Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

MFK HAVÍŘOV - FC VSETÍN 2:4

05.05.2019 | Petr Říha

Vsetín vyrazil v sobotu 5.května  v sedm ráno, za mírného květnového sněžení, k dalšímu utkání moravskoslezské divize. Už při rozvičce  šediny  trenéra Mičegy  doznaly  o level  stříbrnější lesk, poté, co zranění  hlásí další  člen základní sestavy Lukáš  Matůš. Nicméně  trenér si s další komplikací poradil i dnes a  ze  Vsetína se stává asi nejvariabilnější tým soutěže, protože  kam trenér  hráče  postaví, tam hrajou!  A to, že  hrajou skvěle  je důkaz  pěti  vítězných  utkání v řadě. Pouhé dva góly ze hry a to se v obraně točí matadoři i mladící. O střílení gólů se poctivě  dělí  různí hráči. Dnes jsme viděli 4 krásné góly  ze  hry. Dobrá práce.  Vítěznou sérii odstartovalo utkání v Opavě, kdy první vítěžství vychytal Adam Rišica. Klobouk dolů, že tým se dokáže  vždy  semknout  a zraněné hráče plnohodnotně nahradí. Dnes  nenastoupil minulé utkání zraněný Honzík Stuchlík, dlouhodobě  zraněný Moja Jaroš, ani zmiňovaný Luky Matůš. Šanci dostávají mladší hráči. A vítězíme. Stoupáme tabulkou. Nezbývá než  všechny  pochválit. 
Máme před sebou nyní  dvě utkání doma  v příštím týdnu. Vsetínský trenér Pavel Hajný přiveze ve středu  Nový Jičín a v  sobotu se  pak na Tyršovce  představí nováček soužeže z Přerova.          

Ale  zpět k utkání v  Havířově.  Jirka  Kořínek si nestačil dělat  zápisky v  bločku, soudím z  jeho permanentně  blaženého výrazu  ve  tváři, že mnoho kritických poznámek  nezapisoval :-) Těšíme se na jeho článek.
Na  odkazech pod  článkem se můžete  podívat na tři krátká videa z dnešního  utkání a šatny.

Trenér Miroslav Mičega  pro  potrál  Valašskýfotbal.cz utkání okomentovat těmito slovy:
"I přes zranění Matůše při rozcvičce jsme sehráli výborný první poločas. Dominovali jsme a kromě dvou branek jsme další dvě až tři mohli přidat. Po přestávce jsme měli hluchou patnáctiminutovku. Pramenilo z toho snížení z penalty. Pak se ale trefil krásně Radim Bublák a my jsme dokráčeli v pohodě ke třem zaslouženým bodům".

Střelci: 61. Wojnar Tomáš (pen.), 85. Wojnar Tomáš - 16. Foltýn Jaroslav, 40. Naňák Pavel, 65. Bublák Radim, 75. Zuzaňák René

1. VIDEO.

2. VIDEO.

3. VIDEO.


 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od ..... )  

SO 14.března :
Luhačovice (v Luhačovicích, 14:00)
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PŘÍPRAVA MLÁDEŽE BĚŽÍ NA PLNÉ OBRÁTKY

Letošní  zima  fotbalu přeje a tak je vsetínské sportovniště  Pod Pecníkem v permanenici.  Příprava  všech ...

 
STARŠÍ DOROST SE PŘEDVEDL V PRVNÍM ZÁPASE FASTAV CUPU V DOBRÉ FORMĚ

Bez respektu nastoupili starší dorostenci FC Vsetín v předehrávce Fastav Cupu  proti prvnímu celku 1.B třídy Francové Lhotě....

 
FASTAV CUP 2020 - ONLINE

V sobotu startuje předehrávkami další ročník FASTAV CUP.Celý turnaj je  tzv. "on-line" v mobilní aplikaci MŮJ FOTBAL a na webu...

 
FOTOREPORTÁŽ Z NOVÉHO MESTA NAD VÁHOM
 
NOVÉ MESTO NAD VÁHOM - FC VSETÍN 4:1
 
MOMENTKY Z UHERSKÉHO BRODU
 
UHERSKÝ BROD - FC VSETÍN 3:5
 
FATAV CUP 2020- rozlosování
 
FC VSETÍN V MIKI GYM
 
ROZLOSOVÁNÍ FASTAV CUPU 2020
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS