Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

KOZLOVICE. JEN PRO MILOVNÍKY HOŘKÝCH KONCŮ

03.04.2019 | Petr Říha

Počasí ve kterém jsme přijeli do příjemného areálu v Kozlovicích u Přerova  bylo  téměř  letní. Teplo, sluníčko. Počasí jakoby  mělo měsíc  náskok před valašským  podnebím.  Tráva  zelená, luxusní.  Krásný  fotbalový  areálek  v  Kozlovicích.  Nezbylo nám než  tíše  závidět. My máme  k dispozici  jen jednu, nejstarší  travnatou plochu na Moravě, mnohem  více využívanou, protože  na  něm musí  hrát  všechna  naše  družstva. Navíc v  sychravějším podnebí. Rozdíl  je markatní. To je první co nás praštilo  do  očí, když jsme dorazili do prosluněných Kozlovic.  

Hrál se oboustraně nadprůměrný  fotbal. Po zápase  i kozlovičtí chválili Vsetín, že se přezertoval mnohem líbivějším fotbalem než většina jiných  týmů, které letos  v Kozlovicích  hrály. Vsetínští fanoušci měli několikrát za  zápas  důvod  svému týmu tleskat  a  borce  povzbuzovat.  Průběh s hořkým  závěrem  samotného  zápasu  popíší trenér Mičega a následně Jirka Kořínek.

"Kdo utkáni viděl, tak musel být s jeho úrovní velmi spokojený. My jsme v prvním poločase byli efetivní a dali jsme ze dvou šancí dvě branky. Dvě šance naopak domácím chytil brankář Eliáš. Škoda, že jsme nepřidali Hořelicou třetí branku, bylo by pravděpodobně rozhodnuto. Ve druhém poločase domácí vsadili na nakopávané míče a na můj vkus jsme jim moc lacinými brankami, které nesmíme dostávat, pomohli k vyrovnání. Pak to bylo kdo z koho. My jsme pět minut před konce vítěznou branku nedali, domácí naopak po pěkné střele svého kapitána rozhodli. Nemáme sice potřetí v řadě body, ale vidím zlepšení a ono to brzy přijde," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega.

 
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
JIRKA KOŘINEK HODNOTÍ PŘEROVSKÝ VÝJEZD

I KDYŽ SE ŠTESTÍM, NAPROSTO ZASLOUŽENĚ FC Viktoria Přerov – FC Vsetín z.s. ...

 
JAN DOBEŠ - Hostování do Všechovic

Dnes jsme se byli podívat  na utkání divizního nováčka ve Všechnovicích. Tam hrály v derby přerovské Kozlovice. V brance domácích...

 
JIŘÍ VÍTEK - přestup z Brumova

Jaké byly Vaše fotbalové začátky? Začínal jsem v pěti letech v přípravě Štítné nad Vláří. Pak jsem odešel do Brumova a hrál tam...

 
MICHAL DOLEŽAL - přestup z Brumova
 
VÍT KOCOUREK - hostování s opcí z Kašavy
 
TŘI BODY Z PŘEROVA
 
MARATON ZÁPASŮ MLÁDEŽE SE ROZJEL
 
NADCHÁZEJÍZÍ VÍKEND STARTUJÍ VŠECHNY LIGOVÉ A DIVIZNÍ SOUTĚŽE
 
PRVNÍ LETOŠNÍ REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA: FC VSETÍN - FK HODONÍN
 
TĚŽKÝ SOUPEŘ V PREMIÉŘE.
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS