Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FC VSETÍN - 1.FC VIKTORIA PŘEROV 2:2

13.05.2019 | Petr Říha

"První poločas tohoto zápasu ani nemůžu hodnotit. Podali jsme v něm nejhorší výkon na jaře a nedokáži si vysvětlit, proč tomu tak bylo. Ve druhém poločase jsme se vrátili ke své kvalitní hře. Dokázali jsme srovnat a měli dvě až tři šance, jak zápas rozhodnout. Za první poločas jsme si tentokrát ale nezasloužili vyhrát," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega pro Valašský  fotbal.

To , že toto uktání nebude  nic jednoduchého jsme moc  dobře věděli. Naše obavy se potvrdily. Hrát proti týmu, který bojuje o všechno (4 body nad hranicí sestupu) je mnohem záludnější, než relativně uvolněné utkání týmu ze středu tabulky. Obavy potvrdilo poločasové  skóre 0:2. Až v druhém poločase jsme zapli na vyšší rychlostní stupeň a borci bojovali  v sestavě, která mohla  být  na hřišti, jak uměli (bez  všech těch zraněných resp. distancovaných  hráčů  a  přes některá  další sebezapření  a  zranění). Podařilo se vyrovnat a vedoucí gol visel ve vzduchu. Na ten už jsme nedosáhli, bohužel.
Nemá vůbec cenu diskutovat o tom, že proti nám byla opět písknutá taková sporná, přísná penalta. Již  třetí utkání v řadě. No a co? Musíme s tím prostě počítat a hrát jakobý jsme začínali od 0:1. :-)  V Lize mistrů jsme v posledních zápasech viděli co všechno se dá otočit, když se bojuje až do konce.
Děkujeme  necelým dvou stovkám přítomných  diváků  za  potlesk, fandění a podporu zejména v poslední  části  zápasu. Ti, kteří nevěřili v poločase, brblali o nějaké předem jasné  (domluvené) hře a o přestávce odešli, tak by bylo lepší, aby se snad ani nevraceli.
Vítězný gól visel ve vzduchu, šance jsme si vypracovali, chyběl klid  v zakončení a proto se zrodila remíza 2:2. 
K dalšímu utkání zajíždíme  na  půdu prvního týmu tabulky. K derby do Slavičína. To zase bude  jiný  zápas. Těšíme se.   

Na  všechny momenty  z utkání  proti  Přerovu  se můžete  podívat díky  kameramanovi Rosťovi Žlebkovi  ZDE : https://youtu.be/D2uyY5uWOes 

Panu reportéru  Fickovi se zase  podařilo pár kouzelných záběrů. Jak to děláte ? :-)  Na povedenou momentku, v druhé půli vítečně hrajícího Radima Bubláka  (na kterého byla krátka i kosa přerovského obránce), i další snímky, se mužeme  podívat ve fotoarchívu.


 
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
V PÁTEK 26.ČERVNA : PRVNÍ ZÁPAS

První ostrý zápas této sezony hrajeme  již tento  pátek. Doma, na Tyršovce. Předkolo celostátního poháru Mol Cup proti ...

 
PŘÍPRAVA NA TŘETÍ DIVIZNÍ SEZONU VRCHOLÍ

Tento  týden  jsme rozjeli konečně dlouho očekávanou výměnu kovových zábran  za  branami.  Za modernější ...

 
AKTUALITY Z TÝMU MUŽŮ K 16.7.

Letní příprava mužů FC Vsetín začala v pondělí 8.července. Na prvním tréninku se hlásilo 17 hráčů. Zbylých 5 se omluvilo pro...

 
PŘÍPRAVA TYRŠOVKY NA NADCHÁZEJÍCÍ SEZONU JE V PLNÉM PROUDU
 
NOVÁ HRACÍ DOBA UTKÁNÍ
 
MOL CUP 2019
 
ROZLOŽENÍ TRENÉRŮ MLÁDEŽE FC VSETÍN PRO SEZONU 2019/2020
 
PŘIJĎTE MEZI NÁS
 
JULIUS FICEK SHOTS
 
NOVÉ TÝMY A ROZLOSOVÁNÍ ZÁPASU
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS