Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

NÁROČNÁ PŘÍPRAVA V HRANICÍCH

05.06.2019 | Petr Říha

Do Hranic jsme jeli dokopaní ještě ze sobotního a minulých zápasů. Bez mnoha  hráči základní sestavy. Takže dostali příležitost hráči i dorostu. Tomáš Ohryzek a Stanislav Machač, abychom vůbec  postavili jedenáctku. Tomáš  Ohryzek ukázal, že se toho nebojí a byl na kraji zálohy milým překvapením.
Celý anglický závěr sezony (opět 3 zápasy v sedmi dnech) už je brán už také jako příprava na další sezonu, kdy  dostávají spoustu příležitosti i všichni hráči širšího kádru, kteří zjískávají cenné  zkusenosti. A hrají  tvz. o triko do další sezony.
Jsme již v plné přípravě  na sezonu následnující. Probíhají mnohá  jednání. Vše zatím necháváme  pod pokličkou, bude na ně dostatek času.

"Další zápas jako dobrá škola pro naše mladé hráče. Hranice byly kompletní a zaslouženě vyhrály. Zápas se rozhodoval v prvním poločase, kdy nám dal soupeř tři laciné branky. Všechno zlé je k něčemu dobré. Kdybychom neměli takové problémy se sestavou, nedostali by mladí hráči tolik herního prostoru a nezískali tolik potřebných divizních zkušeností," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega pro Valašskýfotbal.cz

SK HRANICE - FC VSETÍN  4:0 
FC Vsetín: Eliáš - Řeřucha, Dulík, Maček, Kovács - Mydlář, Smilek (46. Ohryzek), Zuzaňák, Janků (78. Macháč), Surovec - Hořelica.    Trenér Miroslav Mičega.

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
JIRKA KOŘINEK HODNOTÍ PŘEROVSKÝ VÝJEZD

I KDYŽ SE ŠTESTÍM, NAPROSTO ZASLOUŽENĚ FC Viktoria Přerov – FC Vsetín z.s. ...

 
JAN DOBEŠ - Hostování do Všechovic

Dnes jsme se byli podívat  na utkání divizního nováčka ve Všechnovicích. Tam hrály v derby přerovské Kozlovice. V brance domácích...

 
JIŘÍ VÍTEK - přestup z Brumova

Jaké byly Vaše fotbalové začátky? Začínal jsem v pěti letech v přípravě Štítné nad Vláří. Pak jsem odešel do Brumova a hrál tam...

 
MICHAL DOLEŽAL - přestup z Brumova
 
VÍT KOCOUREK - hostování s opcí z Kašavy
 
TŘI BODY Z PŘEROVA
 
MARATON ZÁPASŮ MLÁDEŽE SE ROZJEL
 
NADCHÁZEJÍZÍ VÍKEND STARTUJÍ VŠECHNY LIGOVÉ A DIVIZNÍ SOUTĚŽE
 
PRVNÍ LETOŠNÍ REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA: FC VSETÍN - FK HODONÍN
 
TĚŽKÝ SOUPEŘ V PREMIÉŘE.
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS