Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

TRENÉR MIČEGA PRO VALAŠSKÝ DENNÍK

03.06.2019 | Daniel Ostrčilík

HEŘMANOVICE – VSETÍN 3:2 (2:1)
Vsetín s torzem nezklamal. Mičega chválil mladíky

Po utkání  se  trenér Mičega vyjádřil i pro Valašský denník.V zápase  se  musel  ze zdravotních důvodů obejít bez šesti hráčů základní sestavy. Kouč Vsetína Miroslav Mičega známý svým zájmem o výchovu mladých fotbalistů nasadil do zápasu proti nováčkovi soutěže Heřmanovicím hned pět hráčů, kterým bylo jednadvacet let a méně. I přes porážku 2:3 si výkon pochvaloval.

„Do zápasu jsme šli s malou dušičkou. Ale dostali šanci mladí chalani, kteří doteď dostávali málo prostoru. Strašně mile mě překvapili. Přispěli jsme k velmi dobrému zápasu,“ pochvaloval si přístup a nasazení kouč Miroslav Mičega.

V první půli domácí šli do vedení v 9. minutě gólem Václavíka, ve 22. minutě Mydlář vyrovnal. Ještě do pauzy však opět dostal domácí do vedení další proměněnou penaltou Opata.

„V první půli měly Heřmanovice vyšší kvalitu, zaslouženě vyhrávaly. Druhou půli jsme byli lepší my, kvalita byla na naší straně a vyrovnali jsme,“ zmínil slovenský trenér Vsetína trefu Kovacse z úvodu druhé půle.

„Obě mužstva chtěla vyhrát, hrálo se nahoru-dolů. Měli jsme obrovskou šanci po krásné střele, mysleli jsme si, že to byl gól. Vzápětí jsme inkasovali z rohu,“ litoval Mičega gólů Šimáčka z 88. minuty.

„Bylo mi trochu kluků líto, ale klobouk dolů před nimi. Máme na čem stavět. Tihle mladí kluci mají pro fotbal obrovskou perspektivu,“ pomyslně smekl Mičega.

Vsetín: Eliáš – Dulík, Řeřucha, Kovács (81. Kovacs), Mydlář, Surovec, Smilek, Maček, Janků, Hořelica, Zuzaňák. Trenér: M. Mičega.

Zdroj: www.valasskydenik.cz

 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od ..... )  

SO 14.března :
Luhačovice (v Luhačovicích, 14:00)
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
ROZLOSOVÁNÍ FASTAV CUPU 2020

FASTAV CUP 2020  je definitivně rozdělen. Zápasy jsme  vměstnali  do třech víkendů.  Rozpis jednotlivých zápasů...

 
PRVNÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS VE ZLÍNĚ

FASTAV ZLÍN "B"  -  FC VSETÍN 5:1  (3:0) "I když máme široký kádr, tak jsme odjeli k zápasu z mnoha příčin pouze se 13...

 
MOMENTKY Z PODZIMU 2019

Přinášíme ještě jeden pohled na podzim 2019. Momentky ze zápasů zachytila a poslala paní Leskovjanová. Děkujeme. Otevřít si můžete...

 
MARIÁN KOVAŘÍK JE ZPĚT NA VSETÍNĚ
 
PRVNÍ TÝDEN PŘÍPRAVY
 
ROK 2019 V OBRAZECH
 
AKTUÁLNĚ K DIVIZNÍMI A-TÝMU
 
FASTAV CUP 2020
 
KONCEPCE SPORTU VE VSETÍNĚ ANEB AKTUALITY OHLEDNĚ OHRADY
 
JAKUB PLŠEK ODCHÁZÍ SE SIGMY OLOMOUC DO ZAHRANIČÍ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS