Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

NÁROČNÁ PŘÍPRAVA V HRANICÍCH

05.06.2019 | Petr Říha

Do Hranic jsme jeli dokopaní ještě ze sobotního a minulých zápasů. Bez mnoha  hráči základní sestavy. Takže dostali příležitost hráči i dorostu. Tomáš Ohryzek a Stanislav Machač, abychom vůbec  postavili jedenáctku. Tomáš  Ohryzek ukázal, že se toho nebojí a byl na kraji zálohy milým překvapením.
Celý anglický závěr sezony (opět 3 zápasy v sedmi dnech) už je brán už také jako příprava na další sezonu, kdy  dostávají spoustu příležitosti i všichni hráči širšího kádru, kteří zjískávají cenné  zkusenosti. A hrají  tvz. o triko do další sezony.
Jsme již v plné přípravě  na sezonu následnující. Probíhají mnohá  jednání. Vše zatím necháváme  pod pokličkou, bude na ně dostatek času.

"Další zápas jako dobrá škola pro naše mladé hráče. Hranice byly kompletní a zaslouženě vyhrály. Zápas se rozhodoval v prvním poločase, kdy nám dal soupeř tři laciné branky. Všechno zlé je k něčemu dobré. Kdybychom neměli takové problémy se sestavou, nedostali by mladí hráči tolik herního prostoru a nezískali tolik potřebných divizních zkušeností," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega pro Valašskýfotbal.cz

SK HRANICE - FC VSETÍN  4:0 
FC Vsetín: Eliáš - Řeřucha, Dulík, Maček, Kovács - Mydlář, Smilek (46. Ohryzek), Zuzaňák, Janků (78. Macháč), Surovec - Hořelica.    Trenér Miroslav Mičega.

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
VSETÍNSKÁ UMĚLKA POD PECNÍKEM JE PŘIPRAVENA NA ZIMNÍ SEZONU

Využili jsme letos krásného babího léta a domluvili jsme veškeré  potřebné práce na umělce Pod Pecníkem tak, aby bylo vše hotové,...

 
NOVÝ TRÁVNÍK SE SKAŠTICÍCH

Přinášíme několik  snímků skaštického pažitu. Loni  na podzim zorané bývalé hřiště. Na jaro zaseto. A na podzim se...

 
SEDMÉ UTKÁNÍ BEZ PROHRY V ŘADĚ

TJ SKAŠTICE - FC VSETÍN 1:1  "Bod z venku bereme. V prvním poločase jsme jen s velkým štěstím ustáli fakt, že malé hřiště...

 
JAKUB ELIÁŠ - ROZHOVOR VE VALAŠSKÉM DENÍKU
 
OLIVIA LUKÁŠOVA V LIZE MISTRŮ
 
DVACET MINUT A DOST - SERIE ALE PŘESTO POKRAČUJE
 
OHLASY TRENÉRŮ PO UTKÁNÍ
 
DALŠÍ VÝHRA S NULOU
 
V SOBOTU: DIVIZNÍ NOVÁČEK ZE VŠECHOVIC
 
Z KRAJE VÍNA VEZOU CENNÝ BOD
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS