Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

ÚDRŽBA NA TYRŠOVCE - JARO 2019

19.04.2019 | Petr Říha

V týdnu proběhla  další  část  jarní údržby na Tyršovce. Po velikonocích pokračujeme.  Nejstarší  fotbalová tráva  na Moravě si to bezesporu zaslouží. Je neobyčejně zatěžovaná, všemi soutěžemi co FC Vsetín absolvuje.
Jsme nuceni poohlídat se i po jiných hřišťích v okolích Vsetína, kde začínáme trénovat. Protože  jedna tranvatá plocha nám prostě nestačí, pokud se máme rozvíjet a jít dál.
Proto jsme rádi, že Tyršovka občas dostane  pohlazení, v podobě  údržby. Zaslouží si to. V týdnu jsme to málem celé nestihli, protože stařičká zelená sekačka, které už  po letech mele z posledního nestíhala sekundovat  strojům firmy, která přijela údržbu udělat. Až po intervenci na radnici a rychlému zásahu místostarosty Tomáše Pifky, přijeli stroje Technických služeb a do večera jsme nakonec celé zvládli.  Zdá se, že když se chce, tak ono to i jde.  Děkujeme.  Příští týden proběhne další část údržby.
No a po sezoně snad již konečně proběhnou dvě drobnější úpravy (zdokonalení) na hřišti, o kterých mluvíme s radnicí již  přes  rok.
My děkujeme za spolupráci Lhotě u Vsetína v těchto dnech. A uvidíme jak (kde) se naše trénování bude odvíjet dál, protože je nás čím dál tím více, čehož si vážíme. Zároveň skutečně  hledáme ve  městě  těžko jakékoliv  plochy, navíc v době, kdy je zavřená umělka  na Sychrově, protože  kolem probíhají stavební úpravy.  Je to boj.

 
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
KONEC PŘESTUPNÍHO OBDOBÍ ...

... VIKTOR  KOVACS  ODCHÁZÍ  NA HOSTOVÁNÍ DO ROŽNOVA POD RADHOŠTĚM.V neděli o půlnoci končí přestupní termíny. Po dvou...

 
ROZHOVOR Z MIROSLAVEM LESKOVJANEM

Reprezentant Miroslav Leskovjan přišel Vsetínu pomoct a získat zase herní praxiVelkou posilu získal Vsetín s návratem mládežnického...

 
ROZHOVOR S PATRIKEM GERŽOU

Fotbalová trasa Zlín - Vsetín - Liptál v podání Patrika GeržiPoslední výraznou posilou divizního Vsetína je Patrik Gerža, který se z...

 
FC VSETÍN – 1. HFK OLOMOUC 1 : 0
 
ZÁPAS PROTI HFK OLOMOUC V OBRAZECH
 
FC VSETÍN - HFK OLOMOUC 1:0
 
V SOBOTU : HFK OLOMOUC
 
SOUSEDSKÉ DERBY BEZ VÍTĚZE
 
V BRUMOVĚ JSME ČEKALI FOTBALOVOU VÁLKU A TA PŘÍŠLA ...
 
V NEDĚLI SE BUDE HRÁT V BRUMOVĚ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS