Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

DĚTMAROVICE NÁM PŘIVEZLY GÓLY ZPĚT

09.06.2019 | Petr Říha

Na podzim jsme po krásných gólech zvítězili v Dětmarovicích 4:1. Stejnou mincí nám soupeř vrátil v posledním vzájemném utkání. Pro oba týmy tímto utkáním skončila sezona, jako prvním týmům severomoravské divize. Protože i Dětmarovice předehrávaly v týdnu poslední utkání.
My jsme se chtěli rozloužit vítězně ale z rozdrolené sestavy a herní nepohody se nic víc vyždímat nepovedlo.
V průběhu jara jsme měli pěknou šnůru pěti vítězných utkání, kde se nám v plné sestavě dařilo vyhrávat, pak přišla zranění a rozkouskovaná sestava a stejná šňůra pěti prohraných utkání. Je to sport. Všechno špatné je k něčemu dobré a minulá utkání ukázala a napověděla jak to kdo se vsetínským dresem myslí vážně i do budoucí sezony.  

"Jsme rádi, že je sezona u konce. Nebylo příjemné po sérii výborných utkání a výhrách, zažívat prohry poté, co se nám vinou zranění  hodně rozpadla sestava. Na druhou stranu: dostali šanci mladí hráči. Získali zkušenosti, ale na body to nestačilo. Dnešní zápas byl vyvrcholením. Čeká nás hodně práce. Zkusil to dnes Mojmír Jaroš, ze kterého byla znát ta touha po fotbale po půl roce, kdy nehrál a vydržel druhý poločas. Jarda Foltýn si po deseti minutách na hřišti  opět obnovil zranění, je to škoda. Vše si vyhodnotíme  a jdeme připravovat další sezonu" řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega.

Vsetín - Dětmarovice 1:4 (0:2)
Branky: 49. Matůš - 5. Mičola, 45. Macko, 68. Tomáš, 83. Řápek.
Vsetín: Eliáš - Řeřucha, Dulík, Matůš, Kovács (46. Foltýn, 56. Smilek) - Mydlář, Zuzaňák, Maček, Janků (46. Jaroš), Surovec - Hořelica. Trenér Miroslav Mičega.

Nutno v neposlední řadě vyzdvihnout, že skvělý výkon předvedli i rozhodčí: Slováček Adam - Volek Stanislav, Mikulášek Adam.

A na pozápasové zhodnocené legend  obou  týmů se  můžete  podívat  ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=fu3BVLCaxg8&t=66s
Za Dětmarovice dlouholetá opora  Baníku Ostrava Tomáš Mičola.
Za Vsetín vyzpovídal Mira Močička Lukáše Matůše.

Utkání vložil kameranam Rosťa Žlebek na YouTube ZDE :
https://youtu.be/NgA1gKzAf48


 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
JIRKA KOŘINEK HODNOTÍ PŘEROVSKÝ VÝJEZD

I KDYŽ SE ŠTESTÍM, NAPROSTO ZASLOUŽENĚ FC Viktoria Přerov – FC Vsetín z.s. ...

 
JAN DOBEŠ - Hostování do Všechovic

Dnes jsme se byli podívat  na utkání divizního nováčka ve Všechnovicích. Tam hrály v derby přerovské Kozlovice. V brance domácích...

 
JIŘÍ VÍTEK - přestup z Brumova

Jaké byly Vaše fotbalové začátky? Začínal jsem v pěti letech v přípravě Štítné nad Vláří. Pak jsem odešel do Brumova a hrál tam...

 
MICHAL DOLEŽAL - přestup z Brumova
 
VÍT KOCOUREK - hostování s opcí z Kašavy
 
TŘI BODY Z PŘEROVA
 
MARATON ZÁPASŮ MLÁDEŽE SE ROZJEL
 
NADCHÁZEJÍZÍ VÍKEND STARTUJÍ VŠECHNY LIGOVÉ A DIVIZNÍ SOUTĚŽE
 
PRVNÍ LETOŠNÍ REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA: FC VSETÍN - FK HODONÍN
 
TĚŽKÝ SOUPEŘ V PREMIÉŘE.
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS