Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

ÚDRŽBA NA TYRŠOVCE - JARO 2019

19.04.2019 | Petr Říha

V týdnu proběhla  další  část  jarní údržby na Tyršovce. Po velikonocích pokračujeme.  Nejstarší  fotbalová tráva  na Moravě si to bezesporu zaslouží. Je neobyčejně zatěžovaná, všemi soutěžemi co FC Vsetín absolvuje.
Jsme nuceni poohlídat se i po jiných hřišťích v okolích Vsetína, kde začínáme trénovat. Protože  jedna tranvatá plocha nám prostě nestačí, pokud se máme rozvíjet a jít dál.
Proto jsme rádi, že Tyršovka občas dostane  pohlazení, v podobě  údržby. Zaslouží si to. V týdnu jsme to málem celé nestihli, protože stařičká zelená sekačka, které už  po letech mele z posledního nestíhala sekundovat  strojům firmy, která přijela údržbu udělat. Až po intervenci na radnici a rychlému zásahu místostarosty Tomáše Pifky, přijeli stroje Technických služeb a do večera jsme nakonec celé zvládli.  Zdá se, že když se chce, tak ono to i jde.  Děkujeme.  Příští týden proběhne další část údržby.
No a po sezoně snad již konečně proběhnou dvě drobnější úpravy (zdokonalení) na hřišti, o kterých mluvíme s radnicí již  přes  rok.
My děkujeme za spolupráci Lhotě u Vsetína v těchto dnech. A uvidíme jak (kde) se naše trénování bude odvíjet dál, protože je nás čím dál tím více, čehož si vážíme. Zároveň skutečně  hledáme ve  městě  těžko jakékoliv  plochy, navíc v době, kdy je zavřená umělka  na Sychrově, protože  kolem probíhají stavební úpravy.  Je to boj.

 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od ..... )  

SO 14.března :
Luhačovice (v Luhačovicích, 14:00)
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PŘÍPRAVA MLÁDEŽE BĚŽÍ NA PLNÉ OBRÁTKY

Letošní  zima  fotbalu přeje a tak je vsetínské sportovniště  Pod Pecníkem v permanenici.  Příprava  všech ...

 
STARŠÍ DOROST SE PŘEDVEDL V PRVNÍM ZÁPASE FASTAV CUPU V DOBRÉ FORMĚ

Bez respektu nastoupili starší dorostenci FC Vsetín v předehrávce Fastav Cupu  proti prvnímu celku 1.B třídy Francové Lhotě....

 
FASTAV CUP 2020 - ONLINE

V sobotu startuje předehrávkami další ročník FASTAV CUP.Celý turnaj je  tzv. "on-line" v mobilní aplikaci MŮJ FOTBAL a na webu...

 
FOTOREPORTÁŽ Z NOVÉHO MESTA NAD VÁHOM
 
NOVÉ MESTO NAD VÁHOM - FC VSETÍN 4:1
 
MOMENTKY Z UHERSKÉHO BRODU
 
UHERSKÝ BROD - FC VSETÍN 3:5
 
FATAV CUP 2020- rozlosování
 
FC VSETÍN V MIKI GYM
 
ROZLOSOVÁNÍ FASTAV CUPU 2020
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS