Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

STARTUJE LIGA ŽEN. FC VSETÍN SE PŘEDSTAVÍ V SOBOTU NA BANÍKU OSTRAVA

04.04.2019 | Petr Říha

Hned před  jarní části  sezony jsme  řešili  s  Řídící  komisí  v Olomouci  první  problém a  tím je  odhlášení se  týmu Lokomotiva Brno  ze  souteže. Ještě  před  zahájením  jarních bojů a  následné  vyřazovací  části, i za cenu několikadesetitisícové pokuty.  Další důkaz toho, že s celkovou  fotbalovou  situací na  amatérské úrovní  to není nikterak růžové.      
Nakonec se  týmy  s Olomoucí shodli na tom, že  podzimní výsledky  Brna  budu anulovány. A  dále  se bude  pokračovat na  jaro systémem každý s  každým, jednokolově, bez  nádstavbové  části. První tři  týmy  získávají  výhodu v tom, že  budou  začínat  doma a odehrají na domácí  půdě  tedy o jeden  zápas navíc. FC Vsetín v ligové tabulce  žen na  tomto  vydělal, protože se  rázem ocitl  na  druhé  příčce ligy,  za  prvním  Baníkem Ostava. Se  kterým  změří  síly  v  prvním kole, již  tuto neděli. V Ostravě.

Co se týče  změn , tak nejsou nijak dramatické. Což je dobře.  Doléčila se  podzimní  zranění. Do  týmu se připojily  další mladé  dorostenky. Nejnadějnější  jméno by  mohlo  být  Adélka  Himmerová (2002), z Halenkova, která dělala svého času vítr už v chlapeckých  výběrech OFS, pod vedením trenéra  Romana Dobeše.  Novinkou je, že  za  tým žen již může nastoupit  naše Nela  Konečná (2003), která  na hřišti  soupeřkám řádně zamotá hlavu. Nejzvučnější  posilou je   z 1.FC Slovácko, odkud přestoupila do  FC Vsetín  Eliška  Skramuská (ročník 2000). Ta bude určitě posilou do jarních  zápasů.

Holky mají za sebou  přípravné  zápasy. Také   tradiční  zimní  soustředění  ve  Valašské  Bystřici. Veškeré  dění  z tábora  žen  si můžete  přečíst na facebooku  žen , který  si můžete  rozkliknout  vpravo dole.

 
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
JIRKA KOŘINEK HODNOTÍ PŘEROVSKÝ VÝJEZD

I KDYŽ SE ŠTESTÍM, NAPROSTO ZASLOUŽENĚ FC Viktoria Přerov – FC Vsetín z.s. ...

 
JAN DOBEŠ - Hostování do Všechovic

Dnes jsme se byli podívat  na utkání divizního nováčka ve Všechnovicích. Tam hrály v derby přerovské Kozlovice. V brance domácích...

 
JIŘÍ VÍTEK - přestup z Brumova

Jaké byly Vaše fotbalové začátky? Začínal jsem v pěti letech v přípravě Štítné nad Vláří. Pak jsem odešel do Brumova a hrál tam...

 
MICHAL DOLEŽAL - přestup z Brumova
 
VÍT KOCOUREK - hostování s opcí z Kašavy
 
TŘI BODY Z PŘEROVA
 
MARATON ZÁPASŮ MLÁDEŽE SE ROZJEL
 
NADCHÁZEJÍZÍ VÍKEND STARTUJÍ VŠECHNY LIGOVÉ A DIVIZNÍ SOUTĚŽE
 
PRVNÍ LETOŠNÍ REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA: FC VSETÍN - FK HODONÍN
 
TĚŽKÝ SOUPEŘ V PREMIÉŘE.
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS