Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

KOZLOVICE. JEN PRO MILOVNÍKY HOŘKÝCH KONCŮ

03.04.2019 | Petr Říha

Počasí ve kterém jsme přijeli do příjemného areálu v Kozlovicích u Přerova  bylo  téměř  letní. Teplo, sluníčko. Počasí jakoby  mělo měsíc  náskok před valašským  podnebím.  Tráva  zelená, luxusní.  Krásný  fotbalový  areálek  v  Kozlovicích.  Nezbylo nám než  tíše  závidět. My máme  k dispozici  jen jednu, nejstarší  travnatou plochu na Moravě, mnohem  více využívanou, protože  na  něm musí  hrát  všechna  naše  družstva. Navíc v  sychravějším podnebí. Rozdíl  je markatní. To je první co nás praštilo  do  očí, když jsme dorazili do prosluněných Kozlovic.  

Hrál se oboustraně nadprůměrný  fotbal. Po zápase  i kozlovičtí chválili Vsetín, že se přezertoval mnohem líbivějším fotbalem než většina jiných  týmů, které letos  v Kozlovicích  hrály. Vsetínští fanoušci měli několikrát za  zápas  důvod  svému týmu tleskat  a  borce  povzbuzovat.  Průběh s hořkým  závěrem  samotného  zápasu  popíší trenér Mičega a následně Jirka Kořínek.

"Kdo utkáni viděl, tak musel být s jeho úrovní velmi spokojený. My jsme v prvním poločase byli efetivní a dali jsme ze dvou šancí dvě branky. Dvě šance naopak domácím chytil brankář Eliáš. Škoda, že jsme nepřidali Hořelicou třetí branku, bylo by pravděpodobně rozhodnuto. Ve druhém poločase domácí vsadili na nakopávané míče a na můj vkus jsme jim moc lacinými brankami, které nesmíme dostávat, pomohli k vyrovnání. Pak to bylo kdo z koho. My jsme pět minut před konce vítěznou branku nedali, domácí naopak po pěkné střele svého kapitána rozhodli. Nemáme sice potřetí v řadě body, ale vidím zlepšení a ono to brzy přijde," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega.

 
Utkání
LETNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SOBOTA  13.ČERVNA
FC VSETÍN - NOVÝ  JIČÍN
17:30 - Tyršovka


PÁTEK  19. ČERVNA
FC  VSETÍN - FC FASTAV ZLÍN "B"
18:00 - Tyršovka


SOBOTA  27. ČERVNA
FC  VSETÍN .  SK HRANICE
17:30 - Tyršovka


SOBOTA  4. ČERVENCE
FC  VSETÍN - TJ VALAŠSKÉ  MEZIŘÍČÍ
17:30 - Tyršovka


LUHAČOVICE
Termín upřesníme

Předkolo MOL CUP
Termín upřesníme


 

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PRVNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ

První  přípravné  utkání  pro nadcházející  sezonu odehrajeme  nakonec  na  hřišti v Liptále. V sobotu...

 
OD PONDĚLÍ 25.5. SE MOHOU PUŽÍVAT I ŠATNY

Od pondělí  25.5.2020 se rozvolňují dále opatření a již budeme moci využívat i vnitřní zázemí, sprchy a šatny.

 
TRÉNINKY A-TÝMU V SEMETÍNĚ

V tomto týdnu se naplno rozjely tréninky A-týmu na travnatém hřišti v  Semetíně, které nám Víťa  perfektně  připavil....

 
PRVNÍ TRÉNINK A-TÝMU
 
PRVNÍ TRÉNINKY MLÁDEŽE
 
PLÁNY NA PRVNÍ POCOVIDOVÉ TRÉNINKY
 
11. KVĚTEN - FOTBAL POVSTÁVÁ Z POPELA
 
TRENÉŘI MLÁDEŽE PRO NÁSLEDUJÍCÍ SEZONU 2020/2021
 
KONCEM DUBNA PROBĚHLA ÚDRŽBA HŘIŠŤ
 
INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS