Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

ROZLOUČENÍ SE SEZONOU 2018/2019

05.06.2019 | Petr Říha

Je před námi  poslední zápas sezony  mužů. Na Tyršovce budeme  hostit  SK Detmarovice  z Ostravska, které mají v sestavě i bývalé libové hráče. Vzhledem k tomu, že  máme  další  utkání předehrané, bude to v sobotu poslední utkání sezony. 
Zveme všechny  fanoušky  aby  se  přišli  rozloučit  s letošní  divizní sezonou. Na bilancování bude ještě spoustu  času. Před sebou máme již třetí divizní sezonu. A také  rozlosování nových  moravských divizí, které bude ve znamení  rozšíření ze dvou na tři.  Velmi pravděpodobné budeme mít  ve skupině  příští sezonu poměrně  hodně nových týmů. Ale na to je ještě  pár dní času, než bude zcela jasno.        
V červenci snad  stihneme ve spolupráci s radnicí naplánované úpravy na Tyršovce. Každý, kdo se po hřišti  na jaro proběhl uznal, že hřiště je o několik levelů kvalitnější. Za to patří Vsetínské sportovní velké poděkování. Městu Vsetín patří pochopitelně poděkování za novou sezačku, která  začala brázdit  trávník v  dubnu.

Zatím si můžeme užít  poslední mistrovské utkání. Vypadá, že bude  příjemné počasí. Máme v plánu  hodit na gril  pár setaků opět, Ondra je steakům roztočí chlazené  pivečko. Děti  opět  budou střílet penalty  o  šály  FC Vsetín. Máme  také na prodej posledních  pár  kousků  šál. Výtěžek z prodeje  jde, jak známo, na dětské oddělení Vsetínské nemocnice.
Dnes byl prominut zbytek trestu Matymu (Vojta s usměvem podotkl, že jsme museli na disciplinárce minulý týden  zanechat dojem. No, jak jinak? :-) ). Uvidíme kdo ještě z marodů a zraněných sebere poslední zbytky sil a nastoupí.

V pátek máme s celým týmem v  plánu focení, všichni se uvidíme na Tyršovce.
Sobotní  utkání proti Dětmarovicím začíná v 17:30. Na podzim jsme u  hostů  vyhráli  4:1.   

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
JAN ŠULÁK SE VRACÍ DO VSETÍNA

Rodák z Halenkova, který v mládí přestoupil do Vsetína, aby ho jeho fotbalové kroky dále zavedly přes Sigmu Olomouc a ...

 
FASTAV CUP 2020

Blíži se nám období  zimní  přípravy a my jsme se rozhodli  opět  uspořádat další  ročník  fotbalového...

 
PRONÁJEM HRAJÍ POCHY - ZIMA A JARO 2020

Jako každý  rok  nabízí  FC Vsetín k dispozici  hrací  plochu na umělce  Pod Pecníkem. Objednávky prosím...

 
NOVÉ DRESY PRO PŘÍPRAVKY OD FIRMY MARŠÁLEK A ŽÍLA
 
FOTOARCHÍV MIRKA VORKA
 
NOVÉ FASTAV DRESY FC VSETÍN
 
JDEME SVOU CESTOU. VSETÍNSKOU CESTOU
 
PODZIM UKÁZAL TRENÉRU MIČEGOVI, PROČ PŘIŠEL PRACOVAT NA VSETÍN
 
RÁDI BYCHOM SI JEDNOU VYZKOUŠELI TŘETI LIGU, PŘIZNÁVÁ VLADIMÍR SUROVEC
 
TAK TO BYL ZÁVĚR ANEB ÚCTYHODNÁ SÉRIE NESKONČILA !!
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS