Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

TRENÉR MIČEGA PRO VALAŠSKÝ DENNÍK

03.06.2019 | Daniel Ostrčilík

HEŘMANOVICE – VSETÍN 3:2 (2:1)
Vsetín s torzem nezklamal. Mičega chválil mladíky

Po utkání  se  trenér Mičega vyjádřil i pro Valašský denník.V zápase  se  musel  ze zdravotních důvodů obejít bez šesti hráčů základní sestavy. Kouč Vsetína Miroslav Mičega známý svým zájmem o výchovu mladých fotbalistů nasadil do zápasu proti nováčkovi soutěže Heřmanovicím hned pět hráčů, kterým bylo jednadvacet let a méně. I přes porážku 2:3 si výkon pochvaloval.

„Do zápasu jsme šli s malou dušičkou. Ale dostali šanci mladí chalani, kteří doteď dostávali málo prostoru. Strašně mile mě překvapili. Přispěli jsme k velmi dobrému zápasu,“ pochvaloval si přístup a nasazení kouč Miroslav Mičega.

V první půli domácí šli do vedení v 9. minutě gólem Václavíka, ve 22. minutě Mydlář vyrovnal. Ještě do pauzy však opět dostal domácí do vedení další proměněnou penaltou Opata.

„V první půli měly Heřmanovice vyšší kvalitu, zaslouženě vyhrávaly. Druhou půli jsme byli lepší my, kvalita byla na naší straně a vyrovnali jsme,“ zmínil slovenský trenér Vsetína trefu Kovacse z úvodu druhé půle.

„Obě mužstva chtěla vyhrát, hrálo se nahoru-dolů. Měli jsme obrovskou šanci po krásné střele, mysleli jsme si, že to byl gól. Vzápětí jsme inkasovali z rohu,“ litoval Mičega gólů Šimáčka z 88. minuty.

„Bylo mi trochu kluků líto, ale klobouk dolů před nimi. Máme na čem stavět. Tihle mladí kluci mají pro fotbal obrovskou perspektivu,“ pomyslně smekl Mičega.

Vsetín: Eliáš – Dulík, Řeřucha, Kovács (81. Kovacs), Mydlář, Surovec, Smilek, Maček, Janků, Hořelica, Zuzaňák. Trenér: M. Mičega.

Zdroj: www.valasskydenik.cz

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
JIRKA KOŘINEK HODNOTÍ PŘEROVSKÝ VÝJEZD

I KDYŽ SE ŠTESTÍM, NAPROSTO ZASLOUŽENĚ FC Viktoria Přerov – FC Vsetín z.s. ...

 
JAN DOBEŠ - Hostování do Všechovic

Dnes jsme se byli podívat  na utkání divizního nováčka ve Všechnovicích. Tam hrály v derby přerovské Kozlovice. V brance domácích...

 
JIŘÍ VÍTEK - přestup z Brumova

Jaké byly Vaše fotbalové začátky? Začínal jsem v pěti letech v přípravě Štítné nad Vláří. Pak jsem odešel do Brumova a hrál tam...

 
MICHAL DOLEŽAL - přestup z Brumova
 
VÍT KOCOUREK - hostování s opcí z Kašavy
 
TŘI BODY Z PŘEROVA
 
MARATON ZÁPASŮ MLÁDEŽE SE ROZJEL
 
NADCHÁZEJÍZÍ VÍKEND STARTUJÍ VŠECHNY LIGOVÉ A DIVIZNÍ SOUTĚŽE
 
PRVNÍ LETOŠNÍ REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA: FC VSETÍN - FK HODONÍN
 
TĚŽKÝ SOUPEŘ V PREMIÉŘE.
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS