Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

ÚDRŽBA NA TYRŠOVCE - JARO 2019

19.04.2019 | Petr Říha

V týdnu proběhla  další  část  jarní údržby na Tyršovce. Po velikonocích pokračujeme.  Nejstarší  fotbalová tráva  na Moravě si to bezesporu zaslouží. Je neobyčejně zatěžovaná, všemi soutěžemi co FC Vsetín absolvuje.
Jsme nuceni poohlídat se i po jiných hřišťích v okolích Vsetína, kde začínáme trénovat. Protože  jedna tranvatá plocha nám prostě nestačí, pokud se máme rozvíjet a jít dál.
Proto jsme rádi, že Tyršovka občas dostane  pohlazení, v podobě  údržby. Zaslouží si to. V týdnu jsme to málem celé nestihli, protože stařičká zelená sekačka, které už  po letech mele z posledního nestíhala sekundovat  strojům firmy, která přijela údržbu udělat. Až po intervenci na radnici a rychlému zásahu místostarosty Tomáše Pifky, přijeli stroje Technických služeb a do večera jsme nakonec celé zvládli.  Zdá se, že když se chce, tak ono to i jde.  Děkujeme.  Příští týden proběhne další část údržby.
No a po sezoně snad již konečně proběhnou dvě drobnější úpravy (zdokonalení) na hřišti, o kterých mluvíme s radnicí již  přes  rok.
My děkujeme za spolupráci Lhotě u Vsetína v těchto dnech. A uvidíme jak (kde) se naše trénování bude odvíjet dál, protože je nás čím dál tím více, čehož si vážíme. Zároveň skutečně  hledáme ve  městě  těžko jakékoliv  plochy, navíc v době, kdy je zavřená umělka  na Sychrově, protože  kolem probíhají stavební úpravy.  Je to boj.

 
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
V PÁTEK 26.ČERVNA : PRVNÍ ZÁPAS

První ostrý zápas této sezony hrajeme  již tento  pátek. Doma, na Tyršovce. Předkolo celostátního poháru Mol Cup proti ...

 
PŘÍPRAVA NA TŘETÍ DIVIZNÍ SEZONU VRCHOLÍ

Tento  týden  jsme rozjeli konečně dlouho očekávanou výměnu kovových zábran  za  branami.  Za modernější ...

 
AKTUALITY Z TÝMU MUŽŮ K 16.7.

Letní příprava mužů FC Vsetín začala v pondělí 8.července. Na prvním tréninku se hlásilo 17 hráčů. Zbylých 5 se omluvilo pro...

 
PŘÍPRAVA TYRŠOVKY NA NADCHÁZEJÍCÍ SEZONU JE V PLNÉM PROUDU
 
NOVÁ HRACÍ DOBA UTKÁNÍ
 
MOL CUP 2019
 
ROZLOŽENÍ TRENÉRŮ MLÁDEŽE FC VSETÍN PRO SEZONU 2019/2020
 
PŘIJĎTE MEZI NÁS
 
JULIUS FICEK SHOTS
 
NOVÉ TÝMY A ROZLOSOVÁNÍ ZÁPASU
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS