Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

ÚSTÍ U HRANIC - FC VSETÍN 0:3

21.04.2019 | Petr Říha

"Tyto zápasy bývají ošidné, kdy musíte splnit roli favorita. Ale my jsme to zvládli. Na hřišti jsme dominovali. Soupeř měl jednu střelu za stavu 0:0, jinak jsme ho k ničemu nepustili.
Mohli jsme nakonec vyhrát i vyšším rozdílem. Děkuji mým hráčům za výkon a zisk třech bodů,"
řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega pro Valašský  fotbal.

Třetí vítězství v řadě. Krása. V Ústí  u  Hranic  jsme na malém hřišti proti houževnatému domácímu celku utkání zvládli a dovedli  k vítězství. Více informací  dodá  zajisté  Jirka  Kořínek v následných  honichách. Či dnech?  Tajné zdroje prozrazují, že  "někteří"  rozebírali utkání  po návratu  z  Ústí  do hlukokého odpoledne :-) 
Kořínkovi vyštrachali několik archivních  snímků  a my  vypisujeme soutěž   "Poznej ho za stovku".  Tentokráte  se  ptáme na vlasatého pankáče  jedle  Jirky Kořínka  juniora :-)
Kořínci mají údajně spostu takových snímků, tak je vyzýváme aby je neškudlili  a poslali  do mejlu :-). Vždy je zajímavé  podávat se  kousek do historie.  Rádi zveřejníme.
A těšíme se na  článek od přeměstí Hranic. 

 
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
KONEC PŘESTUPNÍHO OBDOBÍ ...

... VIKTOR  KOVACS  ODCHÁZÍ  NA HOSTOVÁNÍ DO ROŽNOVA POD RADHOŠTĚM.V neděli o půlnoci končí přestupní termíny. Po dvou...

 
ROZHOVOR Z MIROSLAVEM LESKOVJANEM

Reprezentant Miroslav Leskovjan přišel Vsetínu pomoct a získat zase herní praxiVelkou posilu získal Vsetín s návratem mládežnického...

 
ROZHOVOR S PATRIKEM GERŽOU

Fotbalová trasa Zlín - Vsetín - Liptál v podání Patrika GeržiPoslední výraznou posilou divizního Vsetína je Patrik Gerža, který se z...

 
FC VSETÍN – 1. HFK OLOMOUC 1 : 0
 
ZÁPAS PROTI HFK OLOMOUC V OBRAZECH
 
FC VSETÍN - HFK OLOMOUC 1:0
 
V SOBOTU : HFK OLOMOUC
 
SOUSEDSKÉ DERBY BEZ VÍTĚZE
 
V BRUMOVĚ JSME ČEKALI FOTBALOVOU VÁLKU A TA PŘÍŠLA ...
 
V NEDĚLI SE BUDE HRÁT V BRUMOVĚ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS