Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

ŠUMPERK HOSTÍME V SOBOTU OD 12:30

10.04.2019 | Petr Říha

Máme před sebou teprve  druhé domácí  utkání  na  domácím hřišti.  Plánovali jsme  při zápase  proti Šumperku  trochu slavnostnější  průběh celého odpoledne. Po dohodě  se soupeřem  jsme posunuli čas  utkání  již na domu po poledni. Utkání měly snímat profi kamery a měl být  z  utkání  pořízen  profi sestřih. Chystali jsme  pro fanoušky k  dobrému zápasu i pivečko a steaky. Plus poločasový program a zápas  benjamínků na hřišti. Po zápase mužů měl program na Tyršovce  pokračovat  ligovým utkáním žen proti  týmu Lokomotivy  BRNO.
Všechno je nakonec  úplně jinak.       
Jakmile jsme posunuli  čas  utkání můžu, tak se odhlásilo  ženské  družstvo  Brna  z  ligové  soutěže (utkání FC Vsetín - Brno  se  neodehraje) Navíc nám předpověď  slibuje  naprosto nefotbalové  nepěkné a nepříjemné počasí :-(  Takže jsme  veškerý  domluvený doprovodný program zrušlili. Ti nejoddanější fanoušci  rozbalí pláštěnky, roztáhnou deštníky a budeme se modlit  aby nezačalo v sobotu v Beskydech snežit !? :-)

Čas utkání jsme již nechali na netradičních  sobotních  12:30.  Navíc 13 dubna to bude  spíše na svařák k fotbalu, než na pivečko. Tak snad nás aspoň naši borci poteší  výkonem  a  uhájí  body  doma, na Tyršovce.  A veřme , že v dalších  víkendech už  přijde léto k fotbalu.

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
JIRKA KOŘINEK HODNOTÍ PŘEROVSKÝ VÝJEZD

I KDYŽ SE ŠTESTÍM, NAPROSTO ZASLOUŽENĚ FC Viktoria Přerov – FC Vsetín z.s. ...

 
JAN DOBEŠ - Hostování do Všechovic

Dnes jsme se byli podívat  na utkání divizního nováčka ve Všechnovicích. Tam hrály v derby přerovské Kozlovice. V brance domácích...

 
JIŘÍ VÍTEK - přestup z Brumova

Jaké byly Vaše fotbalové začátky? Začínal jsem v pěti letech v přípravě Štítné nad Vláří. Pak jsem odešel do Brumova a hrál tam...

 
MICHAL DOLEŽAL - přestup z Brumova
 
VÍT KOCOUREK - hostování s opcí z Kašavy
 
TŘI BODY Z PŘEROVA
 
MARATON ZÁPASŮ MLÁDEŽE SE ROZJEL
 
NADCHÁZEJÍZÍ VÍKEND STARTUJÍ VŠECHNY LIGOVÉ A DIVIZNÍ SOUTĚŽE
 
PRVNÍ LETOŠNÍ REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA: FC VSETÍN - FK HODONÍN
 
TĚŽKÝ SOUPEŘ V PREMIÉŘE.
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS