Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

NOVÁ ŠATNA NA TYRŠOVCE

04.04.2019 | Petr Říha

Na stadiónu  Tyršově  ulici  jsme ve  spolupráci  se Vsetínskou  sportovní  stihli před  jarní částí sezony  předělat poslední starší  šatnu. Šatnu pro hosty.  Nyní už máme  zázemí ve  všech  šatnách  rekonstruované.
Letos je v plánu několik  drobných  změn i venku. Pevně  veříme, že  po mnohaměsíčních odkladech  se  dočkáme  nových  sítí  za  branami, odkud  by  měly  zmizet letité  modré  zábrany, které  již  jsou dávno  za  svou životnosti. 
Také bychom se měli na Tyršovce  dočkat v dohledné době  nového traktoru na úpravu travnatého  povrchu. Ten prošel přes  sezonou nejnutnější  údržbou a opět  ho čeká  řádná  porce zápasů. Protože  FC Vsetín hraje  veškeré  své  domácí  zápasy na stadioně na Tyršovce, neb ve městě není jiná použitelná travnatá plocha.  Nejstarší  hřiště  na  Moravě  je  patrně i nejpoužívanější a nejvytíženějsí hrací plocha a je to malý zázrak, že je ještě ve stavu ve kterém je.
I z těchto důvodů probíhají intenzivní jednání s okolními obcemi o vzájemné spolupráci. Konkrétní  podoba dohody je se Lhotou u Vsetína, kde bychom opět odehráli přípravné zápasy po sezoně. S velkou pravděpodností již několik mistrovských  zápasů  mládeže  toto jaro.  Abychom  prodloužili životnost hřiště na Tyršovce.
Zázemí  ve Lhotě také prošlo (a ještě projde) značnou modernizací. Málo využívané travnaté  hřiště ve Lhotě je luxusní. Navíc do dvou let s největší pravděpodobností projde celý areál ve Lhotě  výraznou obměnou. Vedle travnatého  hřišťě by měl vyrůst  zimní stadion s hotelem a zázemím.  V neposlední řadě  bude  do  Lhoty dobudována  i cyklostezka ze Vsetína.  Takže vše bude krásně po ruce. 
Oba  oddíly  možná navíc naváží v brzké době i užší spolupráci i v kategorii mužů.

 
Utkání
LETNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SOBOTA  13.ČERVNA
FC VSETÍN - NOVÝ  JIČÍN
17:30 - Tyršovka


PÁTEK  19. ČERVNA
FC  VSETÍN - FC FASTAV ZLÍN "B"
18:00 - Tyršovka


SOBOTA  27. ČERVNA
FC  VSETÍN .  SK HRANICE
17:30 - Tyršovka


SOBOTA  4. ČERVENCE
FC  VSETÍN - TJ VALAŠSKÉ  MEZIŘÍČÍ
17:30 - Tyršovka


LUHAČOVICE
Termín upřesníme

Předkolo MOL CUP
Termín upřesníme


 

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PRVNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ

První  přípravné  utkání  pro nadcházející  sezonu odehrajeme  nakonec  na  hřišti v Liptále. V sobotu...

 
OD PONDĚLÍ 25.5. SE MOHOU PUŽÍVAT I ŠATNY

Od pondělí  25.5.2020 se rozvolňují dále opatření a již budeme moci využívat i vnitřní zázemí, sprchy a šatny.

 
TRÉNINKY A-TÝMU V SEMETÍNĚ

V tomto týdnu se naplno rozjely tréninky A-týmu na travnatém hřišti v  Semetíně, které nám Víťa  perfektně  připavil....

 
PRVNÍ TRÉNINK A-TÝMU
 
PRVNÍ TRÉNINKY MLÁDEŽE
 
PLÁNY NA PRVNÍ POCOVIDOVÉ TRÉNINKY
 
11. KVĚTEN - FOTBAL POVSTÁVÁ Z POPELA
 
TRENÉŘI MLÁDEŽE PRO NÁSLEDUJÍCÍ SEZONU 2020/2021
 
KONCEM DUBNA PROBĚHLA ÚDRŽBA HŘIŠŤ
 
INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS