Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

ROZLOUČENÍ SE SEZONOU 2018/2019

05.06.2019 | Petr Říha

Je před námi  poslední zápas sezony  mužů. Na Tyršovce budeme  hostit  SK Detmarovice  z Ostravska, které mají v sestavě i bývalé libové hráče. Vzhledem k tomu, že  máme  další  utkání předehrané, bude to v sobotu poslední utkání sezony. 
Zveme všechny  fanoušky  aby  se  přišli  rozloučit  s letošní  divizní sezonou. Na bilancování bude ještě spoustu  času. Před sebou máme již třetí divizní sezonu. A také  rozlosování nových  moravských divizí, které bude ve znamení  rozšíření ze dvou na tři.  Velmi pravděpodobné budeme mít  ve skupině  příští sezonu poměrně  hodně nových týmů. Ale na to je ještě  pár dní času, než bude zcela jasno.        
V červenci snad  stihneme ve spolupráci s radnicí naplánované úpravy na Tyršovce. Každý, kdo se po hřišti  na jaro proběhl uznal, že hřiště je o několik levelů kvalitnější. Za to patří Vsetínské sportovní velké poděkování. Městu Vsetín patří pochopitelně poděkování za novou sezačku, která  začala brázdit  trávník v  dubnu.

Zatím si můžeme užít  poslední mistrovské utkání. Vypadá, že bude  příjemné počasí. Máme v plánu  hodit na gril  pár setaků opět, Ondra je steakům roztočí chlazené  pivečko. Děti  opět  budou střílet penalty  o  šály  FC Vsetín. Máme  také na prodej posledních  pár  kousků  šál. Výtěžek z prodeje  jde, jak známo, na dětské oddělení Vsetínské nemocnice.
Dnes byl prominut zbytek trestu Matymu (Vojta s usměvem podotkl, že jsme museli na disciplinárce minulý týden  zanechat dojem. No, jak jinak? :-) ). Uvidíme kdo ještě z marodů a zraněných sebere poslední zbytky sil a nastoupí.

V pátek máme s celým týmem v  plánu focení, všichni se uvidíme na Tyršovce.
Sobotní  utkání proti Dětmarovicím začíná v 17:30. Na podzim jsme u  hostů  vyhráli  4:1.   

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
VSETÍNSKÁ UMĚLKA POD PECNÍKEM JE PŘIPRAVENA NA ZIMNÍ SEZONU

Využili jsme letos krásného babího léta a domluvili jsme veškeré  potřebné práce na umělce Pod Pecníkem tak, aby bylo vše hotové,...

 
NOVÝ TRÁVNÍK SE SKAŠTICÍCH

Přinášíme několik  snímků skaštického pažitu. Loni  na podzim zorané bývalé hřiště. Na jaro zaseto. A na podzim se...

 
SEDMÉ UTKÁNÍ BEZ PROHRY V ŘADĚ

TJ SKAŠTICE - FC VSETÍN 1:1  "Bod z venku bereme. V prvním poločase jsme jen s velkým štěstím ustáli fakt, že malé hřiště...

 
JAKUB ELIÁŠ - ROZHOVOR VE VALAŠSKÉM DENÍKU
 
OLIVIA LUKÁŠOVA V LIZE MISTRŮ
 
DVACET MINUT A DOST - SERIE ALE PŘESTO POKRAČUJE
 
OHLASY TRENÉRŮ PO UTKÁNÍ
 
DALŠÍ VÝHRA S NULOU
 
V SOBOTU: DIVIZNÍ NOVÁČEK ZE VŠECHOVIC
 
Z KRAJE VÍNA VEZOU CENNÝ BOD
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS