Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

NÁSTUPCEM MIROSLAVA MIČEGY NA VSETÍNĚ JE ROMAN VOJVODÍK

10.07.2022 | Martin Němec (www.valasskyfotbal.com)

"Hráčskou kariéru jsem vlastně skoro celou prožil ve ,,Válcovnách plechu", kde jsem nasbíral přes 220 druholigových startů. Zažil sestupy i postupy a po skončení fotbalové kariéry, jsem si vystudoval trenérské licence a věnuji se trénování dodnes. Vlastním nejvyšší mládežnickou licenci a to profi mládež, neboli TM. Momentálně dělám šéftrenéra mládeže v FK Frýdek-Místek," představuje se nový trenér Vsetína Roman Vojvodík.

Hodně zkušeností si Roman Vojvodík připsal nejen jako druholigový hráč, ale také jako trenér. "Dva roky jsem dělal asistenta Radimovi Kučerovi ve Znojmě v 2 lize. Ve Vítkovicích jsem v 2. lize asistoval Luďkovi Grmelovi a ve Frýdku Místku, jsem měl možnost dělat asistenta i Radku Látalovi. Loni jsem byl druhý asistent ve Frýdku, kde jsem měl na starost propojení s dorostem, který trénuji. Jinak trénování se věnuji 17 let a musím říct, že mě to stále baví," pokračuje Vojvodík.

Rukami zkušeného trenéra prošlo mnoho hráčů, kteří to dotáhli až do nejvyššího profi fotbalu. "Odměna pak je, když vidíte, že hráče které jste měl možnost trénovat vidíte v reprezentaci, v zahraničních ligách a samozřejmě i v naší lize. Např. Tomáš Ostrák - Kolín nad Rýnem , Karviná, nyní v St. Louis City MLS, Michal Fukala-Liberec, Jan Kubala - Baník," jmenuje Roman Vojvodík.

Nabídka divizního Vsetína Romana Vojvodíka mile překvapila. "Sportovní manažer Tomáš Juřica mi zavolal a řekl, že dostal na mě tip. Slovo dalo slovo a po dvou schůzkách, kde jsme si řekli, co od toho očekáváme a jakou cestou se chce Vsetín ubírat, se rozezněl mobil a Tomáš mi řekl, že si vybrali mě. Je to pro mě výzva a na trénováni se moc těším. Beru si sebou svého asistenta z Frýdku Martina Prokopa a doufám, že se nám podaří tým nasměrovat kam chceme a plánujeme," komentuje kouč nabídku našeho divizního zástupce, kterou s radostí přijal.

Vsetín po pondělním startu přípravy brzy oznámí odchod hned několika hráčů základní sestavy, a tak nový trenér bude pracovat s jiným složením týmu než na jaře jeho předchůdce Miroslav Mičega. "Co se týče kádru, tak máte pravdu, že někteří hráči opustili Vsetín, ale jednáme už s novými a chceme doplnit kádr minimálně tři hráči. Víc do toho zatím zasahovat nechceme. Není moc času přes léto. Příprava je extrémně krátká a tím že je tam už MOL CUP, tak se to opravdu zkrátilo na minimum. Kluci už mají za sebou týden individuálního tréninku a jestli se nepletu, tak po Kateřinicích, by nás čekalo derby s Valmezem, což je samozřejmě náš cíl. Doufám, že se s hráči co nejdříve poznáme a budeme předvádět v sezóně fotbal, který se bude líbit," dodává Roman Vojvodík.


 
Utkání

1. kolo

TJ Skaštice - FC Vsetín

2. kolo

FC Vsetín - FK Šumperk

3. kolo

SFK Holešov - FC Vsetín

4. kolo 

FC Vsetín - Všechovice

5. kolo

SK Baťov - FC Vsetín

6. kolo

FC Vsetín - FK Nové Sady

7. kolo

 FC Slavičín - FC Vsetín

8. kolo 

FC Vsetín - 1. FC Přerov

9. kolo

TJ Bzenec - FC Vsetín

10. kolo

FC Vsetín - ZBROJOVKA BRNO B

11. kolo

FK Kozlovice - FC Vsetín

12. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín

13. kolo

FC Vsetín - FK Šternberk

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
ANTONÍN PTÁČEK. ROZHOVOR S BRANKAŘSKOU OPOROU FC VSETÍN PRO VALAŠSKÝ DENÍK

16letý Antonín Ptáček chytá dva zápasy po sobě. O víkendu debutoval za A-tým Vsetína. Skončí mu jeden zápas a hned se musí soustředit...

 
ROZHOVOR TRENÉRA VOJVODÍKA PRO VALAŠSKÝ DENÍK

Špatný podzim přinese změny: Vsetín chystá odchody, přijít můžou čtyři i více hráčů. Přehnaná očekávání před podzimem neměli....

 
POHLEDNÉMU FOTBALU NA VRŠAVĚ CHYBĚLY JEN GÓLY

Poslední listopadový víkend odehrál omlazený A-tým poslední letošní utkání proti zlínskému U19 trenéra Jardy Matějíčka. Trenérovi...

 
V SOBOTU POSLEDNÍ ZÁPAS PODZIMU VE ZLÍNĚ
 
SKVĚLÉ VÝKONY STARŠÍCH I MLADŠÍCH DOROSTENCŮ
 
REKAPITULACE PODZIMU S TRENÉREM ROMANEM VOJVODÍKEM
 
PŘEDSTAVUJEME NAŠE TÝMY : FC VSETÍN
 
PŘEDSTAVUJEME NAŠE TÝMY : A TÝM FC VSETÍN
 
PŘEDSTAVUJEME NAŠE TÝMY : U19
 
PŘEDSTAVUJEME NAŠE TÝMY : U17
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
© eSports s.r.o. & FC Vsetín RSS