Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

BANÍK OSTRAVA SE PŘEDSTAVIL NA VSETÍNĚ POD PECNÍKEM

07.04.2019 | Martin Zbranek

NA VSETÍNĚ, TAM JE FOTBALOVĚ BLAZE
To, co jsme v sobotu  na umělce zažili a naši kluci předvedli proti věhlasnému Baníku Ostrava, byla naprostá fotbalová mládežnická fantazie!  Myslím tím oboustranně . Pokud se budu ohlížet za výsledky, které jsou naprosto nedůležité,  tak po sečtení všech čtyř hracích ploch, na kterých probíhaly urputné boje, mohl být celkový výsledek cca 77:77, bravo borci !!!

Děkuji všem, za krásné fotbalové dopoledne. Děkuji početné skupině ostravských fanoušků - rodičů, kteří vytvořili naprosto úžasnou atmosféru . Děkuji našim rodičům, všem trenérum (i hostujícím ), za pomoc před, při, i po utkání. Děkuji Hance a Markovi, za perfektní obsluhu našeho provizorního bufetu.  V první řadě velká pochvala všem našim bojovníkům na place! Byli jste skvělí!

Po zápasech jsme z úst Zdeňka Grygara, šéftrenéra Baníkovských přípravek slyšeli jen slova chvály a věta, ”Děláte to tady na Vsetíně fakt velice dobře, jen tak dále pokračujte “ opravdu potěší !


 
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
JIRKA KOŘINEK HODNOTÍ PŘEROVSKÝ VÝJEZD

I KDYŽ SE ŠTESTÍM, NAPROSTO ZASLOUŽENĚ FC Viktoria Přerov – FC Vsetín z.s. ...

 
JAN DOBEŠ - Hostování do Všechovic

Dnes jsme se byli podívat  na utkání divizního nováčka ve Všechnovicích. Tam hrály v derby přerovské Kozlovice. V brance domácích...

 
JIŘÍ VÍTEK - přestup z Brumova

Jaké byly Vaše fotbalové začátky? Začínal jsem v pěti letech v přípravě Štítné nad Vláří. Pak jsem odešel do Brumova a hrál tam...

 
MICHAL DOLEŽAL - přestup z Brumova
 
VÍT KOCOUREK - hostování s opcí z Kašavy
 
TŘI BODY Z PŘEROVA
 
MARATON ZÁPASŮ MLÁDEŽE SE ROZJEL
 
NADCHÁZEJÍZÍ VÍKEND STARTUJÍ VŠECHNY LIGOVÉ A DIVIZNÍ SOUTĚŽE
 
PRVNÍ LETOŠNÍ REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA: FC VSETÍN - FK HODONÍN
 
TĚŽKÝ SOUPEŘ V PREMIÉŘE.
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS