Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

OPAVA "B" - FC VSETÍN 1:2

06.04.2019 | Petr Říha

Dnešní  zápas na hřiští vedoucí  Opavy  jsme mohli všichni sledovat i na internetu. Tak jsme mohli trenérovi  ihned po zápase  gratulovat. Následně poděkovat klukům i do autobusu, při cestě  zpět.  
Už v  Kozlovicích  borci předvedli pěkný fotbal a kvalitní  výkon. Trenér po zápase minulý týden byl smutný, stejně  jako hráči. Ale říkal: "No, ještě jsme si asi nezasloužili vyhrát, ještě musíme víc pracovat"  a nyní přišla  Opava. Pochvala patří celému týmu opět za krásný fotbal. Tentokrát se dostavil i výsledek.
Je  otázka, zda bychom neměli hrávat jen na hřištích soupeřů, které jsou momentálně na prvním místě divize !?  Po Novém Jičíně (3:2) si teď odvážíme všechny body i z Opavy (2:1).  :-))

Trenér Mičega pro portál Valaskýfotbal.cz : 
"Jsem šťastný, že jsme navázali na výborný výkon z Kozlovic a tentokrát vyhráli. Předvedli jsme dobrý a pěkný fotbal. Postupový kandidát měl jednu střelu na branku a z té dal branku. My jsme kromě dvou tref měli další dvě až tři vyložené šance. Zraněného Eliáše nahradil v brance dobře chytající Rišica. V kvalitním zápase jsme si vzpomněli na podzimní výkony, kdy jsme vyhrávali a fotbalem bavili naše fanoušky," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega.

Gratulujeme Adamovi Rišicovi k prvnímu odchytanému diviznímu zápasu mužů a hned vítěznému. Navíc na půdě kandidáta  na  postup do třetí ligy. Žádám týmového  bankéře, at je k Adamovi shovívavý, je to teprv student přeci jen :-)   Děkujeme hoši, jen tak dál. Neusnout na vařínech. 

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
JIRKA KOŘINEK HODNOTÍ PŘEROVSKÝ VÝJEZD

I KDYŽ SE ŠTESTÍM, NAPROSTO ZASLOUŽENĚ FC Viktoria Přerov – FC Vsetín z.s. ...

 
JAN DOBEŠ - Hostování do Všechovic

Dnes jsme se byli podívat  na utkání divizního nováčka ve Všechnovicích. Tam hrály v derby přerovské Kozlovice. V brance domácích...

 
JIŘÍ VÍTEK - přestup z Brumova

Jaké byly Vaše fotbalové začátky? Začínal jsem v pěti letech v přípravě Štítné nad Vláří. Pak jsem odešel do Brumova a hrál tam...

 
MICHAL DOLEŽAL - přestup z Brumova
 
VÍT KOCOUREK - hostování s opcí z Kašavy
 
TŘI BODY Z PŘEROVA
 
MARATON ZÁPASŮ MLÁDEŽE SE ROZJEL
 
NADCHÁZEJÍZÍ VÍKEND STARTUJÍ VŠECHNY LIGOVÉ A DIVIZNÍ SOUTĚŽE
 
PRVNÍ LETOŠNÍ REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA: FC VSETÍN - FK HODONÍN
 
TĚŽKÝ SOUPEŘ V PREMIÉŘE.
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS