Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

UDRŽBA A REKONSTRUKCE SPORTOVIŠŤ

14.06.2019 | Petr Říha

Jsme rádi , že v roce 2019 se podstatně zlepšila kvalita údržby jediného travnatého hřiště ve Vsetíně. Kvalita trávníku je o několik levelů výše. V těchto okamžicích řešíme se vsetínskou sportovní a Městem Vsetín opravu brankovišť, po sezoně. A opravy letitých kovových zábran za brankami, na kterých jsme se snad dnes po dvou letech shodli. Tak uvidíme, kdy se to podaří dotáhnout do konce. Děkujeme Městu i za zakoupení nové sekačky na trávu, která přispívá ke kvalitnější práci s trávníkem.
V  zimní přestávce nám Vsetínská sportovní opravila  poslední  původní  šatnu na Tyršovce, takže  interiéry už nevypadají jako v minulém tisíciletí  ale  máme  šatny pěkné, opravené, včetně nábytku.
Pod Pecníkem jsme dostali (s nohejbalisty) do užívání i nové šatny, které se podařilo vybudovat. I za to patří radnici poděkování. Sportoviště Pod Pecníkem je tedy plnohodnotné a slouží kromě fotbalu například i hokeji, atletickým závodům. Dopoledne sportoviště využívají školy, k hodinám tělocviku. Pořádají se zde školní fotbalové turnaje.
Jsme rádi, že s místostarostou Tomášem Pifkou můžeme komunikovat naše přání i co se týče bývalého fotbalového areálu na Ohradě. Tak aby tam zanedlouho vzniklo opět plnohodnotné fotbalové hřiště se zázemím. Ale také prostor i pro další sporty. Snad se i rekonstrukce sportoviště na Ohradě začne posouvat tím správným směrem. Protože jsme přesvědčeni , že když bude mít mládež zhotovena sportoviště (ať už je jedná o atletiku, fotbal či jiné míčové a další hry), tak si na ně cestu najde. Pokud sportoviště nebudou , tak bude jednoduché vždy pokrčit rameny, že mládež jen sedí u počítačů. My věříme, že si děti s rodiči cestu na sportoviště najdou. I případně na nově zrekonstruovanou Ohradu. Těšíme se na to. Vsetín by si to zasloužil.

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
NOVÉ FASTAV DRESY FC VSETÍN

Představujeme vám nové dresy, ve kterých jsme nastoupili v průběhu naší  vítězné podzimní vlny. Dresy zdobí loga firem Fastav...

 
JDEME SVOU CESTOU. VSETÍNSKOU CESTOU

Podzimní část letošní divizní je za námi. V klidu a bez emocí se můžeme podívat zpět a zhodnotit minulé období. Úctyhodná ...

 
PODZIM UKÁZAL TRENÉRU MIČEGOVI, PROČ PŘIŠEL PRACOVAT NA VSETÍN

Přinášíme  rozovor webového portálu Valašský  fotbal s  trenérem Mičegou: Podzim ukázal trenéru Mičegovi, proč přišel...

 
RÁDI BYCHOM SI JEDNOU VYZKOUŠELI TŘETI LIGU, PŘIZNÁVÁ VLADIMÍR SUROVEC
 
TAK TO BYL ZÁVĚR ANEB ÚCTYHODNÁ SÉRIE NESKONČILA !!
 
VÍTĚZNÁ JÍZDA POKRAČUJE
 
NOVÉ SADY - POSLEDNÍ DOMÁCÍ ZÁPAS PODZIMU
 
NÁRAMNÁ PODÍVANÁ NA ZÁVĚR
 
FC VSETÍN - FK NOVÉ SADY 3:1
 
OHLASY PO UTKÁNÍ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS