Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

ŠKOLNÍ FOTBALOVÉ DOPOLEDNE POD PECNÍKEM

20.05.2019 | Martin Zbranek

Fotbalová asociace České republiky společně s FC Vsetín, pořádá 28.5. od 9:00 -12:00 na hřišti (umělce) Pod Pecníkem sportovní a fotbalové dopoledne, pod názvem „ MĚSÍC NÁBORŮ“, aneb  „HLEDÁME NOVÉ FOTBALISTY“.

Na úterní dopoledne (28.května) jsou pozvány prakticky všechny mateřské školky z města Vsetín. Také některé první třídy základních škol, aby se zúčastnily této sportovní akce.

Pro děti bude připraveno 10 sportovních stanovišť, které budou zaměřeny na všeobecné sportovní aktivity, nejenom fotbalové.

Děti si dostatečně užijí například malých forem fotbálku, různých honiček, házení míčků na cíl, soutěže v obratnosti, kreslení sportovní tématiky a mnoho dalších aktivit.
Děti také dostanou drobné dárky a občerstvení, které si FAČR a FC Vsetín společně připravil.
Na malé sportovce se těší tým trenérů a mladých talentovaných hráčů FC Vsetín.

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
NOVÉ FASTAV DRESY FC VSETÍN

Představujeme vám nové dresy, ve kterých jsme nastoupili v průběhu naší  vítězné podzimní vlny. Dresy zdobí loga firem Fastav...

 
JDEME SVOU CESTOU. VSETÍNSKOU CESTOU

Podzimní část letošní divizní je za námi. V klidu a bez emocí se můžeme podívat zpět a zhodnotit minulé období. Úctyhodná ...

 
PODZIM UKÁZAL TRENÉRU MIČEGOVI, PROČ PŘIŠEL PRACOVAT NA VSETÍN

Přinášíme  rozovor webového portálu Valašský  fotbal s  trenérem Mičegou: Podzim ukázal trenéru Mičegovi, proč přišel...

 
RÁDI BYCHOM SI JEDNOU VYZKOUŠELI TŘETI LIGU, PŘIZNÁVÁ VLADIMÍR SUROVEC
 
TAK TO BYL ZÁVĚR ANEB ÚCTYHODNÁ SÉRIE NESKONČILA !!
 
VÍTĚZNÁ JÍZDA POKRAČUJE
 
NOVÉ SADY - POSLEDNÍ DOMÁCÍ ZÁPAS PODZIMU
 
NÁRAMNÁ PODÍVANÁ NA ZÁVĚR
 
FC VSETÍN - FK NOVÉ SADY 3:1
 
OHLASY PO UTKÁNÍ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS