Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

LIGOVÉ ŽENY FC VSETÍN

14.06.2019 | Petr Říha

Ženy a dívky  FC Vsetín si počínaly v právě skončené sezoně Ligy žen velmi dobře a skončily na celkovém třetím místě. Dorostenky FC Vsetín svou premiérovou divizní soutěž rovnou vyhrály. Všem patří velká gratulace a poděkování v reprezentaci klubu a města.
Do nadcházející sezony jedna novinka : oba týmy převezme od srpna nový trenér Jaroslav Zemánek. Trenéra Martina Pavláta a kapitánku Jarku Pavlátovou čekají příjemné rodičovské povinnosti od léta. Věříme však, že se po čase k týmu opět vrátí. Trenér Jaroslav Zemánek přichází z Valašské Polanky, kde trénoval v minulosti mládež.
Ženy FC Vsetín budou opět hrát moravskou ligu, což se třetí nejvyšší celostátní soutěž v České republice. Ta se opět podstatně zkvalitní, protože do ní vstoupilo mnoho nových týmů. Soupeřkami budou například fotbalistky Baníku Ostrava, Zlína, Jihlavy, Hodonína, Havířova, Vítkovic a další.
Rozlosování soutěží žen i dorostenek proběhne 26.6.2019

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
JIRKA KOŘINEK HODNOTÍ PŘEROVSKÝ VÝJEZD

I KDYŽ SE ŠTESTÍM, NAPROSTO ZASLOUŽENĚ FC Viktoria Přerov – FC Vsetín z.s. ...

 
JAN DOBEŠ - Hostování do Všechovic

Dnes jsme se byli podívat  na utkání divizního nováčka ve Všechnovicích. Tam hrály v derby přerovské Kozlovice. V brance domácích...

 
JIŘÍ VÍTEK - přestup z Brumova

Jaké byly Vaše fotbalové začátky? Začínal jsem v pěti letech v přípravě Štítné nad Vláří. Pak jsem odešel do Brumova a hrál tam...

 
MICHAL DOLEŽAL - přestup z Brumova
 
VÍT KOCOUREK - hostování s opcí z Kašavy
 
TŘI BODY Z PŘEROVA
 
MARATON ZÁPASŮ MLÁDEŽE SE ROZJEL
 
NADCHÁZEJÍZÍ VÍKEND STARTUJÍ VŠECHNY LIGOVÉ A DIVIZNÍ SOUTĚŽE
 
PRVNÍ LETOŠNÍ REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA: FC VSETÍN - FK HODONÍN
 
TĚŽKÝ SOUPEŘ V PREMIÉŘE.
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS