Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

NOVÁ ŠATNA NA TYRŠOVCE

04.04.2019 | Petr Říha

Na stadiónu  Tyršově  ulici  jsme ve  spolupráci  se Vsetínskou  sportovní  stihli před  jarní částí sezony  předělat poslední starší  šatnu. Šatnu pro hosty.  Nyní už máme  zázemí ve  všech  šatnách  rekonstruované.
Letos je v plánu několik  drobných  změn i venku. Pevně  veříme, že  po mnohaměsíčních odkladech  se  dočkáme  nových  sítí  za  branami, odkud  by  měly  zmizet letité  modré  zábrany, které  již  jsou dávno  za  svou životnosti. 
Také bychom se měli na Tyršovce  dočkat v dohledné době  nového traktoru na úpravu travnatého  povrchu. Ten prošel přes  sezonou nejnutnější  údržbou a opět  ho čeká  řádná  porce zápasů. Protože  FC Vsetín hraje  veškeré  své  domácí  zápasy na stadioně na Tyršovce, neb ve městě není jiná použitelná travnatá plocha.  Nejstarší  hřiště  na  Moravě  je  patrně i nejpoužívanější a nejvytíženějsí hrací plocha a je to malý zázrak, že je ještě ve stavu ve kterém je.
I z těchto důvodů probíhají intenzivní jednání s okolními obcemi o vzájemné spolupráci. Konkrétní  podoba dohody je se Lhotou u Vsetína, kde bychom opět odehráli přípravné zápasy po sezoně. S velkou pravděpodností již několik mistrovských  zápasů  mládeže  toto jaro.  Abychom  prodloužili životnost hřiště na Tyršovce.
Zázemí  ve Lhotě také prošlo (a ještě projde) značnou modernizací. Málo využívané travnaté  hřiště ve Lhotě je luxusní. Navíc do dvou let s největší pravděpodobností projde celý areál ve Lhotě  výraznou obměnou. Vedle travnatého  hřišťě by měl vyrůst  zimní stadion s hotelem a zázemím.  V neposlední řadě  bude  do  Lhoty dobudována  i cyklostezka ze Vsetína.  Takže vše bude krásně po ruce. 
Oba  oddíly  možná navíc naváží v brzké době i užší spolupráci i v kategorii mužů.

 
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
JIRKA KOŘINEK HODNOTÍ PŘEROVSKÝ VÝJEZD

I KDYŽ SE ŠTESTÍM, NAPROSTO ZASLOUŽENĚ FC Viktoria Přerov – FC Vsetín z.s. ...

 
JAN DOBEŠ - Hostování do Všechovic

Dnes jsme se byli podívat  na utkání divizního nováčka ve Všechnovicích. Tam hrály v derby přerovské Kozlovice. V brance domácích...

 
JIŘÍ VÍTEK - přestup z Brumova

Jaké byly Vaše fotbalové začátky? Začínal jsem v pěti letech v přípravě Štítné nad Vláří. Pak jsem odešel do Brumova a hrál tam...

 
MICHAL DOLEŽAL - přestup z Brumova
 
VÍT KOCOUREK - hostování s opcí z Kašavy
 
TŘI BODY Z PŘEROVA
 
MARATON ZÁPASŮ MLÁDEŽE SE ROZJEL
 
NADCHÁZEJÍZÍ VÍKEND STARTUJÍ VŠECHNY LIGOVÉ A DIVIZNÍ SOUTĚŽE
 
PRVNÍ LETOŠNÍ REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA: FC VSETÍN - FK HODONÍN
 
TĚŽKÝ SOUPEŘ V PREMIÉŘE.
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS