Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FC VSETÍN - 1.FC VIKTORIA PŘEROV 2:2

13.05.2019 | Petr Říha

"První poločas tohoto zápasu ani nemůžu hodnotit. Podali jsme v něm nejhorší výkon na jaře a nedokáži si vysvětlit, proč tomu tak bylo. Ve druhém poločase jsme se vrátili ke své kvalitní hře. Dokázali jsme srovnat a měli dvě až tři šance, jak zápas rozhodnout. Za první poločas jsme si tentokrát ale nezasloužili vyhrát," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega pro Valašský  fotbal.

To , že toto uktání nebude  nic jednoduchého jsme moc  dobře věděli. Naše obavy se potvrdily. Hrát proti týmu, který bojuje o všechno (4 body nad hranicí sestupu) je mnohem záludnější, než relativně uvolněné utkání týmu ze středu tabulky. Obavy potvrdilo poločasové  skóre 0:2. Až v druhém poločase jsme zapli na vyšší rychlostní stupeň a borci bojovali  v sestavě, která mohla  být  na hřišti, jak uměli (bez  všech těch zraněných resp. distancovaných  hráčů  a  přes některá  další sebezapření  a  zranění). Podařilo se vyrovnat a vedoucí gol visel ve vzduchu. Na ten už jsme nedosáhli, bohužel.
Nemá vůbec cenu diskutovat o tom, že proti nám byla opět písknutá taková sporná, přísná penalta. Již  třetí utkání v řadě. No a co? Musíme s tím prostě počítat a hrát jakobý jsme začínali od 0:1. :-)  V Lize mistrů jsme v posledních zápasech viděli co všechno se dá otočit, když se bojuje až do konce.
Děkujeme  necelým dvou stovkám přítomných  diváků  za  potlesk, fandění a podporu zejména v poslední  části  zápasu. Ti, kteří nevěřili v poločase, brblali o nějaké předem jasné  (domluvené) hře a o přestávce odešli, tak by bylo lepší, aby se snad ani nevraceli.
Vítězný gól visel ve vzduchu, šance jsme si vypracovali, chyběl klid  v zakončení a proto se zrodila remíza 2:2. 
K dalšímu utkání zajíždíme  na  půdu prvního týmu tabulky. K derby do Slavičína. To zase bude  jiný  zápas. Těšíme se.   

Na  všechny momenty  z utkání  proti  Přerovu  se můžete  podívat díky  kameramanovi Rosťovi Žlebkovi  ZDE : https://youtu.be/D2uyY5uWOes 

Panu reportéru  Fickovi se zase  podařilo pár kouzelných záběrů. Jak to děláte ? :-)  Na povedenou momentku, v druhé půli vítečně hrajícího Radima Bubláka  (na kterého byla krátka i kosa přerovského obránce), i další snímky, se mužeme  podívat ve fotoarchívu.


 
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
KONEC PŘESTUPNÍHO OBDOBÍ ...

... VIKTOR  KOVACS  ODCHÁZÍ  NA HOSTOVÁNÍ DO ROŽNOVA POD RADHOŠTĚM.V neděli o půlnoci končí přestupní termíny. Po dvou...

 
ROZHOVOR Z MIROSLAVEM LESKOVJANEM

Reprezentant Miroslav Leskovjan přišel Vsetínu pomoct a získat zase herní praxiVelkou posilu získal Vsetín s návratem mládežnického...

 
ROZHOVOR S PATRIKEM GERŽOU

Fotbalová trasa Zlín - Vsetín - Liptál v podání Patrika GeržiPoslední výraznou posilou divizního Vsetína je Patrik Gerža, který se z...

 
FC VSETÍN – 1. HFK OLOMOUC 1 : 0
 
ZÁPAS PROTI HFK OLOMOUC V OBRAZECH
 
FC VSETÍN - HFK OLOMOUC 1:0
 
V SOBOTU : HFK OLOMOUC
 
SOUSEDSKÉ DERBY BEZ VÍTĚZE
 
V BRUMOVĚ JSME ČEKALI FOTBALOVOU VÁLKU A TA PŘÍŠLA ...
 
V NEDĚLI SE BUDE HRÁT V BRUMOVĚ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS