Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

TRENÉŘI HODNOTÍ UTKÁNÍ

09.05.2019 | Petr Říha

Pro Valašský fotbal oba trenéři krátce  zhodnotili středeční  utkání  FC VSETÍN - FK NOVÝ JIČÍN 1:3

"Těžko se mi hodnotí prohraný zápas, ale porážka jednou zase musela přijít. Diváci viděli v prvním poločase velmi slušný divizní fotbal, i když šancí moc nebylo. My jsme šli do vedení. Na začátku druhého poločasu jsme mohli dát druhou branku Foltýnem, ale neproměnili. Naopak na druhé straně přišly dvě branky soupeře a my jsme se pak již nedokázali dostat do zápasu. Velmi slušná divácká kulisa sice viděla naši porážku, ale my jdeme dál a budeme se to snažit napravit již v sobotu opět doma s Přerovem," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega.

"Do utkání jsme vstoupili celkem dobře. Měli jsme územní převahu, ale šance jsme si nevytvářeli. Domácí šli do vedení, když krásnou střelu náš brankář vyrazil, ale na dorážku byl krátký. První poločas byl jinak oboustranně bez šancí. My jsme neudrželi míč a nebezpečné situace si nevytvářeli. Ve druhém poločase jsme dali během dvou minut dvě branky a to určilo ráz dalšímu vývoji zápasu. Po rohu se trefil Švec a z penalty Smolarčík. Když se Švec trefil potřetí krásně z přímého kopu, zápas jsme relativně v klidu dohráli do vítězného konce," řekl trenér Nového Jičína Pavel Hajný. 

Pár slov hned po utkání :  ZDE.

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
V PÁTEK 26.ČERVNA : PRVNÍ ZÁPAS

První ostrý zápas této sezony hrajeme  již tento  pátek. Doma, na Tyršovce. Předkolo celostátního poháru Mol Cup proti ...

 
PŘÍPRAVA NA TŘETÍ DIVIZNÍ SEZONU VRCHOLÍ

Tento  týden  jsme rozjeli konečně dlouho očekávanou výměnu kovových zábran  za  branami.  Za modernější ...

 
AKTUALITY Z TÝMU MUŽŮ K 16.7.

Letní příprava mužů FC Vsetín začala v pondělí 8.července. Na prvním tréninku se hlásilo 17 hráčů. Zbylých 5 se omluvilo pro...

 
PŘÍPRAVA TYRŠOVKY NA NADCHÁZEJÍCÍ SEZONU JE V PLNÉM PROUDU
 
NOVÁ HRACÍ DOBA UTKÁNÍ
 
MOL CUP 2019
 
ROZLOŽENÍ TRENÉRŮ MLÁDEŽE FC VSETÍN PRO SEZONU 2019/2020
 
PŘIJĎTE MEZI NÁS
 
JULIUS FICEK SHOTS
 
NOVÉ TÝMY A ROZLOSOVÁNÍ ZÁPASU
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS