Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

DALŠÍ VÝHRA LIGOVÝCH ŽEN FC VSETÍN

05.05.2019 | Petr Říha

Ligové ženy  v neděli 5. května  rozstřílely v Olomouci další  soupeřky  a  upevnily  si  třetí  místo v  moravskoslezské lize.

Více k utkání  Jarka Pavlátová:

PRVNÍ POLOČAS V SADECH ROZHODL O VÍTĚZI.
Nové Sady x FC Vsetín - 0:6 (0:3)

První poločas byl z obou stran dnešních soupeřů aktivnější. Již ve 2´ minutě zahrávala Rýdlová trestný kop, který pohotovou dorážkou dostala do brány Peťa Ševčíková. Poté jsme přežily několik dobrých příležitostí domácích hráček, kterým se podařilo dostat nás pod tlak. Svou bojovností se blýskla Zemánková, která po jednom z úniku domácích vykopávala balon z odkryté brány. Poté přišla opět silnější chvíle hostujících, kdy dvakrát za sebou po úniku Skramuské, skórovala aktivně hrající Kocurková (0:3). Do druhého poločasu jsme již nastupovaly s klidem na kopačkách. Ve hře se nám začala dařit jak mezihra tak i kombinace. Soupeř v útočné fázi spoléhal už pouze na brejkové situace. Po zmatku v domácí šestnáctce se prosadila Ševčíková N. V úplném závěru utkání se po hezké kombinaci na křídle prosadila Skramuská. Skóre na konečných 6:0 uzavřela ze zhruba 40-ti metrů Rýdlová dalekonosnou střelou přímo pod víko.
Střelci: 2x Kocurková, Ševčíková P., Ševčíková N., Skramuská, Rýdlová
Sestava: Jašková, Konečná, Zemánková, Ševčíková P., Kovaříčková, Čípová, Rýdlová, Kocurková, Skramuská, Ševčíková N., Hrazdilová

Další utkání odehrají ženy v neděli 12.5. v 15:00 ve Vsetíně (pravděpodobně hřiště UM Pod Pecníkem)

ŽENY: FC VSETÍN - VÍTKOVICE 5:2

Dnes holky odehrály poslední utkání v moravskoslezské lize  žen. Porazily houževnaté  Vítkovice. Upevnily si tak konečné ...

ŠESTÁ PENALTA A 2:3

Snažíme se utkání připravit. Hřiště přes týden šetříme, tráva i přes deště v týdnu je pěkná. Sudí mají vše připravené....