Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FC VSETÍN - 1.FC VIKTORIA PŘEROV 2:2

13.05.2019 | Petr Říha

"První poločas tohoto zápasu ani nemůžu hodnotit. Podali jsme v něm nejhorší výkon na jaře a nedokáži si vysvětlit, proč tomu tak bylo. Ve druhém poločase jsme se vrátili ke své kvalitní hře. Dokázali jsme srovnat a měli dvě až tři šance, jak zápas rozhodnout. Za první poločas jsme si tentokrát ale nezasloužili vyhrát," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega pro Valašský  fotbal.

To , že toto uktání nebude  nic jednoduchého jsme moc  dobře věděli. Naše obavy se potvrdily. Hrát proti týmu, který bojuje o všechno (4 body nad hranicí sestupu) je mnohem záludnější, než relativně uvolněné utkání týmu ze středu tabulky. Obavy potvrdilo poločasové  skóre 0:2. Až v druhém poločase jsme zapli na vyšší rychlostní stupeň a borci bojovali  v sestavě, která mohla  být  na hřišti, jak uměli (bez  všech těch zraněných resp. distancovaných  hráčů  a  přes některá  další sebezapření  a  zranění). Podařilo se vyrovnat a vedoucí gol visel ve vzduchu. Na ten už jsme nedosáhli, bohužel.
Nemá vůbec cenu diskutovat o tom, že proti nám byla opět písknutá taková sporná, přísná penalta. Již  třetí utkání v řadě. No a co? Musíme s tím prostě počítat a hrát jakobý jsme začínali od 0:1. :-)  V Lize mistrů jsme v posledních zápasech viděli co všechno se dá otočit, když se bojuje až do konce.
Děkujeme  necelým dvou stovkám přítomných  diváků  za  potlesk, fandění a podporu zejména v poslední  části  zápasu. Ti, kteří nevěřili v poločase, brblali o nějaké předem jasné  (domluvené) hře a o přestávce odešli, tak by bylo lepší, aby se snad ani nevraceli.
Vítězný gól visel ve vzduchu, šance jsme si vypracovali, chyběl klid  v zakončení a proto se zrodila remíza 2:2. 
K dalšímu utkání zajíždíme  na  půdu prvního týmu tabulky. K derby do Slavičína. To zase bude  jiný  zápas. Těšíme se.   

Na  všechny momenty  z utkání  proti  Přerovu  se můžete  podívat díky  kameramanovi Rosťovi Žlebkovi  ZDE : https://youtu.be/D2uyY5uWOes 

Panu reportéru  Fickovi se zase  podařilo pár kouzelných záběrů. Jak to děláte ? :-)  Na povedenou momentku, v druhé půli vítečně hrajícího Radima Bubláka  (na kterého byla krátka i kosa přerovského obránce), i další snímky, se mužeme  podívat ve fotoarchívu.


 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od ..... )  

SO 14.března :
Luhačovice (v Luhačovicích, 14:00)
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PŘÍPRAVA MLÁDEŽE BĚŽÍ NA PLNÉ OBRÁTKY

Letošní  zima  fotbalu přeje a tak je vsetínské sportovniště  Pod Pecníkem v permanenici.  Příprava  všech ...

 
STARŠÍ DOROST SE PŘEDVEDL V PRVNÍM ZÁPASE FASTAV CUPU V DOBRÉ FORMĚ

Bez respektu nastoupili starší dorostenci FC Vsetín v předehrávce Fastav Cupu  proti prvnímu celku 1.B třídy Francové Lhotě....

 
FASTAV CUP 2020 - ONLINE

V sobotu startuje předehrávkami další ročník FASTAV CUP.Celý turnaj je  tzv. "on-line" v mobilní aplikaci MŮJ FOTBAL a na webu...

 
FOTOREPORTÁŽ Z NOVÉHO MESTA NAD VÁHOM
 
NOVÉ MESTO NAD VÁHOM - FC VSETÍN 4:1
 
MOMENTKY Z UHERSKÉHO BRODU
 
UHERSKÝ BROD - FC VSETÍN 3:5
 
FATAV CUP 2020- rozlosování
 
FC VSETÍN V MIKI GYM
 
ROZLOSOVÁNÍ FASTAV CUPU 2020
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS