Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

ŽENY: FC VSETÍN - VÍTKOVICE 5:2

26.05.2019 | Petr Říha

Dnes holky odehrály poslední utkání v moravskoslezské lize  žen. Porazily houževnaté  Vítkovice. Upevnily si tak konečné  TŘETÍ MÍSTO v nejvyšší moravské soutěži. Gratulujeme !!
Není žádným tajemstvím, že navíc  brzo  přibude další možná  budoucí opora do týmu. A tak si kapitánka Jarka s trenérem Martinem  na chvíli oblečou tréninkové dresy a budou koučováni jejich miminkem.  Tým do letní přípravy převezme zatím trenér  Zemánek, který ve Valašské  Polance  trénoval  8  let  mládež a jehož dcera  Viktorie hraje od letošní sezony  za  vsetínské dorostenky i ženy.  Vítáme ho tímto v týmu. Věříme, že s  i Martinem i Jarkou (přátele na telefonu :-) ) vytvoří  silný tandem, který povede  druhou  ligovou sezonou  tým žen a divizní tým dorostenek. 

Pár slov k utkání  od Lubomíra Hotaře:

VSETÍN SE LOUČIL SE SEZONOU VÝHROU NAD VÍTKOVICEMI. ZÁPAS PŘIKRÁŠLILA HATTRICKEM NELA ŠEVČÍKOVÁ

Výhrou se v neděli rozloučily se sezonou v Moravskoslezské lize žen fotbalistky Vsetína. V tabulce obsadily třetí místo.

Vsetínský tým v 5. kole nadstavbové části soutěže zdolal Vítkovice 5:2. Už po dvaceti sekundách poslala Valašky do vedení Nela Ševčíková. Stejná hráčka se postarala i o další dva domácí góly a Vsetín ve třiatřicáté minutě vedl 3:0. Dvě minuty před přestávkou korigovala stav na 3:1 Herichová.

Po změně stran se Vítkovice zlepšily a v 70. minutě znovu Herichová upravila skóre na 3:2. Závěr duelu ale znovu patřil vsetínskému týmu, když dvě trefy Elišky Skramuské v 87. a 89. minutě daly výsledku konečnou podobu na 5:2.

,,V první půli jsme Severomoravanky přehrávali technikou. Dařil se nám také rychlý přechod do útoku. Ve druhé půli jsme ale polevili v úsilí. Nedokázali jsme si vytvářet šance. Naopak Vítkovice byly v ofenzívě nebezpečnější. Zlepšili jsme se až v posledních pěti minutách,“ informoval o zajímavé partii domácí kouč Martin Pavlát.

FC VSETÍN – VÍTKOVICE 5:2 (3:1)

Branky Vsetína: Nela Ševčíková 3, Skramuská 2.

Vsetín: Jašková – Kovaříčková, Zemánková, Randuchová, Petra Ševčíková, Mikešová, Rýdlová, Kocurková, Čípová, Skramuská, Nela Ševčíková. Střídaly:Holubová, Pernická.


 
Utkání
LETNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SOBOTA  13.ČERVNA
FC VSETÍN - NOVÝ  JIČÍN
17:30 - Tyršovka


PÁTEK  19. ČERVNA
FC  VSETÍN - FC FASTAV ZLÍN "B"
18:00 - Tyršovka


SOBOTA  27. ČERVNA
FC  VSETÍN .  SK HRANICE
17:30 - Tyršovka


SOBOTA  4. ČERVENCE
FC  VSETÍN - TJ VALAŠSKÉ  MEZIŘÍČÍ
17:30 - Tyršovka


LUHAČOVICE
Termín upřesníme

Předkolo MOL CUP
Termín upřesníme


 

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PRVNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ

První  přípravné  utkání  pro nadcházející  sezonu odehrajeme  nakonec  na  hřišti v Liptále. V sobotu...

 
OD PONDĚLÍ 25.5. SE MOHOU PUŽÍVAT I ŠATNY

Od pondělí  25.5.2020 se rozvolňují dále opatření a již budeme moci využívat i vnitřní zázemí, sprchy a šatny.

 
TRÉNINKY A-TÝMU V SEMETÍNĚ

V tomto týdnu se naplno rozjely tréninky A-týmu na travnatém hřišti v  Semetíně, které nám Víťa  perfektně  připavil....

 
PRVNÍ TRÉNINK A-TÝMU
 
PRVNÍ TRÉNINKY MLÁDEŽE
 
PLÁNY NA PRVNÍ POCOVIDOVÉ TRÉNINKY
 
11. KVĚTEN - FOTBAL POVSTÁVÁ Z POPELA
 
TRENÉŘI MLÁDEŽE PRO NÁSLEDUJÍCÍ SEZONU 2020/2021
 
KONCEM DUBNA PROBĚHLA ÚDRŽBA HŘIŠŤ
 
INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS