Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

TENKÁ ČERVENÁ LINIE

03.06.2019 | Petr Říha

HEŘMANICE - FC VSETÍN  3:2
Jak málý je rozdíl mezi 3:2 a 2:3 jsme se přesvědčili v ostravských Heřmanicích.  Dvě minutky před koncem byl stav vyrovnaný 2:2. Po  střele Adama Smilka  se  míč  od břevna  odráží  zpět  do pole a za  pár chvil byli domácí  úspěšnější a vstřelili rozhodující  branku. Klasické  fotbalové nedáš - dostaneš.
Nicméně torzo našich válečníků zaslouží  velkou  pochvalu. 12 statečných (posledních) vyrazilo na sever  a nebyli daleko oz zisku bodů. Veřme, že se na nás  štěstí trošku usměje ve zvývajících dvou utkáních.  Další utkání hrajeme  již  zítra  v Hranicích.    

"Jeli jsme bez šesti hráčů základní sestavy k zápasu s malou dušičkou, ale po něm musím říct, že naši mladí hráči obstáli. V prvním poločase byli domácí lepším týmem a po zásluze byli ve vedení. My jsme po přestávce převzali otěže a srovnali. Pak to bylo kdo s koho. Hrál se výborný a otevřený fotbal. V 88. minutě trefil Smilek z dvaceti metrů krásnou střelou břevno a z protiútoku jsme dostali třetí branku. I tak jsem na kluky hrdý, protože ukázali, že mají budoucnost," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega pro  Valašský  Fotbal

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
JAN ŠULÁK SE VRACÍ DO VSETÍNA

Rodák z Halenkova, který v mládí přestoupil do Vsetína, aby ho jeho fotbalové kroky dále zavedly přes Sigmu Olomouc a ...

 
FASTAV CUP 2020

Blíži se nám období  zimní  přípravy a my jsme se rozhodli  opět  uspořádat další  ročník  fotbalového...

 
PRONÁJEM HRAJÍ POCHY - ZIMA A JARO 2020

Jako každý  rok  nabízí  FC Vsetín k dispozici  hrací  plochu na umělce  Pod Pecníkem. Objednávky prosím...

 
NOVÉ DRESY PRO PŘÍPRAVKY OD FIRMY MARŠÁLEK A ŽÍLA
 
FOTOARCHÍV MIRKA VORKA
 
NOVÉ FASTAV DRESY FC VSETÍN
 
JDEME SVOU CESTOU. VSETÍNSKOU CESTOU
 
PODZIM UKÁZAL TRENÉRU MIČEGOVI, PROČ PŘIŠEL PRACOVAT NA VSETÍN
 
RÁDI BYCHOM SI JEDNOU VYZKOUŠELI TŘETI LIGU, PŘIZNÁVÁ VLADIMÍR SUROVEC
 
TAK TO BYL ZÁVĚR ANEB ÚCTYHODNÁ SÉRIE NESKONČILA !!
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS