Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

MFK HAVÍŘOV - FC VSETÍN 2:4

05.05.2019 | Petr Říha

Vsetín vyrazil v sobotu 5.května  v sedm ráno, za mírného květnového sněžení, k dalšímu utkání moravskoslezské divize. Už při rozvičce  šediny  trenéra Mičegy  doznaly  o level  stříbrnější lesk, poté, co zranění  hlásí další  člen základní sestavy Lukáš  Matůš. Nicméně  trenér si s další komplikací poradil i dnes a  ze  Vsetína se stává asi nejvariabilnější tým soutěže, protože  kam trenér  hráče  postaví, tam hrajou!  A to, že  hrajou skvěle  je důkaz  pěti  vítězných  utkání v řadě. Pouhé dva góly ze hry a to se v obraně točí matadoři i mladící. O střílení gólů se poctivě  dělí  různí hráči. Dnes jsme viděli 4 krásné góly  ze  hry. Dobrá práce.  Vítěznou sérii odstartovalo utkání v Opavě, kdy první vítěžství vychytal Adam Rišica. Klobouk dolů, že tým se dokáže  vždy  semknout  a zraněné hráče plnohodnotně nahradí. Dnes  nenastoupil minulé utkání zraněný Honzík Stuchlík, dlouhodobě  zraněný Moja Jaroš, ani zmiňovaný Luky Matůš. Šanci dostávají mladší hráči. A vítězíme. Stoupáme tabulkou. Nezbývá než  všechny  pochválit. 
Máme před sebou nyní  dvě utkání doma  v příštím týdnu. Vsetínský trenér Pavel Hajný přiveze ve středu  Nový Jičín a v  sobotu se  pak na Tyršovce  představí nováček soužeže z Přerova.          

Ale  zpět k utkání v  Havířově.  Jirka  Kořínek si nestačil dělat  zápisky v  bločku, soudím z  jeho permanentně  blaženého výrazu  ve  tváři, že mnoho kritických poznámek  nezapisoval :-) Těšíme se na jeho článek.
Na  odkazech pod  článkem se můžete  podívat na tři krátká videa z dnešního  utkání a šatny.

Trenér Miroslav Mičega  pro  potrál  Valašskýfotbal.cz utkání okomentovat těmito slovy:
"I přes zranění Matůše při rozcvičce jsme sehráli výborný první poločas. Dominovali jsme a kromě dvou branek jsme další dvě až tři mohli přidat. Po přestávce jsme měli hluchou patnáctiminutovku. Pramenilo z toho snížení z penalty. Pak se ale trefil krásně Radim Bublák a my jsme dokráčeli v pohodě ke třem zaslouženým bodům".

Střelci: 61. Wojnar Tomáš (pen.), 85. Wojnar Tomáš - 16. Foltýn Jaroslav, 40. Naňák Pavel, 65. Bublák Radim, 75. Zuzaňák René

1. VIDEO.

2. VIDEO.

3. VIDEO.


 
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
V PÁTEK 26.ČERVNA : PRVNÍ ZÁPAS

První ostrý zápas této sezony hrajeme  již tento  pátek. Doma, na Tyršovce. Předkolo celostátního poháru Mol Cup proti ...

 
PŘÍPRAVA NA TŘETÍ DIVIZNÍ SEZONU VRCHOLÍ

Tento  týden  jsme rozjeli konečně dlouho očekávanou výměnu kovových zábran  za  branami.  Za modernější ...

 
AKTUALITY Z TÝMU MUŽŮ K 16.7.

Letní příprava mužů FC Vsetín začala v pondělí 8.července. Na prvním tréninku se hlásilo 17 hráčů. Zbylých 5 se omluvilo pro...

 
PŘÍPRAVA TYRŠOVKY NA NADCHÁZEJÍCÍ SEZONU JE V PLNÉM PROUDU
 
NOVÁ HRACÍ DOBA UTKÁNÍ
 
MOL CUP 2019
 
ROZLOŽENÍ TRENÉRŮ MLÁDEŽE FC VSETÍN PRO SEZONU 2019/2020
 
PŘIJĎTE MEZI NÁS
 
JULIUS FICEK SHOTS
 
NOVÉ TÝMY A ROZLOSOVÁNÍ ZÁPASU
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS