Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

NÁBOROVÉ SPORTOVNÍ DOPOLEDNE POD PECNÍKEM : "MŮJ PRVNÍ GÓL"

05.06.2019 | Martin Zbranek

NA VIDEOSESTŘIH  Z  CELÉ AKCE SE MŮŽETE  PODÍVAT NA YOUTUBE  ZDE :  https://www.youtube.com/watch?v=5jO7z0zID50

V úterý 28.5. 2019 uspořádal fotbalový klub FC Vsetín ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky náborovou akci Můj první gól.
Na sportovní dopoledne potvrdilo účast sedm mateřských školek ze Vsetína, s celkovým počtem 210 dětí.
I přesto, že počasí v tento den účastníkům moc nepřálo, našlo si cestu na fotbalové hřiště více než 100 dětí. Největší zastoupení měly školky z MŠ Sychrov a MŠ Kobzáňova. Soudě podle jejich úsměvů a zápalu na jednotlivých sportovních stanovištích, kterých bylo celkem deset, se akce vydařila na jedničku! Děti si mohly na třech stanovištích zahrát různé formy fotbálku, na dalších například zaházet míčky na cíl, prověřit rychlost, obratnost, ale hlavně si užít spoustu zábavy a radosti z pohybu. A o to zde především šlo.
Zpět do školek odcházely děti příjemně unaveny, ale velmi spokojeny, a to ještě na cestu dostaly drobné dárečky, které si pro ně připravila Fotbalová asociace České republiky a také FC Vsetín.
Za organizaci této akce patří velké poděkování Fotbalové asociaci České republiky, ale také hráčům FC Vsetín kategorie U14 a U15, kteří byli nápomocní u jednotlivých soutěží, dále všem zúčastněným členům z FC Vsetín a také pedagogickému dozoru dětí.

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
VSETÍNSKÁ UMĚLKA POD PECNÍKEM JE PŘIPRAVENA NA ZIMNÍ SEZONU

Využili jsme letos krásného babího léta a domluvili jsme veškeré  potřebné práce na umělce Pod Pecníkem tak, aby bylo vše hotové,...

 
NOVÝ TRÁVNÍK SE SKAŠTICÍCH

Přinášíme několik  snímků skaštického pažitu. Loni  na podzim zorané bývalé hřiště. Na jaro zaseto. A na podzim se...

 
SEDMÉ UTKÁNÍ BEZ PROHRY V ŘADĚ

TJ SKAŠTICE - FC VSETÍN 1:1  "Bod z venku bereme. V prvním poločase jsme jen s velkým štěstím ustáli fakt, že malé hřiště...

 
JAKUB ELIÁŠ - ROZHOVOR VE VALAŠSKÉM DENÍKU
 
OLIVIA LUKÁŠOVA V LIZE MISTRŮ
 
DVACET MINUT A DOST - SERIE ALE PŘESTO POKRAČUJE
 
OHLASY TRENÉRŮ PO UTKÁNÍ
 
DALŠÍ VÝHRA S NULOU
 
V SOBOTU: DIVIZNÍ NOVÁČEK ZE VŠECHOVIC
 
Z KRAJE VÍNA VEZOU CENNÝ BOD
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS