Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PO BOJI S JIRKOU KOŘÍNKEM :

12.05.2019 | Jiří Kořínek


ROLI PAPÍROVÉHO FAVORITA  NESPLNILI
FC Vsetín z.s. – FK Viktoria Přerov
2 : 2 (0 : 2)

Konečná remíza se jeví z celkového průběhu hry jako naprosto spravedlivá, neboť každému mužstvu patřil jeden poločas. Domácí tým si tak po zlepšeném výkonu po obrátce připsal do tabulky alespoň jeden bod, zatímco pro hosty má zisk bodu v boji o záchranu cenu zlata......... V utkání, ve kterém měl vsetínský tým jednoznačně získat tři body, své fanoušky hluboce zklamal. Po prach mizerném prvním poločase, kdy předposlední celek soutěže převyšoval domácí po všech stránkách, se podstatně zlepšenou hrou ve druhé půli dopracovali Vsetínští alespoň k remíze. Odvrátili tak spekulace, kterých po odehrání prvních pětačtyřiceti minut bylo v kuloárech víc, než je zdrávo. K nepřesvědčivému výkonu vsetínského mužstva je však nutno podotknout, že nastoupilo do zápasu v silně kombinované sestavě.

Do střetnutí vkročili mnohem lépe hosté. Hýřili pohybem, přesnými přihrávkami a neustále zaměstnávali domácí obranu, včetně brankáře Eliáše. Jen zásluhou jeho tří brilantních zákroků se skóre ihned v úvodu neměnilo. Soupeř hrozil svými akcemi ze středu pole i z obou stran. Domácí překročili svou polovinu prakticky až v 10. minutě, ovšem jejich výpad nezpůsobil Přerovským žádné nebezpečí. Hra v rozmezí 15. – 25. minuty byla z obou stran značně neurovnaná a fotbalovou krásou vůbec neoplývala, spíše nudila! Valaši stále za svým soupeřem pokulhávali, a bylo jen otázkou času, kdy inkasují. A tak se i stalo ve 30. minutě, kdy středem pole pronikl Zimčík a prudkou přízemní střelou z deseti metrů se postaral o první úspěch hostů. Ani tato vzniklá situace nedonutila Valachy k větší aktivitě a druhý gól visel stále ve vzduchu. Běžela právě 42. minuta hry, kdy hosté založili rychlý protiútok z pravé strany. Vtrhli neohroženě do velkého čtverce, a téměř u brankové čáry na hranici malého čtverce zatáhl za záchrannou brzdu Maček, ovšem nedovoleným způsobem a hlavní rozhodčí Fabeš nařídil pokutový kop. K míči se postavil Václavíček a nechytatelnou ránou do levé šibenice zvýšil na hrozivých 0 : 2. Domácí zjevně byli rádi, že pouze s dvoubrankovým mankem odcházeli do kabin.

O tom, že tzv. „mytí hlav“ se o přestávce konalo na straně domácích, není sebemenších pochyb, neboť do druhé půle vlétli jako uragán. Ihned po zahájení druhé půle přišpendlili svého soka před vlastní pokutové území a snažili se co nejrychleji stav upravit. Běžela 51. minuta hry, kdy po závaru v trestném území Přerovských doputoval míč ke vsetínskému Bublákovi, a ten se polovysokou střelou bez přípravy trefil přesně. To byla injekce, kterou vsetínský celek nutně potřeboval. Najednou se na branku Sohlicha valil jeden útok za druhým a přerovská obrana nevěděla, kam dříve skočit. Domácí si vytvářeli brankové příležitosti jak na běžícím pásu, avšak v koncovce vždy zklamali. Ať už to byl dvakrát Bublák nebo Surovec i Naňák, žádný z nich nemířil do černého. V 74. minutě po centru Zuzaňáka dokonce byli velmi blízko ke srovnání stavu Naňák s Hořelicou, jenže se vůbec nedohodli a hlavička jednoho z nich skončila na boční síti. Ale Vsetínští i nadále srdnatě bojovali s obranou soupeře a snažili se ke konci střetnutí s nepříznivým stavem ještě něco provést. A jejich enormní úsilí k vyrovnání skutečně vedlo. V 82. minutě se neohroženě řítil z pravé strany do šestnáctky hostů Mydlář, vyslal na svatyni Sohlicha prudkou střelu, kterou ještě tečoval tělem Bublák, a ta skončila za zády překvapeného gólmana. Do konce zápasu se ještě vsetínští hráči hnali za vítězstvím, jenže přerovská obrana, mnohdy i se štěstím, si již cenný bod uhlídala. Nakonec však hosté mohli ještě v poslední minutě překlopit misku vah na svou stranu, když po levé straně unikal Dlouhý a jen díky rychlonohému Mydlářovi jeho úmyslu skórovat zabránil.


Sestava Vsetína: Eliáš – Naňák, Dulík, Maček, Mydlář – Zuzaňák, Bublák, Foltýn, Surovec,
Kovács (70. min. Janků) - Hořelica


 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od ..... )  

SO 14.března :
Luhačovice (v Luhačovicích, 14:00)
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PŘÍPRAVA MLÁDEŽE BĚŽÍ NA PLNÉ OBRÁTKY

Letošní  zima  fotbalu přeje a tak je vsetínské sportovniště  Pod Pecníkem v permanenici.  Příprava  všech ...

 
STARŠÍ DOROST SE PŘEDVEDL V PRVNÍM ZÁPASE FASTAV CUPU V DOBRÉ FORMĚ

Bez respektu nastoupili starší dorostenci FC Vsetín v předehrávce Fastav Cupu  proti prvnímu celku 1.B třídy Francové Lhotě....

 
FASTAV CUP 2020 - ONLINE

V sobotu startuje předehrávkami další ročník FASTAV CUP.Celý turnaj je  tzv. "on-line" v mobilní aplikaci MŮJ FOTBAL a na webu...

 
FOTOREPORTÁŽ Z NOVÉHO MESTA NAD VÁHOM
 
NOVÉ MESTO NAD VÁHOM - FC VSETÍN 4:1
 
MOMENTKY Z UHERSKÉHO BRODU
 
UHERSKÝ BROD - FC VSETÍN 3:5
 
FATAV CUP 2020- rozlosování
 
FC VSETÍN V MIKI GYM
 
ROZLOSOVÁNÍ FASTAV CUPU 2020
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS