Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

TRENÉR MIČEGA PRO VALAŠSKÝ DENNÍK

03.06.2019 | Daniel Ostrčilík

HEŘMANOVICE – VSETÍN 3:2 (2:1)
Vsetín s torzem nezklamal. Mičega chválil mladíky

Po utkání  se  trenér Mičega vyjádřil i pro Valašský denník.V zápase  se  musel  ze zdravotních důvodů obejít bez šesti hráčů základní sestavy. Kouč Vsetína Miroslav Mičega známý svým zájmem o výchovu mladých fotbalistů nasadil do zápasu proti nováčkovi soutěže Heřmanovicím hned pět hráčů, kterým bylo jednadvacet let a méně. I přes porážku 2:3 si výkon pochvaloval.

„Do zápasu jsme šli s malou dušičkou. Ale dostali šanci mladí chalani, kteří doteď dostávali málo prostoru. Strašně mile mě překvapili. Přispěli jsme k velmi dobrému zápasu,“ pochvaloval si přístup a nasazení kouč Miroslav Mičega.

V první půli domácí šli do vedení v 9. minutě gólem Václavíka, ve 22. minutě Mydlář vyrovnal. Ještě do pauzy však opět dostal domácí do vedení další proměněnou penaltou Opata.

„V první půli měly Heřmanovice vyšší kvalitu, zaslouženě vyhrávaly. Druhou půli jsme byli lepší my, kvalita byla na naší straně a vyrovnali jsme,“ zmínil slovenský trenér Vsetína trefu Kovacse z úvodu druhé půle.

„Obě mužstva chtěla vyhrát, hrálo se nahoru-dolů. Měli jsme obrovskou šanci po krásné střele, mysleli jsme si, že to byl gól. Vzápětí jsme inkasovali z rohu,“ litoval Mičega gólů Šimáčka z 88. minuty.

„Bylo mi trochu kluků líto, ale klobouk dolů před nimi. Máme na čem stavět. Tihle mladí kluci mají pro fotbal obrovskou perspektivu,“ pomyslně smekl Mičega.

Vsetín: Eliáš – Dulík, Řeřucha, Kovács (81. Kovacs), Mydlář, Surovec, Smilek, Maček, Janků, Hořelica, Zuzaňák. Trenér: M. Mičega.

Zdroj: www.valasskydenik.cz

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
NOVÉ FASTAV DRESY FC VSETÍN

Představujeme vám nové dresy, ve kterých jsme nastoupili v průběhu naší  vítězné podzimní vlny. Dresy zdobí loga firem Fastav...

 
JDEME SVOU CESTOU. VSETÍNSKOU CESTOU

Podzimní část letošní divizní je za námi. V klidu a bez emocí se můžeme podívat zpět a zhodnotit minulé období. Úctyhodná ...

 
PODZIM UKÁZAL TRENÉRU MIČEGOVI, PROČ PŘIŠEL PRACOVAT NA VSETÍN

Přinášíme  rozovor webového portálu Valašský  fotbal s  trenérem Mičegou: Podzim ukázal trenéru Mičegovi, proč přišel...

 
RÁDI BYCHOM SI JEDNOU VYZKOUŠELI TŘETI LIGU, PŘIZNÁVÁ VLADIMÍR SUROVEC
 
TAK TO BYL ZÁVĚR ANEB ÚCTYHODNÁ SÉRIE NESKONČILA !!
 
VÍTĚZNÁ JÍZDA POKRAČUJE
 
NOVÉ SADY - POSLEDNÍ DOMÁCÍ ZÁPAS PODZIMU
 
NÁRAMNÁ PODÍVANÁ NA ZÁVĚR
 
FC VSETÍN - FK NOVÉ SADY 3:1
 
OHLASY PO UTKÁNÍ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS