Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

ROZLOUČENÍ SE SEZONOU 2018/2019

05.06.2019 | Petr Říha

Je před námi  poslední zápas sezony  mužů. Na Tyršovce budeme  hostit  SK Detmarovice  z Ostravska, které mají v sestavě i bývalé libové hráče. Vzhledem k tomu, že  máme  další  utkání předehrané, bude to v sobotu poslední utkání sezony. 
Zveme všechny  fanoušky  aby  se  přišli  rozloučit  s letošní  divizní sezonou. Na bilancování bude ještě spoustu  času. Před sebou máme již třetí divizní sezonu. A také  rozlosování nových  moravských divizí, které bude ve znamení  rozšíření ze dvou na tři.  Velmi pravděpodobné budeme mít  ve skupině  příští sezonu poměrně  hodně nových týmů. Ale na to je ještě  pár dní času, než bude zcela jasno.        
V červenci snad  stihneme ve spolupráci s radnicí naplánované úpravy na Tyršovce. Každý, kdo se po hřišti  na jaro proběhl uznal, že hřiště je o několik levelů kvalitnější. Za to patří Vsetínské sportovní velké poděkování. Městu Vsetín patří pochopitelně poděkování za novou sezačku, která  začala brázdit  trávník v  dubnu.

Zatím si můžeme užít  poslední mistrovské utkání. Vypadá, že bude  příjemné počasí. Máme v plánu  hodit na gril  pár setaků opět, Ondra je steakům roztočí chlazené  pivečko. Děti  opět  budou střílet penalty  o  šály  FC Vsetín. Máme  také na prodej posledních  pár  kousků  šál. Výtěžek z prodeje  jde, jak známo, na dětské oddělení Vsetínské nemocnice.
Dnes byl prominut zbytek trestu Matymu (Vojta s usměvem podotkl, že jsme museli na disciplinárce minulý týden  zanechat dojem. No, jak jinak? :-) ). Uvidíme kdo ještě z marodů a zraněných sebere poslední zbytky sil a nastoupí.

V pátek máme s celým týmem v  plánu focení, všichni se uvidíme na Tyršovce.
Sobotní  utkání proti Dětmarovicím začíná v 17:30. Na podzim jsme u  hostů  vyhráli  4:1.   

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
JIRKA KOŘINEK HODNOTÍ PŘEROVSKÝ VÝJEZD

I KDYŽ SE ŠTESTÍM, NAPROSTO ZASLOUŽENĚ FC Viktoria Přerov – FC Vsetín z.s. ...

 
JAN DOBEŠ - Hostování do Všechovic

Dnes jsme se byli podívat  na utkání divizního nováčka ve Všechnovicích. Tam hrály v derby přerovské Kozlovice. V brance domácích...

 
JIŘÍ VÍTEK - přestup z Brumova

Jaké byly Vaše fotbalové začátky? Začínal jsem v pěti letech v přípravě Štítné nad Vláří. Pak jsem odešel do Brumova a hrál tam...

 
MICHAL DOLEŽAL - přestup z Brumova
 
VÍT KOCOUREK - hostování s opcí z Kašavy
 
TŘI BODY Z PŘEROVA
 
MARATON ZÁPASŮ MLÁDEŽE SE ROZJEL
 
NADCHÁZEJÍZÍ VÍKEND STARTUJÍ VŠECHNY LIGOVÉ A DIVIZNÍ SOUTĚŽE
 
PRVNÍ LETOŠNÍ REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA: FC VSETÍN - FK HODONÍN
 
TĚŽKÝ SOUPEŘ V PREMIÉŘE.
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS