Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

NOVÉ ŠATNY A ZÁZEMÍ POD PECNÍKEM

05.04.2019 | Petr Říha

Od 1. března má FC Vsetín k dispozici nové městské šatny, které slouží  jak fotbalu, tak hokejbalu. Fotbal má dvě  šatny a hospodářskou  místnost   ze strany k hřišti.  Hokejbal má  své  šatny se  zázemím z  druhé strany, se vchodem  do ulice, k  jejich  hřišti u průmyslovky.
Zástupci radnice s architekty  vyslyšeli  naše  žádosti o  zhotovení přístupu i nahoru na střechy  šaten  tak,  aby se  zápasy  mohly  sledovat  z  bezpečí, s příjemným  výhledem zvrchu. Povedlo se. Máme dvě krásné  nové  šatny, s veškerým sociálním  zařízením.
Děkujeme radnici, že po dvou a  půl  letech  od  prvních  rozhovorů  jsou  šatny  k dispozici. 
Celkem máme tedy Pod Pecníkem 4 luxusní prostorné  šatny a  dostatek  místa  pro  sudí  i naše  fotbalové  pomůcky a vybavení. Plus tribunku  na střeše  dimenzovanou  pro  250  lidí, s  výhledem na hřiště.  

 
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
JIRKA KOŘINEK HODNOTÍ PŘEROVSKÝ VÝJEZD

I KDYŽ SE ŠTESTÍM, NAPROSTO ZASLOUŽENĚ FC Viktoria Přerov – FC Vsetín z.s. ...

 
JAN DOBEŠ - Hostování do Všechovic

Dnes jsme se byli podívat  na utkání divizního nováčka ve Všechnovicích. Tam hrály v derby přerovské Kozlovice. V brance domácích...

 
JIŘÍ VÍTEK - přestup z Brumova

Jaké byly Vaše fotbalové začátky? Začínal jsem v pěti letech v přípravě Štítné nad Vláří. Pak jsem odešel do Brumova a hrál tam...

 
MICHAL DOLEŽAL - přestup z Brumova
 
VÍT KOCOUREK - hostování s opcí z Kašavy
 
TŘI BODY Z PŘEROVA
 
MARATON ZÁPASŮ MLÁDEŽE SE ROZJEL
 
NADCHÁZEJÍZÍ VÍKEND STARTUJÍ VŠECHNY LIGOVÉ A DIVIZNÍ SOUTĚŽE
 
PRVNÍ LETOŠNÍ REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA: FC VSETÍN - FK HODONÍN
 
TĚŽKÝ SOUPEŘ V PREMIÉŘE.
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS