Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

NÁBOROVÉ SPORTOVNÍ DOPOLEDNE POD PECNÍKEM : "MŮJ PRVNÍ GÓL"

05.06.2019 | Martin Zbranek

NA VIDEOSESTŘIH  Z  CELÉ AKCE SE MŮŽETE  PODÍVAT NA YOUTUBE  ZDE :  https://www.youtube.com/watch?v=5jO7z0zID50

V úterý 28.5. 2019 uspořádal fotbalový klub FC Vsetín ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky náborovou akci Můj první gól.
Na sportovní dopoledne potvrdilo účast sedm mateřských školek ze Vsetína, s celkovým počtem 210 dětí.
I přesto, že počasí v tento den účastníkům moc nepřálo, našlo si cestu na fotbalové hřiště více než 100 dětí. Největší zastoupení měly školky z MŠ Sychrov a MŠ Kobzáňova. Soudě podle jejich úsměvů a zápalu na jednotlivých sportovních stanovištích, kterých bylo celkem deset, se akce vydařila na jedničku! Děti si mohly na třech stanovištích zahrát různé formy fotbálku, na dalších například zaházet míčky na cíl, prověřit rychlost, obratnost, ale hlavně si užít spoustu zábavy a radosti z pohybu. A o to zde především šlo.
Zpět do školek odcházely děti příjemně unaveny, ale velmi spokojeny, a to ještě na cestu dostaly drobné dárečky, které si pro ně připravila Fotbalová asociace České republiky a také FC Vsetín.
Za organizaci této akce patří velké poděkování Fotbalové asociaci České republiky, ale také hráčům FC Vsetín kategorie U14 a U15, kteří byli nápomocní u jednotlivých soutěží, dále všem zúčastněným členům z FC Vsetín a také pedagogickému dozoru dětí.

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
JIRKA KOŘINEK HODNOTÍ PŘEROVSKÝ VÝJEZD

I KDYŽ SE ŠTESTÍM, NAPROSTO ZASLOUŽENĚ FC Viktoria Přerov – FC Vsetín z.s. ...

 
JAN DOBEŠ - Hostování do Všechovic

Dnes jsme se byli podívat  na utkání divizního nováčka ve Všechnovicích. Tam hrály v derby přerovské Kozlovice. V brance domácích...

 
JIŘÍ VÍTEK - přestup z Brumova

Jaké byly Vaše fotbalové začátky? Začínal jsem v pěti letech v přípravě Štítné nad Vláří. Pak jsem odešel do Brumova a hrál tam...

 
MICHAL DOLEŽAL - přestup z Brumova
 
VÍT KOCOUREK - hostování s opcí z Kašavy
 
TŘI BODY Z PŘEROVA
 
MARATON ZÁPASŮ MLÁDEŽE SE ROZJEL
 
NADCHÁZEJÍZÍ VÍKEND STARTUJÍ VŠECHNY LIGOVÉ A DIVIZNÍ SOUTĚŽE
 
PRVNÍ LETOŠNÍ REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA: FC VSETÍN - FK HODONÍN
 
TĚŽKÝ SOUPEŘ V PREMIÉŘE.
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS