Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

ÚSTÍ U HRANIC - FC VSETÍN 0:3

21.04.2019 | Petr Říha

"Tyto zápasy bývají ošidné, kdy musíte splnit roli favorita. Ale my jsme to zvládli. Na hřišti jsme dominovali. Soupeř měl jednu střelu za stavu 0:0, jinak jsme ho k ničemu nepustili.
Mohli jsme nakonec vyhrát i vyšším rozdílem. Děkuji mým hráčům za výkon a zisk třech bodů,"
řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega pro Valašský  fotbal.

Třetí vítězství v řadě. Krása. V Ústí  u  Hranic  jsme na malém hřišti proti houževnatému domácímu celku utkání zvládli a dovedli  k vítězství. Více informací  dodá  zajisté  Jirka  Kořínek v následných  honichách. Či dnech?  Tajné zdroje prozrazují, že  "někteří"  rozebírali utkání  po návratu  z  Ústí  do hlukokého odpoledne :-) 
Kořínkovi vyštrachali několik archivních  snímků  a my  vypisujeme soutěž   "Poznej ho za stovku".  Tentokráte  se  ptáme na vlasatého pankáče  jedle  Jirky Kořínka  juniora :-)
Kořínci mají údajně spostu takových snímků, tak je vyzýváme aby je neškudlili  a poslali  do mejlu :-). Vždy je zajímavé  podávat se  kousek do historie.  Rádi zveřejníme.
A těšíme se na  článek od přeměstí Hranic. 

 
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
V PÁTEK 26.ČERVNA : PRVNÍ ZÁPAS

První ostrý zápas této sezony hrajeme  již tento  pátek. Doma, na Tyršovce. Předkolo celostátního poháru Mol Cup proti ...

 
PŘÍPRAVA NA TŘETÍ DIVIZNÍ SEZONU VRCHOLÍ

Tento  týden  jsme rozjeli konečně dlouho očekávanou výměnu kovových zábran  za  branami.  Za modernější ...

 
AKTUALITY Z TÝMU MUŽŮ K 16.7.

Letní příprava mužů FC Vsetín začala v pondělí 8.července. Na prvním tréninku se hlásilo 17 hráčů. Zbylých 5 se omluvilo pro...

 
PŘÍPRAVA TYRŠOVKY NA NADCHÁZEJÍCÍ SEZONU JE V PLNÉM PROUDU
 
NOVÁ HRACÍ DOBA UTKÁNÍ
 
MOL CUP 2019
 
ROZLOŽENÍ TRENÉRŮ MLÁDEŽE FC VSETÍN PRO SEZONU 2019/2020
 
PŘIJĎTE MEZI NÁS
 
JULIUS FICEK SHOTS
 
NOVÉ TÝMY A ROZLOSOVÁNÍ ZÁPASU
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS