatečném kvantitě i kvalitě a na výkonech (a výsledcích) se to začíná projevovat.
Měli jsme před sezonou jinou představu o bodovém zisku po podzimní části v kategorii mužů a je jasné, že budou muset proběhnout nemalé změny, před jarní částí soutěže. Naopak na hru dorosteneckých týmů se dívá většinou s nadšením. Dobrá práce trenérů a hráčů se projevuje na výsledcích.
 
Tento víkend zajížděly oba týmy dorostenců až na kraj světa (Moravy), do Mohelnice. A vezou na Valašsko všechny body. Starší borci vyhráli 2:0, mladší 6:1. A mohou se tak těšít následující neděli, po utkání proti Prostejovu doma na Vsetíně, na malý rautíček :-)

Více k utkáním oba trenéři :
Roman Doběš : "Nas tym mel cele utkani velkou prevahu, utocna snaha i napaditost byla potesujici, pouze klid a kvalitu v koncovce je treba zlepsit. Roli favorita kluci zvladli velmi dobre."

 FC MOHELNICE - FC VSETIN 0-2 (0-1)

BRANKY : KUSÁK, ŘEZNÍČEK
SESTAVA : PTACEK, DOBEŠ, KARLIK, MIKLAŠ, SATIN, ŠVAGERA A (57.FILIP), LECKESI, DURMON, DIMAIO, ŘEZNICEK, KUSAK.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Trenér Tomáš Drábek : "V dnešním sychravém ránu odjíždíme do vzdálené Mohelnice. Postavení v tabulce naznačuje, kdo je dnes papírovým favoritem. Kluky od samotného začátku nabádám ke koncentraci a snažím se nastavit podmínky, které zabrání podceňení soupeře. To se mi daří, ale neproměněné tutovky v prvních deseti minutách, mi přidávají vrásky na čele. Soupeři v 6. minutě odskakujeme o gól a nasleduje totálně mizerná půlhodinka. Ovšem závěrem poločasu protrháváme střeleckou impotenci a jdeme se čtyřgolovým rozdílem do kabin. Druhý poločas si už vše pohlídáme, kromě jedné standardní situace, kterou po zásluze trestá nejlepší hráč soupeře Šimon Činčara."

FK Mohelnice - FC Vsetín 1:6 (0:4)
Sestava: Bachara, Cabras, Dronek, Drábek, Filák, Filgas Patrik, Chromík, Jašek, Konečný, Kročil, Palát, Ptáček, Sedlák, Švagera, Zbranek, Zezula, Zicha.
Góly: 2 × Filgas, 2 × Cabras, 1 × Švagera, 1 × Zezula.
 
      


 
Utkání

1. kolo

TJ Skaštice - FC Vsetín

2. kolo

FC Vsetín - FK Šumperk

3. kolo

SFK Holešov - FC Vsetín

4. kolo 

FC Vsetín - Všechovice

5. kolo

SK Baťov - FC Vsetín

6. kolo

FC Vsetín - FK Nové Sady

7. kolo

 FC Slavičín - FC Vsetín

8. kolo 

FC Vsetín - 1. FC Přerov

9. kolo

TJ Bzenec - FC Vsetín

10. kolo

FC Vsetín - ZBROJOVKA BRNO B

11. kolo

FK Kozlovice - FC Vsetín

12. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín

13. kolo

FC Vsetín - FK Šternberk

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
ANTONÍN PTÁČEK. ROZHOVOR S BRANKAŘSKOU OPOROU FC VSETÍN PRO VALAŠSKÝ DENÍK

16letý Antonín Ptáček chytá dva zápasy po sobě. O víkendu debutoval za A-tým Vsetína. Skončí mu jeden zápas a hned se musí soustředit...

 
ROZHOVOR TRENÉRA VOJVODÍKA PRO VALAŠSKÝ DENÍK

Špatný podzim přinese změny: Vsetín chystá odchody, přijít můžou čtyři i více hráčů. Přehnaná očekávání před podzimem neměli....

 
POHLEDNÉMU FOTBALU NA VRŠAVĚ CHYBĚLY JEN GÓLY

Poslední listopadový víkend odehrál omlazený A-tým poslední letošní utkání proti zlínskému U19 trenéra Jardy Matějíčka. Trenérovi...

 
V SOBOTU POSLEDNÍ ZÁPAS PODZIMU VE ZLÍNĚ
 
SKVĚLÉ VÝKONY STARŠÍCH I MLADŠÍCH DOROSTENCŮ
 
REKAPITULACE PODZIMU S TRENÉREM ROMANEM VOJVODÍKEM
 
PŘEDSTAVUJEME NAŠE TÝMY : FC VSETÍN
 
PŘEDSTAVUJEME NAŠE TÝMY : A TÝM FC VSETÍN
 
PŘEDSTAVUJEME NAŠE TÝMY : U19
 
PŘEDSTAVUJEME NAŠE TÝMY : U17
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
© eSports s.r.o. & FC Vsetín RSS