Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

NÁSTUPCEM MIROSLAVA MIČEGY NA VSETÍNĚ JE ROMAN VOJVODÍK

10.07.2022 | Martin Němec (www.valasskyfotbal.com)

"Hráčskou kariéru jsem vlastně skoro celou prožil ve ,,Válcovnách plechu", kde jsem nasbíral přes 220 druholigových startů. Zažil sestupy i postupy a po skončení fotbalové kariéry, jsem si vystudoval trenérské licence a věnuji se trénování dodnes. Vlastním nejvyšší mládežnickou licenci a to profi mládež, neboli TM. Momentálně dělám šéftrenéra mládeže v FK Frýdek-Místek," představuje se nový trenér Vsetína Roman Vojvodík.

Hodně zkušeností si Roman Vojvodík připsal nejen jako druholigový hráč, ale také jako trenér. "Dva roky jsem dělal asistenta Radimovi Kučerovi ve Znojmě v 2 lize. Ve Vítkovicích jsem v 2. lize asistoval Luďkovi Grmelovi a ve Frýdku Místku, jsem měl možnost dělat asistenta i Radku Látalovi. Loni jsem byl druhý asistent ve Frýdku, kde jsem měl na starost propojení s dorostem, který trénuji. Jinak trénování se věnuji 17 let a musím říct, že mě to stále baví," pokračuje Vojvodík.

Rukami zkušeného trenéra prošlo mnoho hráčů, kteří to dotáhli až do nejvyššího profi fotbalu. "Odměna pak je, když vidíte, že hráče které jste měl možnost trénovat vidíte v reprezentaci, v zahraničních ligách a samozřejmě i v naší lize. Např. Tomáš Ostrák - Kolín nad Rýnem , Karviná, nyní v St. Louis City MLS, Michal Fukala-Liberec, Jan Kubala - Baník," jmenuje Roman Vojvodík.

Nabídka divizního Vsetína Romana Vojvodíka mile překvapila. "Sportovní manažer Tomáš Juřica mi zavolal a řekl, že dostal na mě tip. Slovo dalo slovo a po dvou schůzkách, kde jsme si řekli, co od toho očekáváme a jakou cestou se chce Vsetín ubírat, se rozezněl mobil a Tomáš mi řekl, že si vybrali mě. Je to pro mě výzva a na trénováni se moc těším. Beru si sebou svého asistenta z Frýdku Martina Prokopa a doufám, že se nám podaří tým nasměrovat kam chceme a plánujeme," komentuje kouč nabídku našeho divizního zástupce, kterou s radostí přijal.

Vsetín po pondělním startu přípravy brzy oznámí odchod hned několika hráčů základní sestavy, a tak nový trenér bude pracovat s jiným složením týmu než na jaře jeho předchůdce Miroslav Mičega. "Co se týče kádru, tak máte pravdu, že někteří hráči opustili Vsetín, ale jednáme už s novými a chceme doplnit kádr minimálně tři hráči. Víc do toho zatím zasahovat nechceme. Není moc času přes léto. Příprava je extrémně krátká a tím že je tam už MOL CUP, tak se to opravdu zkrátilo na minimum. Kluci už mají za sebou týden individuálního tréninku a jestli se nepletu, tak po Kateřinicích, by nás čekalo derby s Valmezem, což je samozřejmě náš cíl. Doufám, že se s hráči co nejdříve poznáme a budeme předvádět v sezóně fotbal, který se bude líbit," dodává Roman Vojvodík.


 
Utkání

1. kolo

TJ Skaštice - FC Vsetín

2. kolo

FC Vsetín - FK Šumperk

3. kolo

SFK Holešov - FC Vsetín

4. kolo 

FC Vsetín - Všechovice

5. kolo

SK Baťov - FC Vsetín

6. kolo

FC Vsetín - FK Nové Sady

7. kolo

 FC Slavičín - FC Vsetín

8. kolo 

FC Vsetín - 1. FC Přerov

9. kolo

TJ Bzenec - FC Vsetín

10. kolo

FC Vsetín - ZBROJOVKA BRNO B

11. kolo

FK Kozlovice - FC Vsetín

12. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín

13. kolo

FC Vsetín - FK Šternberk

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE: SFK ELKO HOLEŠOV

V dalším utkání podzimní časti divize skupiny „E“ zajíždějí vsetínští hráči do Holešova, kde se střetnou s loňským nováčkem...

 
PO VÝBORNÉM VÝKONU SKVĚLÝ VÝSLEDEK

FC Vsetín z.s. – FK Šumperk 4 : 0 (2 : 0) Opravdu vynikající představení předvedli v...

 
FC VSETÍN - FK ŠUMPERK 4:0

Opět po nějakém čase odcházeli fanoušci z Tyršovky velmi spokojeni. Dobrý výkon, čtyři branky v síti soupeře, co víc si přát? Kaňkou...

 
VSETÍN UŤAL ŠUMPERK ČTYŘMI TREFAMI
 
UKRAJINSKY LEGIONAR NERUKH POTVRDIL VÝBORNÝ VSTUP VSETÍNA DO SEZONY
 
ŠUMPERK AŽ PŘÍLIŽ CHYBOVAL. ZE VSETÍNA SI DOVEZL JASNOU PROHRU
 
NOVÉ VSTUPNÉ NA ZÁPASY
 
V SOBOTU FK ŠUMPERK
 
PŘEDSTAVUJEME SOBOTNÍHO SOUPEŘE : FK ŠUMPERK
 
ROZHOVOR S PATRIKEM GERŽOU
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
RSS