Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

DĚTMAROVICE NÁM PŘIVEZLY GÓLY ZPĚT

09.06.2019 | Petr Říha

Na podzim jsme po krásných gólech zvítězili v Dětmarovicích 4:1. Stejnou mincí nám soupeř vrátil v posledním vzájemném utkání. Pro oba týmy tímto utkáním skončila sezona, jako prvním týmům severomoravské divize. Protože i Dětmarovice předehrávaly v týdnu poslední utkání.
My jsme se chtěli rozloužit vítězně ale z rozdrolené sestavy a herní nepohody se nic víc vyždímat nepovedlo.
V průběhu jara jsme měli pěknou šnůru pěti vítězných utkání, kde se nám v plné sestavě dařilo vyhrávat, pak přišla zranění a rozkouskovaná sestava a stejná šňůra pěti prohraných utkání. Je to sport. Všechno špatné je k něčemu dobré a minulá utkání ukázala a napověděla jak to kdo se vsetínským dresem myslí vážně i do budoucí sezony.  

"Jsme rádi, že je sezona u konce. Nebylo příjemné po sérii výborných utkání a výhrách, zažívat prohry poté, co se nám vinou zranění  hodně rozpadla sestava. Na druhou stranu: dostali šanci mladí hráči. Získali zkušenosti, ale na body to nestačilo. Dnešní zápas byl vyvrcholením. Čeká nás hodně práce. Zkusil to dnes Mojmír Jaroš, ze kterého byla znát ta touha po fotbale po půl roce, kdy nehrál a vydržel druhý poločas. Jarda Foltýn si po deseti minutách na hřišti  opět obnovil zranění, je to škoda. Vše si vyhodnotíme  a jdeme připravovat další sezonu" řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega.

Vsetín - Dětmarovice 1:4 (0:2)
Branky: 49. Matůš - 5. Mičola, 45. Macko, 68. Tomáš, 83. Řápek.
Vsetín: Eliáš - Řeřucha, Dulík, Matůš, Kovács (46. Foltýn, 56. Smilek) - Mydlář, Zuzaňák, Maček, Janků (46. Jaroš), Surovec - Hořelica. Trenér Miroslav Mičega.

Nutno v neposlední řadě vyzdvihnout, že skvělý výkon předvedli i rozhodčí: Slováček Adam - Volek Stanislav, Mikulášek Adam.

A na pozápasové zhodnocené legend  obou  týmů se  můžete  podívat  ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=fu3BVLCaxg8&t=66s
Za Dětmarovice dlouholetá opora  Baníku Ostrava Tomáš Mičola.
Za Vsetín vyzpovídal Mira Močička Lukáše Matůše.

Utkání vložil kameranam Rosťa Žlebek na YouTube ZDE :
https://youtu.be/NgA1gKzAf48


 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
JAN ŠULÁK SE VRACÍ DO VSETÍNA

Rodák z Halenkova, který v mládí přestoupil do Vsetína, aby ho jeho fotbalové kroky dále zavedly přes Sigmu Olomouc a ...

 
FASTAV CUP 2020

Blíži se nám období  zimní  přípravy a my jsme se rozhodli  opět  uspořádat další  ročník  fotbalového...

 
PRONÁJEM HRAJÍ POCHY - ZIMA A JARO 2020

Jako každý  rok  nabízí  FC Vsetín k dispozici  hrací  plochu na umělce  Pod Pecníkem. Objednávky prosím...

 
NOVÉ DRESY PRO PŘÍPRAVKY OD FIRMY MARŠÁLEK A ŽÍLA
 
FOTOARCHÍV MIRKA VORKA
 
NOVÉ FASTAV DRESY FC VSETÍN
 
JDEME SVOU CESTOU. VSETÍNSKOU CESTOU
 
PODZIM UKÁZAL TRENÉRU MIČEGOVI, PROČ PŘIŠEL PRACOVAT NA VSETÍN
 
RÁDI BYCHOM SI JEDNOU VYZKOUŠELI TŘETI LIGU, PŘIZNÁVÁ VLADIMÍR SUROVEC
 
TAK TO BYL ZÁVĚR ANEB ÚCTYHODNÁ SÉRIE NESKONČILA !!
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS