Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

UDRŽBA A REKONSTRUKCE SPORTOVIŠŤ

14.06.2019 | Petr Říha

Jsme rádi , že v roce 2019 se podstatně zlepšila kvalita údržby jediného travnatého hřiště ve Vsetíně. Kvalita trávníku je o několik levelů výše. V těchto okamžicích řešíme se vsetínskou sportovní a Městem Vsetín opravu brankovišť, po sezoně. A opravy letitých kovových zábran za brankami, na kterých jsme se snad dnes po dvou letech shodli. Tak uvidíme, kdy se to podaří dotáhnout do konce. Děkujeme Městu i za zakoupení nové sekačky na trávu, která přispívá ke kvalitnější práci s trávníkem.
V  zimní přestávce nám Vsetínská sportovní opravila  poslední  původní  šatnu na Tyršovce, takže  interiéry už nevypadají jako v minulém tisíciletí  ale  máme  šatny pěkné, opravené, včetně nábytku.
Pod Pecníkem jsme dostali (s nohejbalisty) do užívání i nové šatny, které se podařilo vybudovat. I za to patří radnici poděkování. Sportoviště Pod Pecníkem je tedy plnohodnotné a slouží kromě fotbalu například i hokeji, atletickým závodům. Dopoledne sportoviště využívají školy, k hodinám tělocviku. Pořádají se zde školní fotbalové turnaje.
Jsme rádi, že s místostarostou Tomášem Pifkou můžeme komunikovat naše přání i co se týče bývalého fotbalového areálu na Ohradě. Tak aby tam zanedlouho vzniklo opět plnohodnotné fotbalové hřiště se zázemím. Ale také prostor i pro další sporty. Snad se i rekonstrukce sportoviště na Ohradě začne posouvat tím správným směrem. Protože jsme přesvědčeni , že když bude mít mládež zhotovena sportoviště (ať už je jedná o atletiku, fotbal či jiné míčové a další hry), tak si na ně cestu najde. Pokud sportoviště nebudou , tak bude jednoduché vždy pokrčit rameny, že mládež jen sedí u počítačů. My věříme, že si děti s rodiči cestu na sportoviště najdou. I případně na nově zrekonstruovanou Ohradu. Těšíme se na to. Vsetín by si to zasloužil.

 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od ..... )  

SO 14.března :
Luhačovice (v Luhačovicích, 14:00)
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
ROZLOSOVÁNÍ FASTAV CUPU 2020

FASTAV CUP 2020  je definitivně rozdělen. Zápasy jsme  vměstnali  do třech víkendů.  Rozpis jednotlivých zápasů...

 
PRVNÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS VE ZLÍNĚ

FASTAV ZLÍN "B"  -  FC VSETÍN 5:1  (3:0) "I když máme široký kádr, tak jsme odjeli k zápasu z mnoha příčin pouze se 13...

 
MOMENTKY Z PODZIMU 2019

Přinášíme ještě jeden pohled na podzim 2019. Momentky ze zápasů zachytila a poslala paní Leskovjanová. Děkujeme. Otevřít si můžete...

 
MARIÁN KOVAŘÍK JE ZPĚT NA VSETÍNĚ
 
PRVNÍ TÝDEN PŘÍPRAVY
 
ROK 2019 V OBRAZECH
 
AKTUÁLNĚ K DIVIZNÍMI A-TÝMU
 
FASTAV CUP 2020
 
KONCEPCE SPORTU VE VSETÍNĚ ANEB AKTUALITY OHLEDNĚ OHRADY
 
JAKUB PLŠEK ODCHÁZÍ SE SIGMY OLOMOUC DO ZAHRANIČÍ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS