Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FC TVD SLAVIČÍN - FC VSETÍN 3 : 2

19.05.2019 | Petr Říha

Poslední čtyři zápasy  = čtyři  penalty. A když  Eli  onu  čvrtou chytne, no tak se foukne pro jistotu  ještě  pátá :-( Pochybujeme, že  je  letos  v soutěži tým proti kterému bylo odpískáno tolik přísných penalt.

"Prvních dvacet minut byli domácí lepším celkem. My jsme se nemohli dostat do hry, brankář Eliáš kryl dokonce pokutový kop. Pak jsem se chytili a do poločasu zápas otočili. Ve druhém poločase se hra často kouskovala. Proti nám bylo nařízeno strašně moc standardních situací. Domácí z druhé penalty v zápase srovnali a po krásné akce rozhodli zápas. Moji hráči se nemají za co stydět, až mi jich bylo líto. Gratuluji soupeři. Slavičín měl asi vyhrát a tak se také stalo. Mne těší fakt, že před mým příchodem do Vsetína nebyl tento tým respektovaný, ale i dnešní zápas mi potvrdil, že již tomu tak je," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega pro Valašskýfotbal.cz

Naši  borci zaslouží respekt. Pokud  byl na zápase  divák, který nebyl fanoušek  ani jednoho  týmu, musel se mu zápas  líbit. Vsetínský fanoušek (i hráči a trenér) cítil trochu křivdu, hlavně za druhou půlku. Nicméně šancí bylo v utkání spousta. Domácí Spavičín (hlavně  v první půli) ohrozil  vsetínskou bránu častěji. Žlutý černokněžník  v naší  bráně doslova  čaroval, dokonce  chytil  penaltu. I proto šel Slavičín do kabin s nepříznivým skóre (1:2). Domácí však  vědí jak na hřišti vytvořit  tlak aby se dostali ke standartkám a vývoj utkání otočili. Bohužel. Remíza by byla spravedlivější.

Hrálo se na pěkně  připraveném hřišti, za krásného počasí. V příjemné divácké kulise, která by mohla být příští  rok v centální divizi  častější, protože  se bude hrát  více  takových derby. Děkujeme hráčům za pěkný zápas.

ROZLOSOVÁNÍ TÝMŮ

Přinášíme  rozlosování  týmu do  divizních  soutěží  pro  příští  rok.

POSLEDNÍ UTKÁNÍ LETOŠNÍ SEZONY

V neděli na Tyršovce proběhlo  poslední  mistrovské  (dvoj)utkání  této sezony.  Derby mladších ...