Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

JIRKA KOŘÍNEK SE VRACÍ K PĚKNÉMU ZÁPASU V KOZLOVICÍCH

03.04.2019 | Jirka Kořínek

Měli zaděláno na tři, nemají nic
FC Kozlovice – FC Vsetín z.s.
3 : 2 (0 : 2)


Blízko, blizoučko byli tentokrát fotbalisté Vsetína k prvním jarnímu vítězství či remíze. Po vynikající hře v první půli přišel nepochopitelný výpadek v druhé části, ke konci utkání zřejmě i úbytek fyzických sil, a proto se ze všech bodů radovali nakonec bohužel domácí.

Vsetínští začali jako z partesu. Ihned ve 4. minutě založil ze středu hřiště rychlý útok Hořelica, předložil milimetrově přesnou přihrávku Stuchlíkovi, jenž lehce unikl svému strážci a po jeho následném centru po zemi vsítil nabíhající prvně jmenovaný vedoucí branku hostů. Domácí byli nečekaným vývojem úvodních minut evidentně zaskočeni. K první kloudné akci se dostali až ve 12. minutě, kdy z hranice velkého čtverce mířil po pěkné akci Chudoby útočník Přikryl vedle. O minutu na to po přečíslení hostující obrany vynikajícím způsobem zneškodnil Eliáš tutovku Galetky. Domácí postupně přidali na otáčkách, a čím dál více tlačili vsetínské hráče do defenzívy. Tam ale po výměně postu na pravé straně mezi Kovácsem a Naňákem pracovala bezchybně celá obrana. Domácí výpady zcela eliminovala, a co již přes ní přece jen přešlo, zlikvidoval Eliáš. Vsetínští však tentokrát hýřili pohybem, napadali domácí ihned po rozehrávce a sami podnikali rychlé protiútoky. Ve 28. minutě napřáhl z dobrých dvaceti metrů velmi aktivní Hořelica a domácí gólman vyrazil jeho střelu pouze před sebe, ale domácí obránce Král uklidil míč do bezpečí. Ve 32. minutě po přesně zahraném rohovém kopu vsetínského Surovce hlavičkuje Matůš těsně vedle. O něco později nasadil ke sprintu domácí Galetka, jehož dalekonosnou střelu vyrazil Eliáš na břevno, od něhož se míč odrazil zpátky do pole. V 35. minutě zabránil jistému gólu vsetínský Dulík, který skluzem odvrátil míč před dobíhajícím Baculákem. Ve 37. minutě ale udeřilo na druhé straně. V tomto duelu vynikající Stuchlík se prokličkoval až k rohovému praporku, jehož přízemní centr odvrátila domácí obrana pouze před Bubláka, a ten z deseti metrů prostřelil vše, co mu stálo v cestě a zvýšil vedení Valachů na velmi nadějný dvougólový náskok. A to ještě nemuselo být všechno, protože ve 43. minutě po krásném centru Kovácse parádně hlavičkoval Hořelica, kterého vychytal neskutečným zákrokem gólman Kadlec...

...Jenže vstup Vsetínským do druhé půle vůbec nevyšel. Ve 49. minutě po velkém nedorozumění obránce Mačka s brankářem Eliášem, kdy dával přednost v odkopu jeden druhému, se míče zmocnil Přikryl, který po kličce Eliášovi pohodlně z rohu malého čtverce vstřelil úvodní branku domácích. Vsetínští se však z této nešťastné situaci velmi rychle vzpamatovali, a již v 54. minutě mohl zvýšit vedení opět po rohovém kopu Matůš, avšak hlavičkoval opět těsně mimo. V 60. minutě se blýskl aktivně hrající vsetínský Surovec dalekonosnou střelou, která skončila jen těsně nad břevnem. V tomto časovém horizontu již předváděli hosté opět velmi nápaditou, ale nesmírně fyzicky náročnou hru. Postupem času však domácí, hnáni publikem, čím dál více svírali Vsetínské před jejich vlastní pokutové území a vyrovnání viselo ve vzduchu. A to přišlo v 69. minutě, kdy po nepřehledné situaci doslova dotlačil do vsetínské svatyně míč Vogl. Misku vah mohl přemístit na vsetínskou stranu po krásné individuální akci Mydláře střídající Řeřucha, jehož zadovka přes vyběhnuvšího gólmana Kadlece skončila pár centimetrů od levé tyče. Když už se zdálo, že Vsetínští si po velmi statečném výkonu odvezou alespoň jeden bod, založili domácí po pravém křídle jednu z posledních akcí, na jejímž konci byl Schlehr a křižnou ranou z deseti metrů překonal bezmocného Eliáše.

Konečný výsledek je po předvedené hře pro Vsetínské až příliš krutý. Předvedli bezesporu nejlepší jarní výkon, a nebýt zřejmě osudové chyby na začátku druhého poločasu, mohli z půdy „Kozlů“ odjíždět mnohem radostněji. V tomto duelu si bezesporu všichni sáhli až na dno svých fyzických sil a předvedli výkon, za který se rozhodně nemuseli stydět.


Sestava Vsetína: Eliáš – Kovács (72 min. Řeřucha), Dulík, Maček, Mydlář – Naňák, Bublák,
Matůš, Stuchlík, Surovec (82. min. Janků) - Hořelica

 
Utkání
LETNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SOBOTA  13.ČERVNA
FC VSETÍN - NOVÝ  JIČÍN
17:30 - Tyršovka


PÁTEK  19. ČERVNA
FC  VSETÍN - FC FASTAV ZLÍN "B"
18:00 - Tyršovka


SOBOTA  27. ČERVNA
FC  VSETÍN .  SK HRANICE
17:30 - Tyršovka


SOBOTA  4. ČERVENCE
FC  VSETÍN - TJ VALAŠSKÉ  MEZIŘÍČÍ
17:30 - Tyršovka


LUHAČOVICE
Termín upřesníme

Předkolo MOL CUP
Termín upřesníme


 

Partneři









Výsledek obrázku pro ofs vsetín



Aktuální články
PRVNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ

První  přípravné  utkání  pro nadcházející  sezonu odehrajeme  nakonec  na  hřišti v Liptále. V sobotu...

 
OD PONDĚLÍ 25.5. SE MOHOU PUŽÍVAT I ŠATNY

Od pondělí  25.5.2020 se rozvolňují dále opatření a již budeme moci využívat i vnitřní zázemí, sprchy a šatny.

 
TRÉNINKY A-TÝMU V SEMETÍNĚ

V tomto týdnu se naplno rozjely tréninky A-týmu na travnatém hřišti v  Semetíně, které nám Víťa  perfektně  připavil....

 
PRVNÍ TRÉNINK A-TÝMU
 
PRVNÍ TRÉNINKY MLÁDEŽE
 
PLÁNY NA PRVNÍ POCOVIDOVÉ TRÉNINKY
 
11. KVĚTEN - FOTBAL POVSTÁVÁ Z POPELA
 
TRENÉŘI MLÁDEŽE PRO NÁSLEDUJÍCÍ SEZONU 2020/2021
 
KONCEM DUBNA PROBĚHLA ÚDRŽBA HŘIŠŤ
 
INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS