Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

HLAVNÍ BODY PRO JARNÍ ČÁST SEZONY

04.04.2019 | Petr Říha

Zimní přestávka nám utekla jak voda a vpluli jsme plnou parou  do jarních mistrovských  bojů. Kromě klasického maratonu mistrovských zápasů pilně pracujeme  na dalším ročníku O pohár hejtmana Zlínského kraje. Plánujeme několik dětských  dnů  se  vsetínskými firmami a školami  Pod Pecníkem. A s FAČR  regulérní  fotbalový  nábor  v červnu i pro základní  školy a školky.  V neposlední řadě další letní příměstské  prázdninové  tábory DŽUNGLE s firmou TM Stav.
A musíme si v průběhu května  včas  sednout  a říct si  jak dál. Protože máme laťku postavenou vysoko, na naše proměry. Není  nás  mnoho na celý tento fotbalový  cirkus  a  starost o stovky sportujících  dětí  všech věkových katerogií. Každý má v dnešní době přespříliš  povinností v zaměstnáních, v podnikání. Práce  pro  klub je pro všechny jako polovina dalšího zaměstnání. Někdy  i více.  Trpí rodiny, trpí naše  zdraví.  Musíme si sednout a s rozumem probrat co jsme dále  schopni od příští sezony  zvládnout a ukočírovat.
Znova zveme  všechny, kteří by  chtěli a mohli jakkoliv  pomoci v FC Vsetín, přijďte. Sami si řekněte co je ve  vašich silách. Každá pomoc, každý další fotbalový nadšenec je vítaný. Pokud máme laťku udržet i do dalších období, musí nás být více.    

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
JIRKA KOŘINEK HODNOTÍ PŘEROVSKÝ VÝJEZD

I KDYŽ SE ŠTESTÍM, NAPROSTO ZASLOUŽENĚ FC Viktoria Přerov – FC Vsetín z.s. ...

 
JAN DOBEŠ - Hostování do Všechovic

Dnes jsme se byli podívat  na utkání divizního nováčka ve Všechnovicích. Tam hrály v derby přerovské Kozlovice. V brance domácích...

 
JIŘÍ VÍTEK - přestup z Brumova

Jaké byly Vaše fotbalové začátky? Začínal jsem v pěti letech v přípravě Štítné nad Vláří. Pak jsem odešel do Brumova a hrál tam...

 
MICHAL DOLEŽAL - přestup z Brumova
 
VÍT KOCOUREK - hostování s opcí z Kašavy
 
TŘI BODY Z PŘEROVA
 
MARATON ZÁPASŮ MLÁDEŽE SE ROZJEL
 
NADCHÁZEJÍZÍ VÍKEND STARTUJÍ VŠECHNY LIGOVÉ A DIVIZNÍ SOUTĚŽE
 
PRVNÍ LETOŠNÍ REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA: FC VSETÍN - FK HODONÍN
 
TĚŽKÝ SOUPEŘ V PREMIÉŘE.
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS