Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FASTAV CUP 2019 - šalamounské vyústění

25.03.2019 | Petr Říha

Osmý  ročník turnaje  Fastav Cup  je minulostí. Turnaje se  na jaro  2019  zúčastnilo celkem 10  týmů. Z šesti okresních týmů byla  nakonec neúšpěšnějí  TJ Sokol Hošťálková. Osobně jsem rád, že zvítězil zrovna tento tým, jednak je to srdcovka  pro mě osobně (před lety  jsme se s Ladislavem Sušněm rozhodli povznést tamní mládež a nejmejší přípravky a žáčky  o level  výše, což se nám myslím podařilo), jednak  klub  kolem předsedy  Filipa Kubíčka výborně pracuje jak s  mužským  týmem, tak s mládeží (i FC Vsetín  může těžit z této dobré práce. Stejně tak Hošťálková, kam se následně  mouhou vracet  ze  Vsetína  hotoví fotbalisté). V neposlední řadě to byla nefalšovaná  upřímná radost v očích  trenéra  Špačka, když  borci  z Hošťálkové přebírali  vítězný poukaz na pečené  sele od řezníka Černockého, které  tým Hošťálkové  vyhrál :-) 
Ještě jednou upřímně  gratulujeme.      

V krajské skupině se nepodařilo  ani na tři pokusy  odehrát  utkání  VKK - Hovězí. Jednou to bylo vinou Karlovic , podruhé Hovězí. Potřetí už se rozběhly  krajské soutěž, dle plánu. Původně jsme živili naději , že se  první kolo v  kraji odloží  (kvůli počasí)  a místo toho se dohraje Fastav Cup. Jaro si  však  pospíšilo a borci Karlovic  a  Hovězí  se  už tento víkend prali  o mistrovské body  na  svých  hřišťích.  Do tabulky jsme tedy vložili  remízový  výsledek 0:0.  Což ovšem s mírnou  nelibostí nesl  tým Vidče, které tímto Hovězí o bod od zeleného stolu přeskočilo. Tým Hovězí by stejně tabulku vyhrál, protože měl lepší  vzájemný  zápas s TJ Vidče.  Ale když jsem cítil  jak  se  v telefonním hovoru  téměř vzlykajícímu Ladislavu Urbanovi (Vidče)  beznadějně rozplývá  jeho naděje, že si  vylíže  vysněný  pekáč,  po  lahodné  pečínce, musel  jsem něco vymyslet. :-) 
Jeden telefonát a díky dobrému srdci Pana řezníka Černockého  mohu  nyní  sdělit , že  pečené  sele  za  účast  v letošním Fastav Cup 2019  si odnesou  oba  týmy!!!!  Jak tým trenéra  Romana  Zámenčíka,  TJ Sokol Hovězí, tak  tým  matadorů  z TJ Vidče, kteří  už  většinou  milovaný  fotbal hrají hlavně kvůli tomu pivečku a selátku.  Tak  snad  jsme  tímto šalamounským  řešením  udělali  radost  všem hráčům a  činovníkům obou klubů.        

A můžeme se poohlédnout  s odstupem času zpět. Neb pořádání tohoto turnaje nám poskytuje  určité  zrcadlo o dění ve  fotbalových  týmech krajských a okresních  soutěží..... 

 
Utkání
LETNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SOBOTA  13.ČERVNA
FC VSETÍN - NOVÝ  JIČÍN
17:30 - Tyršovka


PÁTEK  19. ČERVNA
FC  VSETÍN - FC FASTAV ZLÍN "B"
18:00 - Tyršovka


SOBOTA  27. ČERVNA
FC  VSETÍN .  SK HRANICE
17:30 - Tyršovka


SOBOTA  4. ČERVENCE
FC  VSETÍN - TJ VALAŠSKÉ  MEZIŘÍČÍ
17:30 - Tyršovka


LUHAČOVICE
Termín upřesníme

Předkolo MOL CUP
Termín upřesníme


 

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PRVNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ

První  přípravné  utkání  pro nadcházející  sezonu odehrajeme  nakonec  na  hřišti v Liptále. V sobotu...

 
OD PONDĚLÍ 25.5. SE MOHOU PUŽÍVAT I ŠATNY

Od pondělí  25.5.2020 se rozvolňují dále opatření a již budeme moci využívat i vnitřní zázemí, sprchy a šatny.

 
TRÉNINKY A-TÝMU V SEMETÍNĚ

V tomto týdnu se naplno rozjely tréninky A-týmu na travnatém hřišti v  Semetíně, které nám Víťa  perfektně  připavil....

 
PRVNÍ TRÉNINK A-TÝMU
 
PRVNÍ TRÉNINKY MLÁDEŽE
 
PLÁNY NA PRVNÍ POCOVIDOVÉ TRÉNINKY
 
11. KVĚTEN - FOTBAL POVSTÁVÁ Z POPELA
 
TRENÉŘI MLÁDEŽE PRO NÁSLEDUJÍCÍ SEZONU 2020/2021
 
KONCEM DUBNA PROBĚHLA ÚDRŽBA HŘIŠŤ
 
INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS