Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

STARTUJE LIGA ŽEN. FC VSETÍN SE PŘEDSTAVÍ V SOBOTU NA BANÍKU OSTRAVA

04.04.2019 | Petr Říha

Hned před  jarní části  sezony jsme  řešili  s  Řídící  komisí  v Olomouci  první  problém a  tím je  odhlášení se  týmu Lokomotiva Brno  ze  souteže. Ještě  před  zahájením  jarních bojů a  následné  vyřazovací  části, i za cenu několikadesetitisícové pokuty.  Další důkaz toho, že s celkovou  fotbalovou  situací na  amatérské úrovní  to není nikterak růžové.      
Nakonec se  týmy  s Olomoucí shodli na tom, že  podzimní výsledky  Brna  budu anulovány. A  dále  se bude  pokračovat na  jaro systémem každý s  každým, jednokolově, bez  nádstavbové  části. První tři  týmy  získávají  výhodu v tom, že  budou  začínat  doma a odehrají na domácí  půdě  tedy o jeden  zápas navíc. FC Vsetín v ligové tabulce  žen na  tomto  vydělal, protože se  rázem ocitl  na  druhé  příčce ligy,  za  prvním  Baníkem Ostava. Se  kterým  změří  síly  v  prvním kole, již  tuto neděli. V Ostravě.

Co se týče  změn , tak nejsou nijak dramatické. Což je dobře.  Doléčila se  podzimní  zranění. Do  týmu se připojily  další mladé  dorostenky. Nejnadějnější  jméno by  mohlo  být  Adélka  Himmerová (2002), z Halenkova, která dělala svého času vítr už v chlapeckých  výběrech OFS, pod vedením trenéra  Romana Dobeše.  Novinkou je, že  za  tým žen již může nastoupit  naše Nela  Konečná (2003), která  na hřišti  soupeřkám řádně zamotá hlavu. Nejzvučnější  posilou je   z 1.FC Slovácko, odkud přestoupila do  FC Vsetín  Eliška  Skramuská (ročník 2000). Ta bude určitě posilou do jarních  zápasů.

Holky mají za sebou  přípravné  zápasy. Také   tradiční  zimní  soustředění  ve  Valašské  Bystřici. Veškeré  dění  z tábora  žen  si můžete  přečíst na facebooku  žen , který  si můžete  rozkliknout  vpravo dole.

 
Utkání
LETNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SOBOTA  13.ČERVNA
FC VSETÍN - NOVÝ  JIČÍN
17:30 - Tyršovka


PÁTEK  19. ČERVNA
FC  VSETÍN - FC FASTAV ZLÍN "B"
18:00 - Tyršovka


SOBOTA  27. ČERVNA
FC  VSETÍN .  SK HRANICE
17:30 - Tyršovka


SOBOTA  4. ČERVENCE
FC  VSETÍN - TJ VALAŠSKÉ  MEZIŘÍČÍ
17:30 - Tyršovka


LUHAČOVICE
Termín upřesníme

Předkolo MOL CUP
Termín upřesníme


 

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PRVNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ

První  přípravné  utkání  pro nadcházející  sezonu odehrajeme  nakonec  na  hřišti v Liptále. V sobotu...

 
OD PONDĚLÍ 25.5. SE MOHOU PUŽÍVAT I ŠATNY

Od pondělí  25.5.2020 se rozvolňují dále opatření a již budeme moci využívat i vnitřní zázemí, sprchy a šatny.

 
TRÉNINKY A-TÝMU V SEMETÍNĚ

V tomto týdnu se naplno rozjely tréninky A-týmu na travnatém hřišti v  Semetíně, které nám Víťa  perfektně  připavil....

 
PRVNÍ TRÉNINK A-TÝMU
 
PRVNÍ TRÉNINKY MLÁDEŽE
 
PLÁNY NA PRVNÍ POCOVIDOVÉ TRÉNINKY
 
11. KVĚTEN - FOTBAL POVSTÁVÁ Z POPELA
 
TRENÉŘI MLÁDEŽE PRO NÁSLEDUJÍCÍ SEZONU 2020/2021
 
KONCEM DUBNA PROBĚHLA ÚDRŽBA HŘIŠŤ
 
INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS