Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE

05.04.2019 | Petr Říha

Máme před sebou pořádání dalšího ročníku prestižního turnaje mladších  žáků, nad kterým má záštitu pan Jiří Čunek, hejtman Zlínského kraje. První dva ročníky se extrémně vydařily. Všechny týmy vyslovily pořádájímu FC Vsetín  velkou poklonu a trenéři většinou dodatečně emailem podekovali za hladký  průběh celého turnaje. 
Každým  rokem se na Vsetíně představí  top  ligové týmy  z celé Moravy, které dopLní  hosté z Čech i Slovenska. V prvním ročníku to byla například  Sparta  Praha, v dalším Slovan Bratislava. Letos na turnaji máme tu čest přivítat  tým ze  slovenské  Básnké Bystrice.
Již tradičně  se představí  slovenské týmy z Trenčína a Půchova. A dorazí opět nejsilnější týmy z celé Moravy:  Sigma Olomouc, Baník Ostrava, Fastav Zlín, 1.FC Slovácko, Vítkovice, Frýdek-Místek a Slavia Kroměříž.
Letos se tedy kromě domácího týmu představí 10  špičkových  týmů. Na Vsetíně  hrajeme na třech hřištích pro mladší  záky a týmy se utkají  systémem každý s každým.
Jako přidaná hodnota celému fotbalovému svátku je každoroční  sbírka pro dětské oddělení  Vsetínské nemocnice  a  nejinak  tomu  bude  i  letos. Každý  rok  do sbírky přispěli i trenéři FC Vsetín a hráči A-týmu.  Každý rok jsme předávali dětskému oddělení dar  ve výši 30 000,- Kč a věříme, že nejinak tomu bude  i letos.       

Přípravy  na  turnaj  jsou v plném proudu. Hlavní odpovědnost  si  letos vzal na svá bedra Marián Zbranek, který má k ruce  tým obětavých rodičů a dalších členů klubu. Věříme, že se opět vše vydaří na jedničku. Klapne i počasí a dočkáme se spoustu mládežnické fotbalové radosti. Veškeré informace najdete na stránkách mládeže: www.fcvsetin-mladez.cz
 
V  sobotu  4. května  vše odstartuje  na  Tyršovce  v  8:00


 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
NOVÉ FASTAV DRESY FC VSETÍN

Představujeme vám nové dresy, ve kterých jsme nastoupili v průběhu naší  vítězné podzimní vlny. Dresy zdobí loga firem Fastav...

 
JDEME SVOU CESTOU. VSETÍNSKOU CESTOU

Podzimní část letošní divizní je za námi. V klidu a bez emocí se můžeme podívat zpět a zhodnotit minulé období. Úctyhodná ...

 
PODZIM UKÁZAL TRENÉRU MIČEGOVI, PROČ PŘIŠEL PRACOVAT NA VSETÍN

Přinášíme  rozovor webového portálu Valašský  fotbal s  trenérem Mičegou: Podzim ukázal trenéru Mičegovi, proč přišel...

 
RÁDI BYCHOM SI JEDNOU VYZKOUŠELI TŘETI LIGU, PŘIZNÁVÁ VLADIMÍR SUROVEC
 
TAK TO BYL ZÁVĚR ANEB ÚCTYHODNÁ SÉRIE NESKONČILA !!
 
VÍTĚZNÁ JÍZDA POKRAČUJE
 
NOVÉ SADY - POSLEDNÍ DOMÁCÍ ZÁPAS PODZIMU
 
NÁRAMNÁ PODÍVANÁ NA ZÁVĚR
 
FC VSETÍN - FK NOVÉ SADY 3:1
 
OHLASY PO UTKÁNÍ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS