Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

UDRŽBA A REKONSTRUKCE SPORTOVIŠŤ

14.06.2019 | Petr Říha

Jsme rádi , že v roce 2019 se podstatně zlepšila kvalita údržby jediného travnatého hřiště ve Vsetíně. Kvalita trávníku je o několik levelů výše. V těchto okamžicích řešíme se vsetínskou sportovní a Městem Vsetín opravu brankovišť, po sezoně. A opravy letitých kovových zábran za brankami, na kterých jsme se snad dnes po dvou letech shodli. Tak uvidíme, kdy se to podaří dotáhnout do konce. Děkujeme Městu i za zakoupení nové sekačky na trávu, která přispívá ke kvalitnější práci s trávníkem.
V  zimní přestávce nám Vsetínská sportovní opravila  poslední  původní  šatnu na Tyršovce, takže  interiéry už nevypadají jako v minulém tisíciletí  ale  máme  šatny pěkné, opravené, včetně nábytku.
Pod Pecníkem jsme dostali (s nohejbalisty) do užívání i nové šatny, které se podařilo vybudovat. I za to patří radnici poděkování. Sportoviště Pod Pecníkem je tedy plnohodnotné a slouží kromě fotbalu například i hokeji, atletickým závodům. Dopoledne sportoviště využívají školy, k hodinám tělocviku. Pořádají se zde školní fotbalové turnaje.
Jsme rádi, že s místostarostou Tomášem Pifkou můžeme komunikovat naše přání i co se týče bývalého fotbalového areálu na Ohradě. Tak aby tam zanedlouho vzniklo opět plnohodnotné fotbalové hřiště se zázemím. Ale také prostor i pro další sporty. Snad se i rekonstrukce sportoviště na Ohradě začne posouvat tím správným směrem. Protože jsme přesvědčeni , že když bude mít mládež zhotovena sportoviště (ať už je jedná o atletiku, fotbal či jiné míčové a další hry), tak si na ně cestu najde. Pokud sportoviště nebudou , tak bude jednoduché vždy pokrčit rameny, že mládež jen sedí u počítačů. My věříme, že si děti s rodiči cestu na sportoviště najdou. I případně na nově zrekonstruovanou Ohradu. Těšíme se na to. Vsetín by si to zasloužil.

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
JIRKA KOŘINEK HODNOTÍ PŘEROVSKÝ VÝJEZD

I KDYŽ SE ŠTESTÍM, NAPROSTO ZASLOUŽENĚ FC Viktoria Přerov – FC Vsetín z.s. ...

 
JAN DOBEŠ - Hostování do Všechovic

Dnes jsme se byli podívat  na utkání divizního nováčka ve Všechnovicích. Tam hrály v derby přerovské Kozlovice. V brance domácích...

 
JIŘÍ VÍTEK - přestup z Brumova

Jaké byly Vaše fotbalové začátky? Začínal jsem v pěti letech v přípravě Štítné nad Vláří. Pak jsem odešel do Brumova a hrál tam...

 
MICHAL DOLEŽAL - přestup z Brumova
 
VÍT KOCOUREK - hostování s opcí z Kašavy
 
TŘI BODY Z PŘEROVA
 
MARATON ZÁPASŮ MLÁDEŽE SE ROZJEL
 
NADCHÁZEJÍZÍ VÍKEND STARTUJÍ VŠECHNY LIGOVÉ A DIVIZNÍ SOUTĚŽE
 
PRVNÍ LETOŠNÍ REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA: FC VSETÍN - FK HODONÍN
 
TĚŽKÝ SOUPEŘ V PREMIÉŘE.
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS