Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

ŠESTÁ PENALTA A 2:3

25.05.2019 | Petr Říha

Snažíme se utkání připravit. Hřiště přes týden šetříme, tráva i přes deště v týdnu je pěkná. Sudí mají vše připravené. Šatnu hostů jako  vždy vybavíme ovocem a nápoji. Těšíme se na dobrý, uvolněný  fotbal  dvou celků z prostřědku  tabulky...  a ...  další  utkání, další  rozhodujíci moment v  druhém poločase, v podobě  další  odpískané penalty po vzájemné strkanici mimo hru. Navíc červená karta pro Lukáše Matůše. Šestá penalta v řadě a opět prohra o gól. Člověk se ptá jestli  vůbec má  smysl  se v tomto pohybovat ?
 
Večer před  utkáním  navíc  přichází  omluvenka od  Jardy Foltýna (natáhlý sval). Plus  další hororová jobovka: před hokejem v Bratislavě v pátek srazilo auto na přechodu Pavla Naňáka, který  skončil s naraženými  žebry a kotníkem v  sádře :-(  Sezonu  také  dohrál. Přesto ostatní borci dobře  bojovali i za další dva zraněné spoluhráče.
Toto jaro, to je pro nás očistěc :-( 

"První poločas byl výborný z obou stran. Diváci se museli bavit. Hrálo se nahoru, dolů. My jsme hned reagovali na inkasovanou branku a zápas točili. Z kraje druhého poločasu jsme mohli jít do vedení 4:1, ale Zuzaňák s Hořelicou svoje šance neproměnili. Naopak z brejku přišlo vyrovnání. Utkání hrubě ovlivnil v 63. minutě rozhodčí Vrťo, který si proti nám zcela nepochopitelně vymyslel pokutový kop a vyloučení Matůše. Já nevím, co si mám myslet o dvou věcech. Hraje osmý s devátým a rozhodčí takto zbytečně ovlivní a pokazí dobrý zápas. A pak proč je proti nám odpískáno šest penalt v pěti po sobě jdoucích zápasech? To není normální. Pokud budou předvádět rozhodčí takové výkony jako dnes pan Vrťo, je to nejlepší recept na zánik amatérského fotbalu, protože lidé, kteří kolem toho pracují a dávají do toho peníze, otráveně odejdou," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega.

FC VSETÍN - BOSPOR  BOHUMÍN  2:3

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
JIRKA KOŘINEK HODNOTÍ PŘEROVSKÝ VÝJEZD

I KDYŽ SE ŠTESTÍM, NAPROSTO ZASLOUŽENĚ FC Viktoria Přerov – FC Vsetín z.s. ...

 
JAN DOBEŠ - Hostování do Všechovic

Dnes jsme se byli podívat  na utkání divizního nováčka ve Všechnovicích. Tam hrály v derby přerovské Kozlovice. V brance domácích...

 
JIŘÍ VÍTEK - přestup z Brumova

Jaké byly Vaše fotbalové začátky? Začínal jsem v pěti letech v přípravě Štítné nad Vláří. Pak jsem odešel do Brumova a hrál tam...

 
MICHAL DOLEŽAL - přestup z Brumova
 
VÍT KOCOUREK - hostování s opcí z Kašavy
 
TŘI BODY Z PŘEROVA
 
MARATON ZÁPASŮ MLÁDEŽE SE ROZJEL
 
NADCHÁZEJÍZÍ VÍKEND STARTUJÍ VŠECHNY LIGOVÉ A DIVIZNÍ SOUTĚŽE
 
PRVNÍ LETOŠNÍ REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA: FC VSETÍN - FK HODONÍN
 
TĚŽKÝ SOUPEŘ V PREMIÉŘE.
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS