Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

NÁROČNÁ PŘÍPRAVA V HRANICÍCH

05.06.2019 | Petr Říha

Do Hranic jsme jeli dokopaní ještě ze sobotního a minulých zápasů. Bez mnoha  hráči základní sestavy. Takže dostali příležitost hráči i dorostu. Tomáš Ohryzek a Stanislav Machač, abychom vůbec  postavili jedenáctku. Tomáš  Ohryzek ukázal, že se toho nebojí a byl na kraji zálohy milým překvapením.
Celý anglický závěr sezony (opět 3 zápasy v sedmi dnech) už je brán už také jako příprava na další sezonu, kdy  dostávají spoustu příležitosti i všichni hráči širšího kádru, kteří zjískávají cenné  zkusenosti. A hrají  tvz. o triko do další sezony.
Jsme již v plné přípravě  na sezonu následnující. Probíhají mnohá  jednání. Vše zatím necháváme  pod pokličkou, bude na ně dostatek času.

"Další zápas jako dobrá škola pro naše mladé hráče. Hranice byly kompletní a zaslouženě vyhrály. Zápas se rozhodoval v prvním poločase, kdy nám dal soupeř tři laciné branky. Všechno zlé je k něčemu dobré. Kdybychom neměli takové problémy se sestavou, nedostali by mladí hráči tolik herního prostoru a nezískali tolik potřebných divizních zkušeností," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega pro Valašskýfotbal.cz

SK HRANICE - FC VSETÍN  4:0 
FC Vsetín: Eliáš - Řeřucha, Dulík, Maček, Kovács - Mydlář, Smilek (46. Ohryzek), Zuzaňák, Janků (78. Macháč), Surovec - Hořelica.    Trenér Miroslav Mičega.

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
JAN ŠULÁK SE VRACÍ DO VSETÍNA

Rodák z Halenkova, který v mládí přestoupil do Vsetína, aby ho jeho fotbalové kroky dále zavedly přes Sigmu Olomouc a ...

 
FASTAV CUP 2020

Blíži se nám období  zimní  přípravy a my jsme se rozhodli  opět  uspořádat další  ročník  fotbalového...

 
PRONÁJEM HRAJÍ POCHY - ZIMA A JARO 2020

Jako každý  rok  nabízí  FC Vsetín k dispozici  hrací  plochu na umělce  Pod Pecníkem. Objednávky prosím...

 
NOVÉ DRESY PRO PŘÍPRAVKY OD FIRMY MARŠÁLEK A ŽÍLA
 
FOTOARCHÍV MIRKA VORKA
 
NOVÉ FASTAV DRESY FC VSETÍN
 
JDEME SVOU CESTOU. VSETÍNSKOU CESTOU
 
PODZIM UKÁZAL TRENÉRU MIČEGOVI, PROČ PŘIŠEL PRACOVAT NA VSETÍN
 
RÁDI BYCHOM SI JEDNOU VYZKOUŠELI TŘETI LIGU, PŘIZNÁVÁ VLADIMÍR SUROVEC
 
TAK TO BYL ZÁVĚR ANEB ÚCTYHODNÁ SÉRIE NESKONČILA !!
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS